Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 6,25 και αν δεν ήμουν φαν της σειράς, θα το έβλεπα (και αν ήμουν super RTS fan), αν θες τσέκαρε το. Απλά μην περιμένεις old-school C&C. :)

 

Ασε τότε θα περιμένω το End Of Nations.

 

Για τους fans των C&C υπάρχει και αυτό : http://alliances.commandandconquer.com/intro/index?lang=en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πάντως παίδες το Steam Sale έχει αρχίσει επικίνδυνα...Λέτε να μην γίνει;(!)

Εντάξει δεν είμαι grammar nazi (ή τεσπα το έχω περιορίσει δραματικά), αλλά άλλο ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ και άλλο ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ...

 

ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΑΡΔΑΜ με τον πόνο μας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή κοπανάω το κεφάλι μου στο τοίχο γιατί δεν έχω αρκετά χρήματα (17.23 EUR) στην κάρτα για να το πάρω και η προσφορά είναι μόνο για 24ώρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το πράμα.Πετάγεσαι σε ένα atm της πειραιώς με online κατάθεση και βλέπεις αμέσως τα λεφτα.5 λεπτά δουλειά.

Εχει τύχει να κάνω κατάθεση 12 η ώρα το βράδυ.

 

τρεχάτεεεεεεεεεεε.

 

http://www.cdkeyhous...max-payne-3_480 :-D :-D :confused: :confused:

 

Τα περισσότερα site με κλειδιά που έχω δει είναι μούφα.

Σε τι διαφέρει το συγκεκριμμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το πράμα.Πετάγεσαι σε ένα atm της πειραιώς με online κατάθεση και βλέπεις αμέσως τα λεφτα.5 λεπτά δουλειά.

Εχει τύχει να κάνω κατάθεση 12 η ώρα το βράδυ.

 

 

 

Τα περισσότερα site με κλειδιά που έχω δει είναι μούφα.

Σε τι διαφέρει το συγκεκριμμένο;

Τι εννοείς μούφα; Εγώ όσες φορές έχω αγοράσει cd key απο site δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν γραφτεί διάφορα για τα sites με cd keys.

 

Nerven : Αν πατήσεις πάντως του κουμπάκι με το οποίο εμφανίζονται οι τιμές σε ευρώ, φαίνεται να σου φτάνουν τα λεφτά για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως στο νετ αναφέρουν πως πολλά τέτοια site είναι ρώσικα και αποκτούν τα κλειδιά τους με "διαφόρους τρόπους". βέβαια όλα είναι φήμες και τίποτα σίγουρο. Το Μάη πήρα από ένα τέτοιο κλειδί για Guild Wars 2 στα 30€ και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το λέω γιατί όσοι πήραν το Ιούνιο (από πάρα πολλά τέτοια καταστήματα) πέσαν θύματα μιας και ήταν αγορασμένα με κλεμμένες πιστωτικές. Η Arenanet τους banαρε. Βέβαια και τα εν λόγω μαγαζιά είδα πως έδωσαν refunds μιας και αυτοί πέσαν θύματα του "προμηθευτή" τους. Επίσης προσοχή μη την πάθετε σαν το diablo 3 με το region lock. Πάρα πολύς κόσμος πήρε ρώσικα κλειδιά πολύ φθηνά και η "κολοτούμπα" Blizzard (μετά το Diablo 2 την σιχαίνομαι, μόνο για τα $$$ καίγεται) αποφάσισε να κλειδώσει όλα αυτά τα κλειδιά μόνο με τον Ρώσικο client ενώ για πολύ καιρό τα ρώσικα κλειδιά έπαιζαν με τον Ευρωπαϊκό client χωρίς κανένα πρόβλημα. Η αλλαγή έγινε πολύ μετά και τους πήρε όλου η μπάλα χωρίς να φταίνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασε κανένας;Μέσω steam δουλεύει;

 

Άν λες για το MP3 λέει ότι είναι χωρίς steam.

 

Ελπίζω να κρατήσουν την προσφορά μέχρι και την δευτέρα να προλάβω να βάλω χρήματα στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάση άρθρου (και rumors), 12 Ιουλίου ξεκινάει το Summer Sale!! :-D

Steam Summer Sale Starts Soon, Leaked Files Hint at Indie and Regular Bundles

 

Και εδώ η λίστα με τις προσφορές που θα ακολουθήσουν!

http://cdr.thebronasium.com/sub/search/p/1/sort:date_updated/direction:desc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...