Προς το περιεχόμενο

Αγορα εκτυπωτη - Τι προσεχω?


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελώ να παρω ενα δευτερο laser εκτυπωτη, ασπρομαυρο κατα προτιμηση για εκτυπωση εγγραφων σαν κυρια χρηση.

 

Τι πρεπει να προσεξω για να κανω καλη επιλογη?

 

Μπορω να αγορασω κατι με λιγοτερο απο 80-90 ευρω και να βγει καλο ή θε αναγκαστω να τα σκασω?

 

Ο προηγουμονος και μοναδικος Laser που εχω, ειναι ο Kyocera Mita 720 τον οποιο τον εχω παρει στο γραφειο για να εκτυπωνω, και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και απο τις επυδωσεις του αλλα και απο την οικονομια μελανης.

 

Κατι αναλογο ψαχνω και σε αυτον που ζητω τωρα, τον οποιο θα τον παρω για το σπιτι.

 

Το εσοπ εχει εναν xerox μεχρι την κυριακη με 65 ευρω, αλλα δεν ξερω αν λεει και πολλα.

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.406661&u=XEROX-PHASER-3140-LASER-PRINTER&sid=1

 

Αξιζει λετε, η να κοιταξω σε καποιο απο τα πιο ακριβα μοντελα OKI Και Samsung?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρότεινα να βρεις εκτυπωτή που τα αναλώσιμα του να είναι αρκετά φτηνότερα. Γιατί το toner μπορεί να κοστίζει πιο πολύ από τον ίδιο τον εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Εγώ πάλι σου προτείνω να πάρεις ένα Samsung ML-1640 που είναι φθηνός (54 ευρώ Κοτσόβολο) και είναι και σκυλί!

 

Παιδια το σκυλι δαγκωνει! Τον εχω απο τοτε μου μου προταθηκε τον συγκεκριμενο, αλλα για καποιο λογο οι εκτυπωσεις που βγαζει, απο την αριστερη μερια μεχρι την μεση ειναι ξεθωριασμενες. Τι εχει φταιξει? Η σταθμη του μελανιου ειναι η μιση γεματη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...