Προς το περιεχόμενο

Nova και ΤΗΛΕΑΣΤΥ


GooFysGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εδω και καιρο εχω βαλει Nova, το 20€ πακετο φυσικα, και νομιμα, αλλα εχω μια απορια:

 

Δεν βρισκω πουθενα, σε κανενα "μπουκετο" μερικα καναλια, οπως το ΤΗΛΕΑΣΤΥ για παραδειγμα...

 

Υπαρχει περιπτωση να μην το "βρισκει" στην περιοχη μου η κατι τετοιο? Κατι πηραν τα αυτια μου πως το συγκεκριμενο τουλαχιστον το πιανει ενας γειτονας στη Nova του, με το ιδιο πακετο ακριβώς, αλλα δεν το εχω δει με τα ματια μου. Πριν κράξετε, έχω ψάξει πραγματικά ΟΛΑ τα υπολοιπα καναλια, ακομα και τα Αραβικα ΧΧΧ ενα προς ενα!

 

Σορυ, αλλα απο δορυφορικα ειμαι λιγο... "τυφλός"!

 

Το ΤΗΛΕΑΣΤΥ το ανεφερα εντελως τυχαια καθως αυτο μου ηρθε στο νου τωρα, μη ταυτοποιησει κανεις την ιδεολογία μου με αυτο το κανάλι, μιας και ειμαι εντελώς αντίθετος, εξηγούμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει το εν λογω καναλι στο μπουκετο της NOVA.

 

Σ'ευχαριστώ mcrenas, φαίνεσαι αρκετα σίγουρος!

 

Πάω και στον γείτονα να δω με τα ματια μου τι παπατζιλικια μου λενε...! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν όλα τα κανάλια σύμβαση με την Nova. μερικά εκπέμπουν μόνα τους δορυφορικά (π.χ. το ΤΗΛΕΑΣΤΥ αν θυμάμαι καλά μέσω του HellasSat ) και άλλα καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα φεγγαρι ηταν το τηλεαστυ στην νοβα οπως κ το τοτε ματζικ νυν σπορτ αλλα κ τα δυο ταυτοχρονα απο ενα σημειο κ μετα σταματησαν να υπαρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...