Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Τσίμπησα το  Metal Gear Solid: The Definitive Experience , αν το πήρε κάποιος άλλος, που ακριβώς τα έστειλαν τα keys, γιατί είναι άφαντα μέχρι στιγμής και έχω αρχίσει να αγχώνομαι :P

Στο my account, έχει επιλογή orders. 

Εκεί σου γράφει ORDER NUMBER XXXXXXXXXXXX και δίπλα details. Άμα το πατήσεις θα φανεί και το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Τσίμπησα το  Metal Gear Solid: The Definitive Experience , αν το πήρε κάποιος άλλος, που ακριβώς τα έστειλαν τα keys, γιατί είναι άφαντα μέχρι στιγμής και έχω αρχίσει να αγχώνομαι :P

Καλησπέρα,

Σε εμένα με το που εγκρίθηκε η πληρωμή με την κάρτα, μου εμφάνισε μια σύνοψη της παραγγελίας και είχε εκεί το κλειδί. Το πέρασα στο steam και ενεργοποιήθηκε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/04/2018 at 03:13, nek4d said:

Παρομοιως και εγω, ολα οκ με το voidu σε αυτην την πρωτη παραγγελια, δεν μπηκα καν στο email, το εμφανισε αμεσως στην συνοψη παραγγελιας.

 

On 17/04/2018 at 21:08, Starback said:

Καλησπέρα,

Σε εμένα με το που εγκρίθηκε η πληρωμή με την κάρτα, μου εμφάνισε μια σύνοψη της παραγγελίας και είχε εκεί το κλειδί. Το πέρασα στο steam και ενεργοποιήθηκε κανονικά.

 

 

Screenshot_4.png

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ξηγήθηκε το voidu. 

https://www.indiegala.com/indiegala-microids-steam-games-bundle

Microids bundle με 12 παιχνίδια της εταιρείας, μεταξύ των οποίων και το πρόσφατο Moto Racer 4.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Elex, rpg για μερακλήδες από την Piranha Bytes (Gothic).

Ιστορικό χαμηλό στα 22 ευρώ 

Το είχα αγοράσει full price, το έσκισα, το τερμάτισα, το 100ρισα στα achievements και γενικά το φχαριστήθηκα. Για τους Gothicoλάτρες αγορά τώρα.

 

Και Homefront the Revolution στα 5 ευρώ. Σε αυτή την τιμή τα αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω.

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Humble Monthly Bundle είχε ήδη τα : Kerbal Space Program, Dead Rising 4, and RUINER
και σήμερα ανακοίνωσε και αλλα 3:

image.png.7d6b9fdd9b9e4f27729ad4389f1b04ee.png

Προσωπικά είχα τρίμηνη συνδρομή και ευτυχώς έληξε τον προηγούμενο μήνα! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν στο GOG το WITCHER 1 ENHANCED EDITION.

https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus?pp=4b1a62d54f5d635ceffa0118244d63e07779e04a

Το ξεκλειδώνει μετά από έγγραφη στην beta του gwent card game

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Spring mystery game από GreenManGaming. Το βάζετε στο καλάθι, μετά πηγαίνετε εδώ και πατάτε "Get your voucher" κάτω κάτω εκεί που λέει "Get your exclusive 100% off code for a mystery free game whilst stock lasts." Βάζετε τον κωδικό που θα πάρετε στο κουτάκι του Voucher στο καλάθι σας και πάει 0€.

Εμένα μου έδωσε το Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar!

Edit: Τέλειωσε πολύ γρήγορα. Ίσως κάνουν restock κάποια στιγμή.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...