Προς το περιεχόμενο

STEAM - Προσφορές


godlike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators

Σήμερα η πρόσφορά που ξεχωρίζει (imho) είναι για το Serius Sam First Encounter HD.

 

Ωστόσο, έχετε υπόψιν όσοι ανήκετε στο ...υπομονετικό είδος gamer, ότι σύντομα μέσα στο 2010 θα βγεί και το Second Encounter σε HD και είναι πολύ πιθανό -όχι σίγουρο but I'll bet my money on it- να δούμε πακετάκι των δύο σε πολύ καλή τιμή (χώρια τις όποιες προσφορές ακολουθήσουν).

 

Επίσης, αξίζει να σημειωθούν οι προσφορές σε Machinarium, (Multiwinia+)Darwinia, Zeno Clash και Trine (αν και Machinarium και Trine θα τα ήθελα σε λιιιιγο χαμηλότερη τιμή :P)

 

Btw και το Indigo Prophecy είναι σε πολύ καλή τιμή για όποιον δεν το έχει ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεί τρελές προσφορές και υπάρχουν μερικές που είναι συγκεκριμένα για μια ημέρα και αν περάσει η ώρα κλεινοιυν. Καλά όλα αυτά αλλά για να παίξεις όλα αυτά τα game θα πρέπει να αφιερώσεις όλη την ζωή σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ξεχωρίζω το "kings bounty armored princess" το οποίο προσφέρεται στα 9,99. Με το προηγούμενο είχα περάσει ώρες και ώρες οπότε το τσίμπησα ασυζητητί (παρόλο που έχω πήξει στα games τον τελευταίο καιρό, αναφέρομαι σε ΓΝΗΣΙΑ αντίτυπα για pc και ps3/pspgo για τα οποία πραγματικά χρειάζομαι χρόνια να τα τελειώσω και έρχονται και παιχνιδάρες το πρώτο τρίμηνο του 2k10, έλα τζόκερ κάτσε μου για να τα προλάβω όλα :P).

 

Btw πρώτη φορά άργησε τόσο πολύ το payment μου στο steam ενώ επίσης μου έβγαλε για πρώτη φορά πως το request μου για download δεν μπορεί να προωθηθεί λόγω αυξημένου φόρτου lol. Ε μα κύριοι μαλάκες ο κόσμος τιμάει τις καλές τιμές ΠΑΝΤΑ. Τώρα αν θες 50-60 ευρώ για game πάρε τα....... 3 τώρα και τα υπόλοιπα σε δόσεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το Braid 2,24€
ΟΧΙ! Και το είχα πληρώσει 8€ αν θυμάμαι καλά πριν μερικούς μήνες στο XBOX Live για το 360. Δεν μπορώ να πω όμως, το άξιζε με το παραπάνω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τελευταια και γω επηξα στα games. Κατι απο play.com κατι απο steam, αντε να παρουμε καμια αδειααααααα απο την δουλεια να τελειωσουμε κανενα :-D

 

Χτες τσιμπησα το Torchlight στα 7.99Euro απο Steam. Diablo Fans rejoy!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα, Dead Space στα 7,80€ και το αρκετά fun παιχνιδάκι Zombie Driver στα 2,25€.

 

(Αλλά seriously τι στο διάολο με τις τιμές 7,79 και 2,24 ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα πριν λιγο καιρο L4D το πρωτο 2 ευρω

cs source 2.50 ευρω

και stalker προχτες στα 1.99 ευρω!

 

Ετσι πρεπει να γινει για να βοηθηθουν και οι Developers αλλα και οι gamers!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...