Προς το περιεχόμενο

πως βγαινει το μελανι?


panos_saxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια σορυ για την ηλιθια ερωτηση αλλα πως στο π@@@@@ βγαινει το μελανι και που στο καλο ειναι χωμενο στον παρακατω εκτυπωτη?

hp deskjet f2280. δε μπορω να το βρω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σορυ για την ηλιθια ερωτηση αλλα πως στο π@@@@@ βγαινει το μελανι και που στο καλο ειναι χωμενο στον παρακατω εκτυπωτη?

hp deskjet f2280. δε μπορω να το βρω !!!

Υπάρχει ένα βιβλιαράκι που λέγεται manual-οδηγός χρήσης και κάποια καλά παιδιά φάγανε αρκετές εργατοώρες για να το γράψουν για όλους εμας τους καταναλωτές. Στις σελίδες 74-75-76 αναγράφει τη διαδικασία σε απλα ελληνικά

 

Αν δεν ξέρεις που είναι το βιβλιαράκι, μπορείς να το κατεβάσεις από ΕΔΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις μπει καν το κόπο να ψάξεις α) στο Internet και β) στο manual (αν το έχεις) πριν κάνεις αυτό το post?

 

Το manual δεν το εχω και πιστευα πως το να ρωτησω κατι σε ενα forum ειναι ο ορισμος του ψαχνω κατι στο internet. Συγνωμη κιολας ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια ερώτηση σε ένα οποιοδήποτε forum είναι ο ορισμός της αναζήτησης στο Internet, τότε μάλλον οι κολλοσοί που έχουν φτιάξει τα search engine έχουν πέσει έξω.

 

Κοίτα να δεις όμως τι μπορείς να βρεις σε χρόνο λιγότερο από αυτόν που χρειάζεται για να ανοίξεις ένα καινούριο thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια ερώτηση σε ένα οποιοδήποτε forum είναι ο ορισμός της αναζήτησης στο Internet, τότε μάλλον οι κολλοσοί που έχουν φτιάξει τα search engine έχουν πέσει έξω.

 

Κοίτα να δεις όμως τι μπορείς να βρεις σε χρόνο λιγότερο από αυτόν που χρειάζεται για να ανοίξεις ένα καινούριο thread.

 

Δε μπορω να καταλαβω τι σε κανει να νομιζεις οτι μου ειναι τοσο ευκολο να το βρω μονος μου αυτο. Τελος παντων σ ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...