Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι στιγμης εχω κατεβασει 3-4 παιχνιδια μεσω Steam.

Ομως το PC χρειαζεται format, τι θα γινει που δεν εχουμε τα setup για να τα περασουμε μετα παλι?

Δικαιουμαστε να τα ξανακατεβασουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Δικαιουμαστε να τα ξανακατεβασουμε?

Όσες φορές θες :>

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει κανας τρόπος να γλυτώσεις το ξανακατέβασμα, ξέρω γω αντιγράφοντας τα με κάποιον τρόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης εχω κατεβασει 3-4 παιχνιδια μεσω Steam.

Ομως το PC χρειαζεται format, τι θα γινει που δεν εχουμε τα setup για να τα περασουμε μετα παλι?

Δικαιουμαστε να τα ξανακατεβασουμε?

 

Τα κατεβάζεις όσες φορές θέλεις, αφού τα έχεις πληρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης εχω κατεβασει 3-4 παιχνιδια μεσω Steam.

Ομως το PC χρειαζεται format, τι θα γινει που δεν εχουμε τα setup για να τα περασουμε μετα παλι?

Δικαιουμαστε να τα ξανακατεβασουμε?

 

Τα κατεβάζεις όσες φορές θες και σε όσα pc θες.

 

Αν θες να γλυτώσεις το κατέβασμα, μπορείς μέσα από τις επιλογές του steam να διαλέξεις backup files για κάθε παιχνίδι έτσι ώστε μετά το format να μην περιμένεις να ξανακατέβουν αλλά να τα εγκαταστήσεις κατευθειαν από το backup.

 

---------- Προσθήκη στις 19:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:38 ----------

 

Left 4 Dead 1 και 2 πάλι σε προσφορά λόγω Halloween

 

6,99 το καθένα

10,50 τα 2 μαζί

 

http://store.steampowered.com/app/550/

http://store.steampowered.com/app/500/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κατεβάζεις όσες φορές θες και σε όσα pc θες......

 

 

Ωπα, σε οσα PC θελω??

Φανταζομαι θα υπαρχει περιορισμος να μην παιζουν και τα 2 pc απο τον ιδιο λογαριασμο ταυτοχρονα on-line.

Oμως μπορουμε να παιζουμε πχ μια μερα απο το pc στο σπιτι, την αλλη μερα απο το pc ενος φιλου?

 

Και off-line μπορουμε να παιζουμε κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα, σε οσα PC θελω??

Φανταζομαι θα υπαρχει περιορισμος να μην παιζουν και τα 2 pc απο τον ιδιο λογαριασμο ταυτοχρονα on-line.

Oμως μπορουμε να παιζουμε πχ μια μερα απο το pc στο σπιτι, την αλλη μερα απο το pc ενος φιλου?

 

Και off-line μπορουμε να παιζουμε κανονικα?

 

Ναι υπάρχει μόνο ο περιορισμός ότι μόνο από ένα σημείο μπορείς να κάνεις login κάθε φορά.

 

Επίσης αν σώσεις το login στο pc παίζεις off-line χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Εννοείτε πως για να παίξεις off-line πρέπει να έχεις ήδη κατεβάσει τα αρχεία των παιχνιδιών στο pc που θες να παίξεις off-line.

 

Μπορείς κάθε μέρα να παίζεις και από διαφορετικό pc δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Επίσης μερικά παιχνίδια που υποστηρίζουν το steam cloud σου κρατάνε και τις ρυθμίσεις σου ( π.χ. control configuration) και έτσι σε όποιο pc και να παίζεις έχεις τις ρυθμίσεις που έκανες στο δικό σου pc.

 

---------- Προσθήκη στις 22:13 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:11 ----------

 

τι ειναι η ψηφιακη μορφη ρε παιδια?

 

Αν πάρεις ένα παιχνίδι Από online υπηρεσία steam, GoG, Direct2Drive τότε το παιχνίδι το κατεβάζεις ψηφιακά, δεν σου το στέλνουν ποτέ σε συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορώ να εγκαταστήσω παιχνίδια σε άλλο δίσκο εκτός αυτού που είναι εγκατεστημένο το Steam??? Thanx!!

 

Εγω δεν τα καταφερα, γι αυτο και εσβησα το Steam απο το C και το εγκατεστησα σε αλλο δισκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα με 6,99 το left4dead 2 συν το expansion του.

Νομιζω τα αξιζει τα λεφτα του!

 

#* Προκειται για προσφορα μεχρι τις 1 νοεμ.

 

Αξιζει παρα πολυ, φοβερο παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...