Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια τα batman να τα τσιμπησω; αξιζουν;

 

Με κλειστα ματια. Και ξεκινα να παιζεις, μην τα βαλεις απλα στην συλλογη σου. 

Απο ρωσια βγαινουν και τα 2 γυρω στα 5 ευρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κλειστα ματια. Και ξεκινα να παιζεις, μην τα βαλεις απλα στην συλλογη σου. 

Απο ρωσια βγαινουν και τα 2 γυρω στα 5 ευρω...

 

προσπαθησα να αγορασω κλειδια αλλα δεν με αφηνει επειδη δεν εχω αγορασει ποτε κατι απο το στεαμ. οποτε θα αγορασω σημερα τα βατμαν και σε κανα μηνα θα μπορω να αγορασω κλειδια για συναλλαγες με ρωσσους ^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Ρωσία πως το παραγγέλνεις;  το βρήκα έχεις δίκιο βγαίνει 5 ευρώ και στα 2 . Αψογος!

 

τα Pub. που γράφει σαν νόμισμα είναι τα Ρούβλια πάντως ; Βλέπω οτι πολλά παιχνίδια απο το Ρώσικο είναι πάμφθηνα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Retail κλειδί από CD για το Arkham Asylum δεν δουλεύει. Ας ελπίσουμε ότι θέλει το χρόνο του να ανανεωθεί η βάση με όλα τα παλιά κλειδιά.

Ούτε εμένα δουλεύει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Ρωσία πως το παραγγέλνεις;  το βρήκα έχεις δίκιο βγαίνει 5 ευρώ και στα 2 . Αψογος!

 

τα Pub. που γράφει σαν νόμισμα είναι τα Ρούβλια πάντως ; Βλέπω οτι πολλά παιχνίδια απο το Ρώσικο είναι πάμφθηνα.. 

 

Απο που 5 ευρω και τα 2?

edit: Το βρηκα αλλα πως γινεται να το αγορασω απο εκει και σε τι γλωσσα θα ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω πως μπορω να παρω το batman απο τη ρωσια

Όπως ανέφεραν παραπάνω

 

@prof_chaos ριξε ενα βλεφαρο εδω http://www.insomnia.gr/topic/493867-steam-trades-from-russia-with-love/

έχει σε αυτό το μέρος του Forum αναλυτικά όλες τις πληροφορίες. Συνοπτικά στο αγοράζει κάποιος άλλος από Ρωσία και κάνετε Trade μέσα στο Steam. Εσύ του δίνεις κάποια κλειδιά (που αντιπροσωπεύουν λεφτά) από το Steam και αυτός σου δίνει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το batman το βάζει στο καλάθι κανονικά στο Ρώσικο steam . Δεν μπορώ να το αγοράσω απευθείας στα 5 ευρώ να αποφύγω τα trades?

Όλοι θα το θέλαμε αλλά δυστυχώς.. Και δεν είναι μόνο θέμα του VPN, θέλει μεγάλη προσπάθεια και ψάξιμο το να καταφέρεις να βάλεις χρήματα στο account απο Ελλάδα ώστε να αγοράσεις απευθείας απο Ρωσία. Εγώ μετά απο αρκετό research έχω καταλήξει οτι ο καλύτερος τρόπος (πέρα του να πάς στη Ρωσία διακοπές και να φορτώσεις το account που θα φτιάξεις εκεί με χρήματα) είναι μέσω του Ρώσου μεσάζοντα. Θέματα ban κλπ δεν υφίστανται γιατί αγοράζω με αυτό το τρόπο απο τις αρχές του τελευταίου summer sale σε μεγάλες ποσότητες και θα ήμουν απο τους πρώτους banned, λογικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...