Προς το περιεχόμενο

Ξεφτιλισμένη Forthnet


MTG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν το καταλαβαίνεις σου λέω τα εξής 2 για τελευταία φορά:

1) Δήλωσε μόνη της η Forthnet πως χρεώνει ΑΚΡΙΒΩΣ όπως και ο ΟΤΕ

2) Πώς εξηγείς ότι δεν τολμούν να μου απαντήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια ομως ε?

1)ακριβος ιδια ειναι ειναι η χρεωση, μονο η εμφανιση ειναι διαφορετικη οπως εχω πει σε 5-6 παραδειγματα, και ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.

2)Ρωτα αυτα που σου λεω, να σε καταλαβουν , και θα τολμισουν.

 

Ρωτα τους, αν μιλησω 59.99 δευτερολεπτα,ποσες μοναδες θα πληρωσω? και τη γραφετε στον λογαριασμο?

Αν σου πουν "μια μοναδα" ,και "γραφουμε 0:59" ,δεν θα εχεις προβλημα, και θα καταλαβεις πως το 1:00 του λογαριασμου, σημαινει ΠΑΝΩ απο λεπτο, οχι κατω, ουτε ακριβος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συνεχίζω και δεν ξαναπέφτω στην παγίδα των δεκαδικών σου.

 

Πάντως μου αρέσει πολύ η λογική του ότι το customer care μιας εταιρείας πρέπει να απαντάει μόνο όταν τους κάνεις συγκεκριμένες ερωτήσεις και δεν είναι ντροπή τους να μη σου απαντούν όταν τους στριμώχνεις. Εγώ το θεωρώ απαράδεκτο αυτό, αλλά σου εύχομαι σε όποια απορία έχεις, με την οποιαδήποτε εταιρεία, σε οποιονδήποτε τομέα, να σου απαντάνε μόνο όταν γουστάρουν τις όποιες ερωτήσεις σου :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote BlizardBill:</font><hr> Το καλο ειναι πως ολοι ειναι δωρεαν , και ετσι μπορεις να εχεις οσους θες ....

<hr /></blockquote>

Nai na exo 3-4 etairies x (4+10) noumera = 56 xtipimata gia na paro ena kinito ... 9eoro oti o xronos kai ta nevra mou den a3izoun oso 9a kerdiso apo tis ypiresies autes ...

 

ps

parola auta eimai syndromitis tis forthnet & telepassport

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι υπολογισμοι ειναι αυτοι???

Εγω δεν θυμαμαι πολλες φορες να μην μπορεσα με την Lannet που χρησιμοποιω πολυ, να παρω τηλεφωνο.

Ισως να ειναι κανενα προβλημα της γραμμης-περιοχης σου?

 

Εμενα τα νευρα μου σπανε, οταν πληρωνω περισσοτερα, και με χρεωνουν και ενα λεπτο minimum για να παρω κινητο απο ΟΤΕ. Και 54 προσπαθειες θα προτιμουσα να κανω....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...