Προς το περιεχόμενο

STEAM - Προσφορές


godlike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωπω, εδω που τα δινει 29 ευρω τι να πουμε δηλαδη? :P

 

Καλά και το steam μεμονωμένα 29 το δίνει το DoW 2, και το Red Faction Guerilla 49 :lol: απλώς φοβάμαι μήπως ξενερώσω τελικά με τα συγκεκριμένα RTS παιχνίδια, καθώς απ' ότι διαβάζω δεν διαθέτουν resource gathering και base encampment που είναι του είδους μου. (Με Settlers, Age of Empires, Caesar's και Red Alert μεγαλώσαμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators
πωπω, εδω που τα δινει 29 ευρω τι να πουμε δηλαδη? :P

 

Άτιμο Steam, να δούμε πότε θα αρχίσουν να λαμβάνουν υπόψιν τους τις ισοτιμίες (στις προσφορές και γενικά). Γιατί τώρα έχουν τη λογική 1€ = 1$ .

Η ίδια προσφορά είναι στα 50$, στις £26.50 και στα 50 €.

 

Ευτυχώς στις χαμηλές τιμές (< 10€) δεν πολυέχει σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dawn of War II ήταν για 'μένα ένα από τα καλύτερα strategies που έπαιξα την περασμένη χρονιά μαζί με το Empire: Total War. Καμία σχέση μεταξύ τους αλλά κορυφαία αμφότερα. Το DoWII πάντως θα σου αρέσει αφάνταστα αν τα RPG στοιχεία σε ένα RTS δεν σε χαλάνε. Προσωπικά το προτείνω ανεπιφύλακτα αφού το καταευχαριστήθηκα και θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά του στο ακέραιο, όχι σε προσφορά αλλά ακόμα και μεμονωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο RPG-RTS παιχνίδι που έχω παίξει είναι το Warcraft 3.

 

Είμαι τρελά φανατικός με το base constructing, αλλά βλέπω μεγάλη ξεραΐλα στο συγκεκριμένο τομέα. Περιμένω supreme commander 2 και Settlers 7 για να λυτρωθώ... αλλά αυτά αργούν ακόμα

 

Πάει το 50άρικο, μάλλον θα το σκάσω... :cry:

 

Τραβάτε με κι ας κλαίω. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτούσα λίγο μήπως αγοράσω το Dawn of War 2 μιας και μ' έχει πιάσει η νοσταλγία μου για τα RTS Games και σκόνταψα πάνω σε αυτή την προσφορά

http://store.steampowered.com/sub/2539/

 

Βλέπω καλά ή με γελούν τα μάτια μου? Δίνει 18 παιχνίδια με ένα πενηντάρικο?

 

Είναι βέβαια ψιλοαρχαία και τα 2 που μου κεντρίζουν το ενδιαφέρον κατά βάση είναι το τελευταίο Company of Heroes και το Dawn of War 2 οπότε αντί να δώσω

55€ γι' αυτά τα 2, προτιμώ να τα σκάσω και να πάρω όλο το πακέτο.

 

Αξίζει?

Σχεδον ιδιο πακετο με 47Ε http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W473

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω=αγγλια!

Οι κλέφτες με την ισοτιμία τους...

 

Θα σου στείλω μία prepaid Toufa, θα σου δώσω και τον κωδικό του account μου, να μπεις να μου το κατεβασεις... :D

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κλέφτες με την ισοτιμία τους...

 

Θα σου στείλω μία prepaid Toufa, θα σου δώσω και τον κωδικό του account μου, να μπεις να μου το κατεβασεις... :D

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

Ισοτιμία; Μόοοοονο; Να 'ταν μόνο η ισοτιμία καλά θα 'τανε. Ρίξε μια ματιά σε ένα προηγούμενο reply μου στο παρόν post...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

Τον καημένο, τον φτωχό loladin :lol: στέλνει από το iphone του και το συζητάει για 50 ευρώ και μας λέει σε άλλα topic ότι δεν παίζει σάλιο!!!!!

 

ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΡΕ, μην έρθω και σε βρω και δεν σε σώζει ούτε η bubble σου....ΜΑCάκα :P\

 

Μπορούμε να στέλνουμε λεφτά στον toufas και να μας τα αγοράζει ως gifts. Ε καταπληκτικέ, imba, επίγειε θεέ toufako :o?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι θελετε ρε παιδια.

στιλτε pm να σας πω paypal και θα τα βρουμε (http://www.rolbe.com/paypal.htm για υπολογισμο)

 

I knew it

 

καταπληκτικέ, imba, επίγειε θεέ toufako :o!

 

Ελπίζω το Πάσχα να κάνουν τις γνωστές προσφορές τους να σε εκμεταλλευτούμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufas - Unofficial Steam Reseller!

:lol:

 

Χμμμ, μήπως δε χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες στο μήνυμα σας ; Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισοτιμία; Μόοοοονο; Να 'ταν μόνο η ισοτιμία καλά θα 'τανε. Ρίξε μια ματιά σε ένα προηγούμενο reply μου στο παρόν post...

 

Το έχω διαβάσει, σε όλα σωστός ;)

 

Και BTW gz για το site, είναι πραγματικά πολύ προσεγμένο

 

Τον καημένο, τον φτωχό loladin :lol: στέλνει από το iphone του και το συζητάει για 50 ευρώ και μας λέει σε άλλα topic ότι δεν παίζει σάλιο!!!!!

 

ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΡΕ, μην έρθω και σε βρω και δεν σε σώζει ούτε η bubble σου....ΜΑCάκα :P\

 

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός ρε ψωμοPriestουλα :lol:

Το iphone το πήρα μετά από διαπραγματεύσεις 2 εβδομάδων με την κλεφτοVodafone που ήθελε να μου δώσει επιδότηση 140€ και μόλις της έτριψα στα μούτρα την προσφορά της Cosmote, μου το έδωσε με 100€ και με έκπτωση στο πάγιο... :devil:

 

Δεν είναι το 50άρικο το θέμα, είναι η κοροϊδία. Οι άγγλοι δηλαδή είναι φτωχότεροι και τα παίρνουν σε καλύτερες τιμές? :P

 

Όσο για τον Pala, τα ξαναλέμε ίσως cataclysm, με κούρασε το κωλοπαίχνιδο... αν και έχω κι έναν mage που έμεινε ορφανός :P Anyway, θα δείξει.;)

 

οτι θελετε ρε παιδια.

στιλτε pm να σας πω paypal και θα τα βρουμε (http://www.rolbe.com/paypal.htm για υπολογισμο)

 

me loves Toufas!!!

 

Τώρα έχω κι εγώ θείο από την Αγγλία!!!!!! :-D

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δω τις τιμές του steam που ισχύουν στο UK?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός ρε ψωμοPriestουλα :lol:

Το iphone το πήρα μετά από διαπραγματεύσεις 2 εβδομάδων με την κλεφτοVodafone που ήθελε να μου δώσει επιδότηση 140€ και μόλις της έτριψα στα μούτρα την προσφορά της Cosmote, μου το έδωσε με 100€ και με έκπτωση στο πάγιο... :devil:

 

Δεν είναι το 50άρικο το θέμα, είναι η κοροϊδία. Οι άγγλοι δηλαδή είναι φτωχότεροι και τα παίρνουν σε καλύτερες τιμές? :P

 

Όσο για τον Pala, τα ξαναλέμε ίσως cataclysm, με κούρασε το κωλοπαίχνιδο... αν και έχω κι έναν mage που έμεινε ορφανός :P Anyway, θα δείξει.;)

 

 

Επειδή θέλω και εγώ iphone γιατί νιώθω μειονεκτικά που δεν στέλνω μηνύματα στο insomnia με "sent with my iphone" από κάτω, πότε θα έρθεις να μου το παζαρέψεις με την voda γιατί εγώ δεν είμαι καλός σε αυτά :o.

 

Οι Άγγλοι ρε πληρώνουν λιγότερα γιατί μένουν στο fagόνησο με τουλάχιστον έναν boygeorge σε κάθε σπίτι. Εμείς εδώ είμαστε αντρίλα ρε με τον ήλιο, με τις παραλίες, με τα μπουζούκια, με τον πακιστανοκαζαμπουμπουιρακινό σε κάθε φανάρι να σου πουλάει όλα τα hawt new gadgets from china, την ουκρανοτσέχα σε κάθε στενό με ένα 20άρικο να σου δίνει και κουλούρι αμέ......Α όλα και όλα αυτά τα μεγαλεία πληρώνονται :lol:

 

Όσο για το wow και εγώ αποχή μέχρι cataclysm, αλλά με ψήνει ο toufas - γνωστός fan της σειράς - να κάνουμε raids και να σκοτώνουμε bosses συνέχεια!!!!!!

 

End of bs :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...