Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει πιό ωραίο πράγμα από το να μεγαλώνεις τη λίστα με τα αγορασμένα παιχνίδια που δεν θα προλάβεις να παίξεις ποτέ....

 

I am ready.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άρχισαν οι προσφορές (Steam) σε κάποια collections (βλέπω Ubisoft (-50%) , PopCap Complete Pack (-50%) (???), 2K Collection (-78%), THQ Collection (-75%))

Μέχρι 23 Ιουλίου λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να ξαναβγεί το Dungeon Defenders σε καλύτερη τιμή ή να το χτυπήσω τώρα???

 

Τώρα δεν γνωρίζω αλλά έχει ένα περιθώριο ως τα 75% μαζί με τα DLCs

 

Activision Bundle, TellTale Bundle, id Software Bundle, Mumbo Jumbo Bundle, Star Wars Bundle, Cyan Worlds Bundle

 

H φόλα είναι πως ουσιαστικά σε αναγκάζει να πάρεις όλα τα games του πακέτου, μεμονομένα έχουν 25 ως 50% γμτ

 

---------------------------------------------------------------

ΑΡΧΙΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ!!!!!

 

Προσοχή τα flash sales δεξιά κάτω στη σελίδα πολλά 75άρια για μερικές ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε εξαίρεση τα bundles όλα τα υπόλοιπα, αν δεν κάνω λάθος έχουν παίξει σε daily-midweek-weekend deals σε πολύ καλύτερες τιμές από το -40% και το -50%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι για το The Walking Dead αλλά δε ξέρω μήπως πρέπει να περιμένω μπας και το ρίξουν και άλλο.

 

Από την άλλη είναι νέο παιχνίδι και ακόμα δεν έχουν βγει όλα τα επεισόδια και είναι και σε bundle οπότε δύσκολο το βλέπω να πέσει κι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ψήνομαι για το The Walking Dead αλλά δε ξέρω μήπως πρέπει να περιμένω μπας και το ρίξουν και άλλο.

 

Από την άλλη είναι νέο παιχνίδι και ακόμα δεν έχουν βγει όλα τα επεισόδια και είναι και σε bundle οπότε δύσκολο το βλέπω να πέσει κι άλλο.

Δεν είναι σε "today's" deals ή σε flash deals, οπότε πιθανότατα να το ρίξουν κι άλλο αν ενταχθεί σε αυτά κάπου παρακάτω. Εγώ θα περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε εξαίρεση τα bundles όλα τα υπόλοιπα, αν δεν κάνω λάθος έχουν παίξει σε daily-midweek-weekend deals σε πολύ καλύτερες τιμές από το -40% και το -50%...

 

Καλά τα λες ziz μόνο ότι είναι -75% και μετά αναμονή. Προς το παρόν Portal 2, Mafia 2, Shogun total war 2 και Deus Ex τα καλά ονόματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λες ziz μόνο ότι είναι -75% και μετά αναμονή. Προς το παρόν Portal 2, Mafia 2, Shogun total war 2 και Deus Ex τα καλά ονόματα

 

Ναι αλλά μου τη δίνει γιατί στηρίζονται στο ότι και καλά το βγάλαμε στο summer sale που το περιμένατε όλοι και ελπίζουμε εξαιτίας του υπερκαταναλωτισμού σας να αγοράσετε και το διπλανό παιχνίδι που πριν 10 μέρες ήταν -75%.

 

Γιατι το legends of grimrock ποτε ειχε μπει σε προσφορα?

 

Είχε μπει σχετικά πρόσφατα αν δεν κάνω λάθος, γιατί το σκεφτόμουν αλλά δεν θυμάμαι την έκπτωση...

 

Υ.Γ. Ελπίζω να το ρίξατε όλοι στο Arkham City για επόμενη προσφορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το εχω ηδη, αλλα επειδη ειναι παρα πολυ καλο παιχνιδι το ριξα εκει

 

Αν εχει κανεις κανα arma 2 που δεν θελει, θα εχει ενα kingdoms of amalur!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...