Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχει σχέση το borderlands με το mount and blade.

 

Εντελώς διαφορετικό στυλ παιχνιδιού.

 

Προσωπικά, μου άρεσε το borderlands ενώ το mount and blade όχι και τόσο.

Είναι θέμα gameplay

 

ευχαριστω για την πληροφορηση cool.png

Επεξ/σία από hawkpilot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Στο Gamersgate, το King's Bounty: Platimum Edition (King's Bounty, Armored Princes & Crossworlds, για PC και Mac) στα €5,99 (-80% στην τιμή καταλόγου).

 

Aν σας αρέσει το TB strategy, προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο Gamersgate, το Heroes of Might and Magic V: Gold Edition (Heroes V + Hammers of Fate + Tribes of the East) στα €8,99 (-70% στην τιμή καταλόγου).

 

Στις προσφορές υπάρχει με -50% και το Heroes VI, αλλά θεωρώ το V απείρως ανώτερο. Υστερεί σε γραφικά, υπερτερεί σε όλους τους άλλους τομείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης από Steam παίζει το Counter Strike : Source στα 5 ευρώ .

Και το Napoleon: Total War Imperial Edition στα 10 ευρώ .

 

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ή αν έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο αλλά ανακάλυψα αυτήν εδώ την ιστοσελίδα, η οποία έχει τις κυριότερες προσφορές παιχνιδιών από τα πιο γνωστά sites...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ξερετε σε ποιο site μπορω να βρω το Alice:Madness Returns οσο πιο φθηνο γινεται??

 

http://gamerkeys.net/all-games/Action-Adventure-Games/Alice-Madness-Returns-CD-KEY.htm?tracking=4f9954941533f&currency=EUR

 

http://www.cdkeyhouse.com/jeux-videos/aventure/acheter-cle-cd-alice-madness-returns_363

 

http://www.mmoga.com/EA-Games/Alice-Madness-Returns-Uncut.html?ref=615&currency=EUR

 

Βρήκα μερικές τιμές δεν έχω ιδέα για το πόσο legit είναι. θα το ψάξω.

 

Κρίμα βέβαια γιατι πριν κανα 2 βδομάδες το είχε το άμαζον μαζί με το mirrors Edge πολύ φθηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις απελπισμένα να παίξεις ένα city building παιχνίδι, ίσως να αξίζει η προσφορά.

 

Το cities XL 2012 όμως, όπως και το 2011 έχουν σοβαρότατα game-breaking προβλήματα όσο μεγαλώνουν οι πόλεις σου.

 

Δυστυχώς δεν υποστηρίζει πολλαπλούς πυρήνες, με αποτέλεσμα το παιχνίδι να γονατίζει και στα πιό ισχυρά συστήματα.

 

Οι περισσότεροι, για να ευχαριστηθούν το παιχνίδι, φτιάχνουν μικρές πόλεις και μόλις αρχίσουν τα προβλήματα, τις σβήνουν και ξεκινάνε από την αρχή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GameFly (πρώην Direct2Drive), έχει κάποιος καλές προσφορές όπως Mass Effect 2 στις 7.5 λίρες, Warhammer 40k: Space Marine στις 6.8 λίρες και Transformers: War for Cybertron 6.8 λίρες. Για το τελευταίο έχει κανείς άποψη? Αξίζει τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το War for Cybertron;

 

Μου άρεσε πολύ (σαν fan της G1 εποχής κιόλας, αν και υποτίθεται ότι είναι στο Transformers: Prime continuity), με mod-άκι πάει πάνω από το framerate limit και φαίνεται καλύτερο απ' ότι στις κονσόλες. Για το online δεν ξέρω πόσος κόσμος κυκλοφορεί πια, υπήρχαν και αρκετοί cheaters, είχε πλάκα το horde mode του που μαζεύονταν μέχρι 4 (κλασσικά) ενάντια στο ΑΙ. Τα DLCs δεν βγήκαν ποτέ στο PC δυστυχώς. :( (αν και είχαν σχέση κυρίως με το MP)

 

Στο single player πάντως, έχει 2 campaigns, ένα με Decepticons (ξεκίνημα) και μετά συνεχίζει με Autobots.

 

Αν είσαι TF fan, προτείνω να το τσιμπήσεις. :)

 

Περιμένω και το Fall of Cybertron, αλλά αναρωτιέμαι αν θα είναι το ίδιο ποιοτικό poer(για DLCs επίσης δεν ξέρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις απελπισμένα να παίξεις ένα city building παιχνίδι, ίσως να αξίζει η προσφορά.

 

Το cities XL 2012 όμως, όπως και το 2011 έχουν σοβαρότατα game-breaking προβλήματα όσο μεγαλώνουν οι πόλεις σου.

 

Δυστυχώς δεν υποστηρίζει πολλαπλούς πυρήνες, με αποτέλεσμα το παιχνίδι να γονατίζει και στα πιό ισχυρά συστήματα.

 

Οι περισσότεροι, για να ευχαριστηθούν το παιχνίδι, φτιάχνουν μικρές πόλεις και μόλις αρχίσουν τα προβλήματα, τις σβήνουν και ξεκινάνε από την αρχή....

 

ισχύει..το είχα κατεβάσει και είναι όπως τα λες! Αλλά μου άρεσε,και το περίμενα,αν και είναι ίδιο με το 2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το War for Cybertron;

 

Μου άρεσε πολύ (σαν fan της G1 εποχής κιόλας, αν και υποτίθεται ότι είναι στο Transformers: Prime continuity), με mod-άκι πάει πάνω από το framerate limit και φαίνεται καλύτερο απ' ότι στις κονσόλες. Για το online δεν ξέρω πόσος κόσμος κυκλοφορεί πια, υπήρχαν και αρκετοί cheaters, είχε πλάκα το horde mode του που μαζεύονταν μέχρι 4 (κλασσικά) ενάντια στο ΑΙ. Τα DLCs δεν βγήκαν ποτέ στο PC δυστυχώς. :( (αν και είχαν σχέση κυρίως με το MP)

 

Στο single player πάντως, έχει 2 campaigns, ένα με Decepticons (ξεκίνημα) και μετά συνεχίζει με Autobots.

 

Αν είσαι TF fan, προτείνω να το τσιμπήσεις. :)

 

Περιμένω και το Fall of Cybertron, αλλά αναρωτιέμαι αν θα είναι το ίδιο ποιοτικό poer(για DLCs επίσης δεν ξέρω).

 

 

ισχύει..το είχα κατεβάσει και είναι όπως τα λες! Αλλά μου άρεσε,και το περίμενα,αν και είναι ίδιο με το 2011.

 

 

Καλημέρα κι ευχαριστώ και τους δύο σας. Μάλλον θα το τσιμπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...