Προς το περιεχόμενο

WinMX on ADSL problem in Italy...


oxydam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia xara se olous!

Exo mia ADSL sindesi sto milano kai den mporo na valo to winmx na paixei... to kano egatastasi kai otan paei na tsekarei tin sindesi kai ta ports mou leei oti den mporei na sindethei me ton server... ti na kano?!?!?! to na exeis mia sindesi 10Mbps kai na min mporeis na katevazeis prama einai poli asximo gia tin psixologia mou!!!!

Pls help

Thanx in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνει την ίδια δουλειά με το winmx αλλά το βρίσκω πολύ καλύτερο και πάντα συνδέομαι στον server χωρίς κολήματα - και πάνω απ'όλα έχει ότι ζητήσεις

 

www.imesh.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πιθανό ο internet provider σου να μπλοκάρει τις ports που χρησιμοποιεί το winmx.

Δοκίμασε κάποιο άλλο προγραμμα όπως το soulseek.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote dgeor:</font><hr> χα χα, kon, μου θύμισες αυτό που λένε «πονάει χέρι, κόψει κεφάλι»... ή όπως το λένε.

 

 

oxydam, μήπως χρησιμοποιείς κάποιου είδους firewall ή proxy server; <hr /></blockquote>

 

1) γιατί με λέτε kon ; δεν βλέπετε το όνομα μου ;

2) εγώ ανάφερα το imesh διότι στο παρελθόν είχα πρόβλημα με winmx και σύνδεση στους servers

3) είναι και σπάσιμο νέυρων να θες να κατεβάσεις κάτι και να σε βάζει σε σειρά - και μη μου πείτε όχι !!!

4) έχετε δοκιμάσει το imesh και δεν σας άρεσε ή δεν έκανε σωστά την δουλειά του ;

 

dgeor δεν είναι αυτό που λές «πονάει χέρι, κόψει κεφάλι»... ή όπως το λένε τελικά

 

δεν είμαι καθόλου άσχετος με το άθλημα και ξέρω πολύ καλά τί μου γίνεται......φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά ρε kom, μη βαράς, δεν το είπα για να σε προσβάλω.

Απλά δεν μου αρέσει όταν ρωτάει κάποιος για κάτι που τον απασχολεί να του προτείνω εγώ κάτι άσχετο.

Σαν μου είπε, ξέρεις κανένα καλό συνεργείο για το opel μου; και να του απαντάω , πάρε ένα καινούργιο ford, εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα ford.

 

 

Θεωρώ ότι πρέπει πρώτα να προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα και στη έσχατη περίπτωση να προτείνουμε εναλλάκτικά.

 

Τέλωσπάντων, αν σε πρόσβαλα, ζητώ συγνώμη.

Και για το kon, κεκτημένη ταχύτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...