Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το office εχει γινει ΤΡΑΓΙΚΟ εδω και καμια 1-2 σεζον, το καινουριο το whitney δεν το χω δει αλλα εχω διαβασει τα χειροτερα, οι περισοτεροι λενε οτι ειναι η χειροτερη νεα σειρα στη φετινη σεζον, το up all night ειδα τον πιλοτο και την εκανα με γοργα πηδηματακια (ισως φτιαχνει, αλλα δεν με ενδιεφερε σαν σοου). Και ολλα αυτα θα μεινουν και μπει στην ακρη το comunity??? Δεν πανε καλα οι ανθρωποι!! Τουλαχιστον συμφωνουμε στο prime suspect, το παρατησα στον πιλοτο και αυτο. Μετα η βλακεια με την zoey deschanel, το new girl κανει πολυ καλα νουμερα δειχνοντας χαζομαρες και το comunity που ειναι τοσο δημιουργικο και φρεσκο, πατωνει!! μια ζωη τα ιδια, οτιδηποτε διαφορετικο την παταει, ετσι και το pushing daisies, carnivale, firefly.....και τοσα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

:confused: Μα τι μαλάκες.... αν είναι δυνατόν ! ! ! Δεν κοιτάνε να κόψουν το Office που έχει καταντήσει κακόγουστη φάρσα, μου κρατάνε και το άλλο το έκτρωμα "Whitney" :eek: και μαμάνε τη μοναδική σειρά που αξίζει!!!

 

 

 

3cd8a33a.png?1306264975

 

 

 

RQ2Br.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό επεισόδιο για ακόμη μία φορά. Μετά το χλιαρό ξεκίνημα έχει πάρει τον ανήφορο και δε το σταματάει κανείς. Ούτε το μ@μημένο το NBC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πως γινεται να μην εχουν βγει subs για το remedial chaos theory,και επισης ειναι το 3ο η το 4ο επεισοδιο του κυκλου??ουτε για τα παρακατω εχουν βγει..αν εχει καποιος να μου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...