Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σχεδόν τερμάτισα το demo. Πολύ ωραίο παιχνίδι με πάρα πολύ καλό soundtrack όπως είπες. Μου άρεσε και αν περισσέψουν λεφτά από paysafe που θα πάρω θα το τσιμπήσω. Ξέρεις περίπου τι διάρκεια έχει?

Νομίζω ότι το τερμάτισα σε 2-3 μέρες με σχετικά χαλαρό προς μέτριο παίξιμο. Έχει αρκετά levels αλλά μπορείς να το τερματίσεις και γρήγορα. Μετά έχει κάποια extra challenges (OCD) και ένα "online" mode που χτίζεις πύργους από Goo.

 

bjUSs.png

λολ. Έψαχνα και εγώ Arkham City σε -66% αλλά πού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το τερμάτισα σε 2-3 μέρες με σχετικά χαλαρό προς μέτριο παίξιμο. Έχει αρκετά levels αλλά μπορείς να το τερματίσεις και γρήγορα. Μετά έχει κάποια extra challenges (OCD) και ένα "online" mode που χτίζεις πύργους από Goo.

 

 

λολ. Έψαχνα και εγώ Arkham City σε -66% αλλά πού.

 

Αλήθεια? Γιατί σε review διάβασα πως η PC έκδοση δεν έχει online, αλλά μόνο η wii edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!

 

Τα πιο ονειρικά και γοητευτικά adventures που έχω παίξει, περισσότερο και από το Longest Journey.

 

Μάλλον θα χτυπήσω το πακετο με τα 2 μαζί στα 3.74, νομίζω αυτό συμφέρει καλύτερα από το να πάρω μόνο το ένα που είναι 1.50 ευρώ φθηνότερο...

 

λολ. Έψαχνα και εγώ Arkham City σε -66% αλλά πού.

 

Ελπίζω τουλάχιστον τώρα να κάνουν το σωστό και να τσιμπήσουμε το Ghost Recon 2 στα 2.49 ευρώ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Syberia είναι εξαιρετικά adventure, μόλις τα τσίμπισα, αλλά όντως είναι "αργά" και "μοναχικά".

 

Αν θέλεις πολύ αλληλεπίδραση με άλλους χαρακτήρες, δράση και γρήγορο σενάριο, τότε δεν θα σε ικανοποιήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το Trine 2 παιδιά αξίζει? πρέπει να έχω παίξει το 1 για να ξέρω τίποτα από πριν?

 

Όχι, δε χρειάζεται (αν και νομίζω πως το πακέτο και των δύο, παρότι λίγο ακριβότερο, είναι πολύ καλύτερο value for money).

 

Ενδιαφέρον παιχνίδι είναι, πολύ όμορφο. Έχω ακούσει πως σε multi είναι ανώτερο, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δε χρειάζεται (αν και νομίζω πως το πακέτο και των δύο, παρότι λίγο ακριβότερο, είναι πολύ καλύτερο value for money).

 

Ενδιαφέρον παιχνίδι είναι, πολύ όμορφο. Έχω ακούσει πως σε multi είναι ανώτερο, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Κατεβάζω το demo να το δοκιμάσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δε χρειάζεται (αν και νομίζω πως το πακέτο και των δύο, παρότι λίγο ακριβότερο, είναι πολύ καλύτερο value for money).

 

Ενδιαφέρον παιχνίδι είναι, πολύ όμορφο. Έχω ακούσει πως σε multi είναι ανώτερο, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Όντως είναι σαν αυτόνομα παιχνίδια, πολύ ωραίο μου φάνηκε και συμφέρει να δώσεις 1.75 ευρώ επιπλέον και να τα πάρεις και τα δύο μαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα προτείνω (και) από εδώ, το The Walking Dead. Το ποσοστό της έκπτωσης είναι μικρό μεν (25%, στα €18,74) αλλά τα δύο πρώτα επεισόδια (από τα 5 του πρώτου κύκλου, που αγοράζει κανείς δίνοντας αυτά τα χρήματα) ήταν πραγματικά πολύ καλά, η αισθητική του παιχνιδιού είναι εξαιρετική, το κλίμα πάρα πολύ καλό και νομίζω πως αξίζει 100% ακόμη και σε αυτή τη μικρή έκπτωση (ακριβέστερα, αξίζει 100% την πλήρη τιμή του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...