Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμένα μου άρεσε, δεν είσαι ο μόνος.Και δε με πείραξαν ούτε καν οι μετακινήσεις, μόνο το respawn των αντιπάλων με κούρασε από ένα σημείο και έπειτα.Αν το έπαιζα με το τωρινό σύστημά μου πάντως, είμαι σίγουρος ότι θα χάζευα.Είχε απίστευτα τοπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H σειρά Far Cry έχει single-player ρίζες και παράδοση. To Far Cry 2 είχε multiplayer, το οποίο δυστυχώς ή ευτυχώς πέρασε απαρατήρητο. Αυτό είναι κάτι που θέλει να αποφύγει η Ubisoft με το Far Cry 3, και γι αυτό έχει αναθέσει το multiplayer του παιχνιδιού σε μια ομάδα που έχει αποδείξει το ταλέντο της – τη Ubisoft Massive, δημιουργό του World in Conflict. Μάλιστα, λέγεται ότι η Massive δημιουγεί ολόκληρο online universe για το παιχνίδι, με στοιχεία από indie και social games. Πολύ ενδιαφέρον. Το Far Cry 3 αναμένεται τον Σεπτέμβριο, ενώ λογικά το multiplayer θα αποκαλυφθεί στην Ε3. Ανυπομονείτε;

Φιλόδοξο το multiplayer του Far Cry 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Far Cry 3 multiplayer beta launches this summer on PSN and XBL

 

Ubisoft has announced its console-only beta for Far Cry 3 will be held for two weeks over the summer on PS3 and Xbox 360. It will contain six classes, 16-player matches, dozens of weapons, hundreds of various upgrades and customizations, and will take place across several maps and modes.

The game launches in September on PC, PS3, and Xbox 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...