Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

new low για το vita, 5.8κ κάποτε όταν βγήκε λέγανε ολοι οτι θα έχει πλάκα να πέσει κάτω απο τις 10 χιλιάδες, τώρα έχει κάνα 5μηνο που είναι σε Life support ,Nintendomination στις φορητές,δεν βλέπω να αλλάζει στο μέλλον(btw αν κάποιοι με περνάνε για nintendo fanboy ας δούνε πόσο έχω κράξει το wii u)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται να ξεπερασει την Nintendo η Sony. Το εδειξε περιτρανα στην προηγουμενη φορητη της και σε αυτη την νεα της φορητη κανει τα ιδια και χειροτερα. Οπως παντα απλα δεν δινει focus εκει που πρεπει και περιμενει απο αλλους να βοηθησουν την κατασταση. Ειπαμε καλα τα μπλιμπλικα (για το πολυ 3 λεπτα) αλλα θελουμε να παιξουμε κιολας. Γενικα οπως και να το κανουμε η Nintendo το θεμα "φορητο" το εχει, ειναι expert ρε παιδι μου. Παιρνεις την κονσολα της και ειναι σκυλος μαυρος, ουτε δειχνει να χαλαει, ουτε δειχνει σημαδια κοπωσης ουτε τιποτα. Δεν μπορω να πω το ιδιο για αλλες φορητες κονσολες ή φορητα συστηματα. Το DS lite μου το εχω χρονια και ειναι η κονσολα που εχει γραψει μακραν τις περισσοτερες ωρες gaming πανω της (μετα το PS2) και μαλιστα εχει φαει τεραστια κακοποιηση απο μερους μου. Σκυλος μαυρος ρε.

 

Αφου για σενα δεν μετραει ο συσχετισμος γραφικα-gameplay οπως εγραψες παραπανω και ειναι σεβαστο,τι ειναι αυτο που θεωρεις αναβαθμιση στο 3ds(πηγαινοντας απο το ds)?

Την απαντηση την γνωριζεις,δεν χρειαζεται καν να μου την πεις.

Αν απαντουσατε σε αυτη την ερωτηση,στον εαυτο σας πρωτα απ'ολα,δεν θα ειχαμε φτασει να διαφωνουμε για τα αυτονοητα σημερα.

 

Τα παιχνιδια που δεν θα βρω στο DS. Μπορω να σου αντιστρεψω την απαντηση αν θες. Εχω -ηδη- PSVITa και θελω να παιξω τα remakes των Dragon Quest 4,5,6. Σαφεστατα και με χαρα θα αγορασω ενα DS ή ενα 3DS για να τα χαρω. Οπως βλεπεις εγω δεν θεωρω οτι κανω "πισωγυρισμα", ουτε και με ενδιαφερει ποια ειναι η διαφορα ισχυς μεταξυ του Vita και του DS.

 

Παιχνιδια, παιχνιδια και μονο παιχνιδια. Τα υπολοιπα ολα απλα σας πεταω εσας τους κονσολαδες στα μουτρα το mini-monster PC μου το οποιο ηδη εχει 3 φορες τη δυναμη του PS4, X720 και WiiU combined και το εχω ηδη εδω και 2 χρονια. Α ναι...υπαρχουν και ΠΟΛΥ καλυτερα απο το δικο μου. Αλλος για hardware wars?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν δεν εχεις καταλαβει τι εγραψα ή δεν εχεις διαβασει προηγουμενα ποστ μου θα σε παρακαλεσω να μην ακυρωνεις και μην απαξιωνεις.

ΡΩΤΑ ή διαβασε ολα τα ποστ πριν μπεις στην κουβεντα.Δες πρωτα απ'ολα ποια ηταν η κουβεντα.

Τεσπα,να δουμε ποσο θα αντεξω ακομα.

 

Παμε λοιπον.

Δεν επηρεαζει τοσο ενα hardware παει να πει οτι δεν απαιτειται υπερhardware για να τρεξεις 3d,στον βαθμο που ο Ιkaruga πιστευει.αλλα ως εκει.(|Aυτο ηταν το point μου-απαντηση για αλλο θεμα,αλλα εσυ απαντησες σε δικο σου θεμα.).

Γι αυτο εφερα και το ακραιο παραδειγμα του megadrive για να τονισω οτι οποιαδηποτε κονσολα θα μπορουσε να εχει 3d.

 

Υποστηριζω λοιπον οτι δεν ειναι ο ορισμος του next gen hardware το 3d

ΔΕΝ υποστηριζω ομως(δεν υποστηριξα ΠΟΤΕ) οτι δεν μιλαμε για next-gen χαρακτηριστικο.

 

EINAI next-gen χαρακτηριστικο (Οπως ειναι και ο δευτερος αναλογικος του vita,αλλα δεν οριζει την νεα γενια ουτε αυτος)και αναρωτιεμαι ποσες φορες πρεπει να το γραψω και πως πρεπει να το γραψω,για να μην αναγκαζομαι να το επαναλαμβανω σε καθε ποστ,επειδη καποιος βαριοταν να διαβασει τα προηγουμενα.

 

Εχουν γινει τοσα ποστς γιατι αλλα γραφω ,αλλα καταλαβαινετε καποιοι.

Μπορω να πω οτι μονο ο Vole Maulder εχει πιασει ακριβως το νοημα σε προηγουμενες συζητησεις.

 

YΓ.Εχω κανει 1000 edit για να γινει οσο πιο κατανοητο γινεται το ποστ μου και να μην χρειαστει να αναλωθουμε σε ανουσιες και εκτος θεματος παλι συζητησεις,για πραγματα που δεν εχω υποστηριξει ποτε..αλλα δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος.Για να δουμε...

 

 

Είναι πολύ ενδιαφέρον το πως απομόνωσες μόνο το κομμάτι «δεν επηρεάζει τόσο ένα hardware» και αγνόησες ολόκληρη την υπόλοιπη παράγραφο, όπου έγραφα κάποια πράγματα σχετικά με το ερώτημα. Δεν έχει νόημα να απαντήσω επί της ουσίας σε αυτά που γράφεις, με κάλυψες με αυτή σου την τακτική. Συμφωνώ πάντως με τον panther, ότι έχεις επιλέξει με υποκειμενικό τρόπο να θεωρείς κάποια χαρακτηριστικά next-gen, ενώ κάποια άλλα όχι.

 

Πάντως, να ξέρεις ότι τα threads του 3DS, του NDS, του Wii και του WiiU τα έχω παρακολουθήσει από την αρχή ως το τέλος, οπότε να ξέρεις ότι έχω διαβάσει και τα δικά σου posts. Και για να σου απαντήσω έμμεσα σε ένα άλλο ερώτημα που έθεσες σχετικά με το τι προσφέρει παραπάνω το 3DS σε σχέση με το NDS, πες μου -αν θες- τι προσφέρει το PSV σε σχέση με το PSP που το κάνει να είναι next-gen. Τι παραπάνω έχουν τα games του PSV που δεν θα μπορούσαν να έχουν τα games του PSP;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mαλιστα.

Τζαμπα η προσπαθεια να περιοριστουν τα σεντονια.

 

Τα παιχνιδια που δεν θα βρω στο DS.

Οκ,Η Νιντεντο γιατι το αναβαθμισε?Εφοσον δεν επηραζει τα παιχνιδια το hardware.

Αν και μου απαντησες οτι εγινε γιατι η Νιντεντο θελει να βγαλει διαφορετικα παιχνδια ή κατι τετοιο...δλδ συμφωνεις με μενα.

 

Οοολο αυτο εγινε γιατι εσυ αρνεισαι να δεχτεις το fact οτι βελτιωμενο hardware=αυξανονται οι πιθανοτητες για καλυτερα παιχνιδια.

Οχι το pc δεν μπαινει στην κουβεντα γιατι ακολουθει της κονσολες,βγαζοντας καλογυαλισμενα τα ιδια παιχνιδια,στις ιδιες μηχανες,που ανηκουν στην ιδια γενια.

 

Είναι πολύ ενδιαφέρον το πως απομόνωσες μόνο το κομμάτι «δεν επηρεάζει τόσο ένα hardware» και αγνόησες ολόκληρη την υπόλοιπη παράγραφο, όπου έγραφα κάποια πράγματα σχετικά με το ερώτημα. Δεν έχει νόημα να απαντήσω επί της ουσίας σε αυτά που γράφεις, με κάλυψες με αυτή σου την τακτική. Συμφωνώ πάντως με τον panther, ότι έχεις επιλέξει με υποκειμενικό τρόπο να θεωρείς κάποια χαρακτηριστικά next-gen, ενώ κάποια άλλα όχι.

 

Μου ειναι ξενο αυτο που λες(οτι απομονωσα) οποτε και δεν το εκανα,δεν ηταν σκοπος(ή τακτικη) μου τουλαχιστον.Εσυ κρατησες το «δεν επηρεάζει τόσο ένα hardware»(ηταν σε bold) και χωρις να εχεις διαβασει τα υπολοιπα posts εδωσες την δικη σου ερμηνεια(παρ'ολα αυτα θεωρησα οτι δεν καταλαβες και δεν υπεθεσα το χειροτερο για σενα οπως κανεις εσυ).

Εκει σταθηκα,γιατι ηταν λαθος σου.

Δεν υπαρχει καποια τακτικη(ουτε απομονωση κομματιων) ,,.αλλα αποψη.

 

Στο αλλο κομματι θα σου απαντησω στο thread του vita.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,Η Νιντεντο γιατι το αναβαθμισε?Εφοσον δεν επηραζει τα παιχνιδια το hardware.

Αν και μου απαντησες οτι εγινε γιατι η Νιντεντο θελει να βγαλει διαφορετικα παιχνδια ή κατι τετοιο...δλδ συμφωνεις με μενα.

 

Οχι δεν συμφωνω 100% με εσενα. Το αναβαθμισε για να μπορει να παραγει glassless 3D. Η απλη αυξηση επεξεργαστικης δυναμης ειναι απλα ενα φυσικο και επομενο βημα. Δεν μας ενδιαφερει το -ποσο-. Μας ενδιαφερει αν ειναι αρκετο και στην περιπτωση του 3DS ειναι αρκετο. Το PSV απο την αλλη δεν εκανε και τιποτα σπουδαιο, εχει hardware smartphone οπου συντομα θα ξεπεραστει απο καποιο αλλο smartphone αν δεν εχει ηδη ξεπεραστει, δεν εχει δευτερη οθονη και δεν εχει glassless 3D. Ολα αυτα λοιπον το "next gen" μηχανημα δεν τα εχει, πραγματα που εχει το "last-gen" (κατα τα λεγομενα σου) και μετριο μηχανημα.

 

Μην μου πεις τωρα "αλλο τα τηλεφωνα" γιατι δεν ειναι αλλο. Η δυναμη και αρα οι πιθανοτητες υπαρχουν για καλυτερα παιχνιδια απο το PSV ναι ή οχι? Γιατι λοιπον να παρεις PSV? Ποιος ο λογος? Τσιμπα ενα i-phonι και θα εισαι καλυμμενος ετσι δεν ειναι? Παντα με βαση το δικο σου σκεπτικο.

 

 

Οοοοολο αυτο εγινε(τα απειρα ποστ σεντονια) γιατι εσυ(κυριως εσυ) αρνεισαι να δεχτεις το fact οτι βελτιωμενο hardware=αυξανονται οι πιθανοτητες για καλυτερα παιχνιδια(δεν βαζω = με καλυτερα παιχνιδια,γιατι μετραει ο ανθρωπινος παραγοντας πρωτα απ'ολα.Οι devs).

Και οχι το pc δεν μπαινει στην κουβεντα γιατι ακολουθει της κονσολες και βγαζει απλα καlογυαλισμενα τα ιδια παιχνιδια.στις ιδιες μηχανες που ανηκουν στην ιδια γενια.

 

Δεν αρνουμαι να δω οτι περισσοτερη δυναμη = περισσοτερες πιθανοτητες για καλυτερα παιχνιδια. Αρνουμαι να δεχτω οτι χρειαζεσαι παντα οτι καλυτερο για να προσφερεις μια καλη ή κορυφαια gaming εμπειρια οπως επισης αρνουμαι να δω το hardware απο την πλευρα της GPU και CPU μονο. Τα ρασα δεν κανουν τον παπα.

 

Το παραδειγμα του PC το εφερα για να δειξω οτι επεξεργαστικα ειναι πολλες φορες πανω αλλα οι gaming εμπειριες που προσφερουν δεν ειναι αναλογες. Αυτο που λες περι καλογυαλισμενες εκδοσεις παιχνιδιων που τρεχουν στις ιδιες μηχανες να το ακουσεις εσυ. Οχι εγω. Εμενα ειπα δεν με ενδιαφερει. Εσενα που σε ενδιαφερει βλεπεις οτι τελικα περισσοτερη επεξεργαστικη ισχυς δεν σημαινει απαραιτητα καλα και νεα cutting edge παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα εβαλα σε αριθμους για να μην γινει τεραστιο το ποστ.

1.Το αναβαθμισε για να μπορει να παραγει glassless 3D.

2.Η απλη αυξηση επεξεργαστικης δυναμης ειναι απλα ενα φυσικο και επομενο βημα.

3.Δεν μας ενδιαφερει το -ποσο-. Μας ενδιαφερει αν ειναι αρκετο και στην περιπτωση του 3DS ειναι αρκετο.

4.Δεν αρνουμαι να δω οτι περισσοτερη δυναμη = περισσοτερες πιθανοτητες για καλυτερα παιχνιδια. Αρνουμαι να δεχτω οτι χρειαζεσαι παντα οτι καλυτερο για να προσφερεις μια καλη ή κορυφαια gaming εμπειρια οπως επισης αρνουμαι να δω το hardware απο την πλευρα της GPU και CPU μονο. Τα ρασα δεν κανουν τον παπα.

5.Το παραδειγμα του PC το εφερα για να δειξω οτι επεξεργαστικα ειναι πολλες φορες πανω αλλα οι gaming εμπειριες που προσφερουν δεν ειναι αναλογες. Αυτο που λες περι καλογυαλισμενες εκδοσεις παιχνιδιων που τρεχουν στις ιδιες μηχανες να το ακουσεις εσυ. Οχι εγω.

1.Eλπιζω joke post ή να μην καταλαβα σωστα.

2.Γιατι γινεται αυτο το φυσικο βημα?

3.Για σενα.

4.Γιατι ποτε υποστηριξα εγω κατι διαφορετικο?Απο το thread του wiiu αυτο λεω και σε αυτο διαφωνεις παντα ,για αυτο φτασαμε ως εδω.Ειναι καλο σημαδι οτι αρχιζεις να το καταλαβαινεις.

5.....self control..

Εχεις καταλαβει ποια ειναι η διαφορα καλογυαλισμενης ιδιας εκδοσης(πχ 1080p60) με την next gen εκδοση?Τι ''αυτο να το ακους εσυ''?lol.

 

Παραδειγμα:

-To fifa13 του pc σε σχεση με αυτο των Ps360 ειναι καλογυαλισμενη εκδοση.

-To fifa 13 των ps360 σε συγκριση με το fifa 13 του ps2(αν υπαρχει) ειναι next gen εκδοση(το ιδιο αναλογα ισχυει και για τις εκδοσεις vita,3ds).

 

Εμενα σε μια νεα γενια δεν με απασχολουν οι καλογυαλισμενες εκδοσεις,αλλα οι next gen εκδοσεις

 

Στα υπολοιπα απανταω στο thread του vita.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα εβαλα σε αριθμους για να μην γινει τεραστιο το ποστ.

 

1.Eλπιζω joke post ή να μην καταλαβα σωστα.

2.Γιατι γινεται αυτο το φυσικο βημα?

3.Για σενα.

4.Γιατι ποτε υποστηριξα εγω κατι διαφορετικο?Απο το thread του wiiu αυτο λεω και σε αυτο διαφωνεις παντα ,για αυτο φτασαμε ως εδω.Ειναι καλο σημαδι οτι αρχιζεις να το καταλαβαινεις.

5.....self control..

Εχεις καταλαβει ποια ειναι η διαφορα καλογυαλισμενης ιδιας εκδοσης(πχ 1080p60) με την next gen εκδοση?Τι ''αυτο να το ακους εσυ''?lol.

 

Παραδειγμα:

-To fifa13 του pc σε σχεση με αυτο των Ps360 ειναι καλογυαλισμενη εκδοση.

-To fifa 13 των ps360 σε συγκριση με το fifa 13 του ps2(αν υπαρχει) ειναι next gen εκδοση(το ιδιο αναλογα ισχυει και για τις εκδοσεις vita,3ds).

 

Εμενα σε μια νεα γενια δεν με απασχολουν οι καλογυαλισμενες εκδοσεις,αλλα οι next gen εκδοσεις

 

Στα υπολοιπα απανταω στο thread του vita.

 

1. Τι δεν καταλαβες?

2. Τι γιατι? Γιατι το κοστος το επιτρεπει και η χρονικη περιοδος το επιτασει.

3. Για οποιονδηποτε πραγματικα και ουσιαστικα δινει βαση στο gameplay και στα παιχνιδια

4. Ναι ειπες και υποστηριξες. Ειπες οτι δεν το αγοραζεις γιατι ειναι "μετριο" hardware και οτι δεν μπορεις να αγορασεις κατι καινουργιο χωρις να δεις "μεγαλη" διαφορα μεταξυ παλιου και νεου. Τι σε κανει λοιπον αυτο? Ακριβως, graphics whore.

5. Θα μου πεις εμενα τις διαφορες μεταξυ "καλογυαλισμενης" σημερινης εκδοσης VS νεο VS παλιο? Στο ανεφερα το παραδειγμα πριν με το Resident Evil στο 3DS που τρεχει μηχανη MT framework αλλα -διαλεξες- να το αποφυγεις οπως και πολλα. Διαλεγεις να αποφευγεις συγκεκριμενα πραγματα τα οποια προφανως και δεν μπορεις να αντικρουσεις γιατι δεν εχεις ξεχωρισει στο μυαλο σου πραγματικα τι ακολουθεις. Τα γραφικα ή το gameplay. Στο λεω εγω, ακολουθεις γραφικα και μονο. Παρε το και εσυ ο ιδιος χαμπαρι για να ξεδιαλυνει το μυαλο σου τι ειναι το ενα και τι το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.Η αναβαθμιση στο hardware(cpu,gpu) εγινε για το 3d?

2.α.. θεμα κοστους ειναι και επειδη ηρθε η ωρα.Οχι γιατι θα βγαινουν καλυτερα παιχνιδια στο +hardware του 3ds. :mellow:

3.Θελω καλο hardware για το gameplay.Εκει δινω βαση.Εσυ ...στην ΜαμαΝιντεντο.

4.Ειπα οτι με κραταει να μην το κανω,οχι οτι δεν θα το αγορασω.Αν δυσκολευεσαι να δεις την σχεση hardware-gameplay,μην βαζεις ταμπελες(graph.whore).

5.Την πρωτη σειρα δεν την καταλαβα.Στο μυαλο μου ειναι ξεκαθαρα ολα,μη αγχωνεσαι.Δεν απεφυγα κατι(μην λασπολογεις),απλα δεν βρισκω ουσια σε αυτο.To θεμα δεν ειναι να την τρεξει.Ειναι πολυ επιφανειακος ο τροπος που κοιτας το θεμα,χανεις το point.Το θεμα ειναι να μπορει να τρεξει τις περισσοτερες δυνατοτητες της.Τι να την κανω την CE3 στο psp?Και να την τρεξει ειναι να σα να μην την τρεχει.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2011, το nintedo ds ειχε κανει 32,598,870 πωλησεις, και το portable 16,867,853, μονο στην ιαπωνια.. φαναστειται παγκοσμιος..

 

Hardware sales in Japan

1. Nintendo 3DS: 61,542

2. PlayStation 3: 20,364

3. PSP: 14,541

4. PlayStation Vita: 5,806

5. Wii: 3,744

6. Xbox 360: 1,931

7. PlayStation 2: 1,006

8. Nintendo DS: 441

 

Για αυτή την εβδομάδα...

και να φανταστεις καποτε το ds ηταν στα υψη και ειναι δλδ... απο φετος αρχιζει να πεφτει η αγορα του... παγκοσμιος εχει πουληθει

152.50 εκατομμυρια απο το 2004... και πρωτο στης αγορες ειναι το ps2 με

53.6 εκατομμυρια πωλησεις..και το αστειο ειναι πως το GBA ειναι τριτο παγκοσμια πιο πολυ πουλημενο..

118.69 εκατομμυρια αγορες εχουν γινει... οι αναλυσεις αυτες εγιναν φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Η αναβαθμιση στο hardware(cpu,gpu) εγινε για το 3d?

2.α.. θεμα κοστους ειναι και επειδη ηρθε η ωρα.Οχι γιατι θα βγαινουν καλυτερα παιχνιδια στο +hardware του 3ds. :mellow:

3.Θελω καλο hardware για το gameplay.Εκει δινω βαση.Εσυ ...στην ΜαμαΝιντεντο.

4.Ειπα οτι με κραταει να μην το κανω,οχι οτι δεν θα το αγορασω.Αν δυσκολευεσαι να δεις την σχεση hardware-gameplay,μην βαζεις ταμπελες(graph.whore).

5.Την πρωτη σειρα δεν την καταλαβα.Στο μυαλο μου ειναι ξεκαθαρα ολα,μη αγχωνεσαι.Δεν απεφυγα κατι(μην λασπολογεις),απλα δεν βρισκω ουσια σε αυτο.To θεμα δεν ειναι να την τρεξει.Ειναι πολυ επιφανειακος ο τροπος που κοιτας το θεμα,χανεις το point.Το θεμα ειναι να μπορει να τρεξει τις περισσοτερες δυνατοτητες της.Τι να την κανω την CE3 στο psp?Και να την τρεξει ειναι να σα να μην την τρεχει.

 

1. Ναι, δεν υπηρχε περιπτωση να σηκωσει το απλο DS 3D. Εγιναν οι απαραιτητες επεμβασεις για να ανεβει η δυναμη του μηχανηματος για να μπορει να αποδωσει 3D.

2. Ναι, οπως βλεπεις τιμολογιακα το 3DS δεν απεχει απο το DS στην εποχη του σχεδον καθολου.

3. Ενω το 3DS εχει χαλια hardware ετσι δεν ειναι? Η ακομα χειροτερα λογο hardware εχει κακιστα παιχνιδια, σωστα?

4. Το οτι σε κραταει να μην το κανεις αυτοματα σε αναγαγει σε graphics whore ενω εμενα δεν θα με κρατουσε αν γουσταρα τα παιχνιδια που εχει. Το παραδειγμα στο εδωσα, αν ημουν κατοχος PSvita δεν θα ειχα κανενα προβλημα να αγορασω DS.

5. Ειδες που -μονο εσυ- μιλας για τετοιου ειδους δυνατοτητες? Ποιον νοιαζει αν τρεχει καν μηχανη MT framework ή unreal ή οτιδηποτε το εκαστοτε φορητο μηχανημα αν δεν γινεται ετσι και αλλιως χρηση αυτης? Τι σχεση εχουν ολα αυτα με τα καλα παιχνιδια? Ποιον νοιαζει σε τι μηχανη γραφικων τρεχει ενα Shin Megami Tensei 4? Τι νοιαζει τωρα τι και πως γι αυτον που παιζει super stardust delta στο Vita? Με καταλαβαινεις που το παω? Μονο εσενα νοιαζει, κανεναν αλλο. Αρα εισαι graphics whore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...