Προς το περιεχόμενο

Ποια OS χρησιμοποιείτε στην αρχή της 2ης δεκαετίας του αιώνα μας;


parsifal

Ποια OS χρησιμοποιείτε στην αρχή της 2ης δεκαετίας του αιώνα μας;  

9 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποια OS χρησιμοποιείτε στην αρχή της 2ης δεκαετίας του αιώνα μας;

    • Windows 7
      247
    • Windows Vista
      33
    • Windows XP
      117
    • Άλλη έκδοση Windows
      2
    • Ubuntu
      154
    • Άλλη έκδοση Linux (πείτε ποια)
      85
    • MacOSX
      103
    • Άλλο OS (πείτε ποιο)
      8
    • Αν επιλέξατε Windows, είναι τουλάχιστον μία κόπια που χρησιμοποιείτε «σπασμένη»; (επιλέξτε αν ναι)
      95
    • Αν επιλέξατε MacOSX, είναι τουλάχιστον μία κόπια που χρησιμοποιείτε «σπασμένη»; (επιλέξτε αν ναι)
      12
    • Αν επιλέξατε «Άλλο OS», είναι τουλάχιστον μία κόπια που χρησιμοποιείτε «σπασμένη»; (επιλέξτε αν ναι)
      1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλό θα ήταν να δώσεις και το link βέβαια.

 

Το infraction για την παράβαση των Όρων Χρήσης θα το «πάρεις επάνω σου», δηλαδή... ; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερα πολύ κοντά στην πραγματικότητα.

Δεν έχει καμία σημασία που μιλάμε για warezάδικο.

Καλό θα ήταν να δώσεις και το link βέβαια.

 

Το infraction για την παράβαση των Όρων Χρήσης θα το «πάρεις επάνω σου», δηλαδή... ; :-D

 

:mrgreen:

(δέκα χαρακτήρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερα πολύ κοντά στην πραγματικότητα.

Δεν έχει καμία σημασία που μιλάμε για warezάδικο.

Καλό θα ήταν να δώσεις και το link βέβαια.

 

Εντάξει όταν χρησιμοποιείς όρους όπως "η πραγματικότητα" καλό θα ήταν να κάνεις λίγο κράτει. Το εν λόγω poll φαίνεται να είναι μονής επιλογής. Δε νομίζω ότι είναι αντιπροσωπευτικό σήμερα κάτι τέτοιο. Εγώ έχω 4 υπολογιστές και χρησιμοποιώ 3 διαφορετικά OS (ubuntu / XP / 7 ). Θεωρώ τον εαυτό μου απλό χρήστη.

 

Επίσης σε warez-άδικα site δεν έχουν ανάγκη να περιδιαβαίνουν όσοι χρησιμοποιούν linux. Οι "παράνομες" περιηγήσεις και πρακτικές είναι ίδιον των χρηστών win :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάποια δημογραφικά στοιχεία για τον πληθυσμό του insomnia? Εγώ όχι, αλλά διαβάζοντας διάφορα post βλέπω όλων των ειδών χρήστες. Ανήλικα που δεν ξέρουν να γράψουν σωστά ελληνικά, μέχρι ώριμα ενήλικα άτομα. Άσχετους μέχρι guru. Gamers, μέχρι αυστηρά επαγγελματίες. κτλ.

 

Ε, καλά... αν είναι να παίξουμε την κολοκυθιά να μου το έλεγες από την αρχή να μην έμπαινα στον κόπο να ξεκινήσω την κουβέντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, καλά... αν είναι να παίξουμε την κολοκυθιά να μου το έλεγες από την αρχή να μην έμπαινα στον κόπο να ξεκινήσω την κουβέντα

 

Γεια σου alexzzz! Πότε παίζουμε;

 

Apple rulez!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε warez-άδικα site δεν έχουν ανάγκη να περιδιαβαίνουν όσοι χρησιμοποιούν linux. Οι "παράνομες" περιηγήσεις και πρακτικές είναι ίδιον των χρηστών win

Ισχύει στο περίπου, όχι της μετρητοίς. Τα γουορεζάδικα δε διαθέτουν μόνο παιχνίδια κι εφαρμογές. Διαθέτουν κι ένα σωρό άλλα πράγματα (βιβλία, γραφικά, μουσική, βιντεάκια, εφαρμογές για κινητά κ.ά.) που μαζεύει πολύς κόσμος, ανεξάρτητα λειτουργικού. Επίσης πολλά γουρεζάδικα έχουν μπόλικο αποκλειστικό υλικό για Linux (και για MacOS κατιτίς). Πήγαινε βάλε linux σε κανά search μεγάλου γουορεζάδικου και μετά πες αν υπάρχει υλικό για κατέβασμα... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου alexzzz! Πότε παίζουμε;

 

Apple rulez!!!

 

:lol:

 

Σήμερα παίζαμε αλλά λόγο ακαταλληλότητας του γηπέδου το παιχνίδι δεν θα γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε warez-άδικα site δεν έχουν ανάγκη να περιδιαβαίνουν όσοι χρησιμοποιούν linux. Οι "παράνομες" περιηγήσεις και πρακτικές είναι ίδιον των χρηστών win :devil:

 

Εντάξει, εξαρτάται. Στο συγκεκριμένο warezάδικο έχω πάνω από 1000 post, και ούτε windows χρησιμοποιώ, ούτε μπορώ να πω ότι κατεβάζω πολλά άλλα. Απλά έχει μεγάλο community.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...