Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικά είναι amazon games. Κατεβαίνουν από το amazon...βρίσκονται συνέχεια στο προφίλ και τα καταβάζεις όποτε θες.

Έχει και...

Note: Download time for each game varies based on download size and your internet connection. After purchase, you can download these items again from Your Games Library.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά είναι amazon games. Κατεβαίνουν από το amazon...βρίσκονται συνέχεια στο προφίλ και τα καταβάζεις όποτε θες.

Έχει και...

 

Το ίδιο λεεί και στο Warhammer 40K: Space Marine όμως, το οποίο ενεργοποιείται μέσω Steam tongue.gif.

 

Στο Femme Fatale Pack όμως βλέπω σχόλια κάτω που αναφέρουν συγκεκριμένα οτι τα παιχνίδια του πακέτου έχουν μεν SecuROM αλλά δεν απαιτούν ενεργοποίηση σε DD clients (Origin, Steam). Also, στις επι μέρους σελίδες των παιχνιδιών αναφέρει οτι απαιτείται EA Account (και πάλι όχι μέσω Origin, αν δεν κάνω λάθος είναι το "κλασσικό" - τρομάρα τους - login που έχουν όλοι οι τίτλοι της εταιρίας τα τελευταία χρόνια, βλ. Dead Space, Mass Effect 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τους Snoob και Greygore και ενώ ήμουν στο τσακ να πάρω το psychonauts είδα αυτό εδώ.

Τι λέτε αξίζει???

 

Αν σου άρεσε το Dungeon Keeper τότε είναι για σένα :P

 

Αν και μπορείς να επιλέξεις π.χ. την steam edition και να κατεβάσεις το Demo. Καλύτερα να το δεις εσύ από πρώτο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου άρεσε το Dungeon Keeper τότε είναι για σένα :P

 

Αν και μπορείς να επιλέξεις π.χ. την steam edition και να κατεβάσεις το Demo. Καλύτερα να το δεις εσύ από πρώτο χέρι.

 

Δυστυχώς μου έχει βγάλει πρόβλημα το pc και όλα τα παιχνίδια μου βγάζουν corrupted files...fear.png

Ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF?!?!? Πότε ξεκίνησε αυτό!!! Καινούργιο humble Bundle Με τίτλους που τα σπάνε!!!

 

Bastion

Amnesia: The Dark Descent

Psychonauts

LIMBO

SuperBrother : Sword and Sorcery

 

http://www.humblebundle.com/ Έχω φύγει για αγορέεεες

 

Πάλι καλά που δεν πήρα τίποτα από αυτά από steam που τα είχε σε προσφορές (Limbo,Psycho).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.humblebundle.com/

 

Επικό bundle με:


  •  
  • Amnesia the Dark Descent
  • Psychonauts
  • Limbo
  • Superbrothers: Sword and Sorcery LP
  • Soundtrack από όλα τα παιχνίδια ΚΑΙ.....
  • Το Bastion για όσους δώσουν πάνω από 6,41 δολάρια!!!

 

Τρεχάτε χωριανοί!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF?!?!? Πότε ξεκίνησε αυτό!!! Καινούργιο humble Bundle Με τίτλους που τα σπάνε!!!

 

Bastion

Amnesia: The Dark Descent

Psychonauts

LIMBO

SuperBrother : Sword and Sorcery

 

http://www.humblebundle.com/ Έχω φύγει για αγορέεεες

 

Πάλι καλά που δεν πήρα τίποτα από αυτά από steam που τα είχε σε προσφορές (Limbo,Psycho).

 

Πως ακριβώς λειτουργεί αυτό???

Δηλαδή μπορώ να δώσω 7$ και να μου ξεκλειδώσει αυτά τα 5 παιχνίδια???

Τα κατεβάζει μέσω steam???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβώς λειτουργεί αυτό???

Δηλαδή μπορώ να δώσω 7$ και να μου ξεκλειδώσει αυτά τα 5 παιχνίδια???

Τα κατεβάζει μέσω steam???

 

Το συγκεκριμένο bundle (Humble Bundle) δουλεύει ως εξής:

 

*Πληρώνεις όσο θές (απο $0.01).

*Τα παιχνίδια δίνονται σαν direct downloads μέσω της σελίδας του Humble Indie Store.

*Για αγορές πάνω απο $1.00 δίνονται επιπρόσθετα Steam keys για προσθήκη στο Steam account σου.

*Αν πληρώσεις πάνω απο το Beat The Average price (at the moment $6,86), προστίθεται και το οποιοδήποτε Beat-The-Average bonus (στο συγκεκριμένο bundle είναι το Bastion - συνήθως στα τελειώματα του bundle μπορεί να προσθέσουν και άλλα παιχνίδια στο Beat-The-Average).

 

*Αν χάσεις τυχόν keys ή download links, μπορείς να τα ανακτήσεις απο την επιλογή "Lost Key?" στην πάνω δεξιά γωνιά της σελίδας.

 

Υπ'όψιν οτι το Beat The Average price αλλάζει ανάλογα των αγορών που έχουν ήδη γίνει, συνήθως οι ψηλότερες τιμές παρουσιάζονται στις πρώτες 2-3 μέρες (όταν γίνονται οι "μεγάλες" δωρεές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που δεν έχω είναι το Sword and Sorcery.Υποθέτω πως μπορώ να δώσω το κλειδί του steam για τα υπόλοιπα σε άλλον για να τα ξεκλειδώσει στο λογαριασμό του και εγώ να κρατήσω μόνο αυτό, έτσι;

Δεν ξέρω, αλλά μου ακούγεται πολύ ξανθή η ερώτηση που έκανα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που δεν έχω είναι το Sword and Sorcery.Υποθέτω πως μπορώ να δώσω το κλειδί του steam για τα υπόλοιπα σε άλλον για να τα ξεκλειδώσει στο λογαριασμό του και εγώ να κρατήσω μόνο αυτό, έτσι;

Δεν ξέρω, αλλά μου ακούγεται πολύ ξανθή η ερώτηση που έκανα. :P

 

Δεν είμαι και πολύ σίγουρος, το συγκεκριμένο bundle την τελευταία φορά που το αγόρασα δίνανε ένα key για ολόκληρο το bundle (αν και το τελευταίο Humble Bundle που πήρα ήταν το #4 οπότε παίζει να το άλλαξαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...