Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπαιξα Trine 2 το demo και μου άρεσε πολύ, αν το τσιμπήσω ψήνεται κανείς για online co-op? :mrgreen:

 

Όπως είπα πιο πάνω αν δεν έχει το 1 μαζί κάνουν 3,99. Για 75 λεπτά παίρνεις και το 1ο δλδ που υποκειμενικά είναι καλύτερο. (Υποθέτω πως αφού έπαιξες demo μάλλον παίζεις για πρώτη φορά κάποιο trine) http://store.steampowered.com/sub/15406/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα πιο πάνω αν δεν έχει το 1 μαζί κανουν 3,99, για 70 λεπτά παίρνεις και το 1ο δλδ που υποκειμενικά είναι καλύτερο. (Υποθέτω πως αφού έπαιξες demo μάλλον παίζεις για πρώτη φορά κάποιο trine) http://store.steampowered.com/sub/15406/

 

Ναι δεν έχω ξαναπαίξει. Λογικά αν το τσιμπήσω θα πάρω και το 1 μαζί. Αργότερα στο παιχνίδι τα puzzles δυσκολεύουν? Γιατί δεν τα μπορώ τα πολύ δύσκολα puzzlesζαλίζομαι :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν έχω ξαναπαίξει. Λογικά αν το τσιμπήσω θα πάρω και το 1 μαζί. Αργότερα στο παιχνίδι τα puzzles δυσκολεύουν? Γιατί δεν τα μπορώ τα πολύ δύσκολα puzzlesζαλίζομαι :eek:

 

Μπα όχι, Μπορεί να κολλήσεις για το πως θα πάρεις τα κρυμμένα artifacts και XP bottles κατα τα άλλα όλα είναι εύκολα εκτός από 1-2 σημεία σε όλο το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα όχι, Μπορεί να κολλήσεις για το πως θα πάρεις τα κρυμμένα artifacts και XP bottles κατα τα άλλα όλα είναι εύκολα εκτός από 1-2 σημεία σε όλο το game.

 

Εντάξει τότε. Δεν θέλω απλά την δυσκολία του Limbo. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-50% στο origin σε ορισμένα παιχνίδια!

http://store.origin....ore/eaemea/home

 

Αυτό εδώ είναι ωραίο παιχνίδι? 90/100 βλέπω παίρνει.

 

World of Goo

 

το έχω στο κινητό,για τις ώρες αναμονής!Πάρα πολύ ωραίο και ευχάριστο!

 

ΕΕΕ ναι δεν έχει άδικο το παλικάρι, οποιοδήποτε από τα άλλα 2 έπρεπε. Πιθανότατα όμως οι περισσότεροι τα έχουν ήδη

ε ναι!Ποιός ψηφίζει;Και γω το έχω το witcher2,αλλά το ψήφισα εκεί!

---

syberia bundle issssss mine!

τα lego θέλω πιο φτηνά!Είναι τρέλα τα παιχνίδια:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ψήνω να πάρω όλο το πακέτο της Meridian 4. Έχει διαμάντια με μόλις 20 κάτι ευρώ.

 

Edit: Αν και αγοράζοντας τα Still Life 1+2, Syberia 1+2, Robin Hood, Post Mortem και Scratches πληρώνω 15 ευρώ (τα διαμάντια δηλαδή). Από τα υπόλοιπα παιχνίδια είτε δεν τα γνωρίζω είτε δεν μου κινούν το ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FFFFFF πάει το BRINK!!!! Δεν μπορεί σίγουρα το 40% τρολάρει εκει μέσα. Ghost Recon 2 λοιπόν σε -75%.

 

δεν είναι και κάτι το τρομερό..μια παραλλαγή του team fortress είναι..

Το έχω και το χω παίξει όχι όσο θα το ήθελα,αλλά ο χειρισμός και μόνο,είναι πολύ κονσόλα φάση.Λες και χειρίζεσαι μαούνα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το L.A. Noire λέει τίποτε; Δεν είναι καμιά τρελή προσφορά, αλλά το σκέφτομαι.

 

Ειναι πολυ καλο παιχνιδι και αξιζει να το δοκιμασει κανεις αλλα εγω σου προτεινω να περιμενεις διοτι σιγουρα στις επομενες μερες θα πεσει και αλλο η τιμη του! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...