Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπομονή μέχρι το Diablo 3? :P

 

βέβαια στα CGI videos εκεί δεν πρόκειται να είμαστε αντικειμενικοί :-(

 

μα δεν εχει καμια σχεση με το fc3!!! αλλη κατηγορία το ενα παιχνιδι με το αλλο.....

 

βασικα μολις ειδα στο βιντεο τα κουμπακια απ τον μοχλο του x-box ξενέρωσα αγρια !!!

το περιμενα ποιο pc-game. πολυ το εφε στο πως τρεχει και πηδάει αλλα τα γραφικα του ειναι πολυ παιδικα

 

το serious sam 3 μου εκανε περισσότερη εντύπωση.

 

και ελεος με αυτο το motion blur !!!!! μου διχνει οτι αυτο το εφε καλύπτει τις ατελειες του παιχνιδιου και την τεμπελιά των προγραμματιστών. ασε που τρωει και γαμο τους πορους στην καρτα γραφικων !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και ελεος με αυτο το motion blur !!!!! μου διχνει οτι αυτο το εφε καλύπτει τις ατελειες του παιχνιδιου και την τεμπελιά των προγραμματιστών. ασε που τρωει και γαμο τους πορους στην καρτα γραφικων !!!!

 

Το DoF(Depth Of Field) εννοείς, διότι το Motion Blur είναι στην κίνηση μόνο εξού και ''motion''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ νομίζω ότι δεν είναι ''σοβαρό'' το παιχνίδι ;

Γενικά το όλο στυλ, το πως τρέχει, πως πυροβολάει κλπ..Είναι κάπως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετά από 100 σφαίρες.

"Shit, I'm hurt." :P

 

Πλάκα έχει που παίρνει τα μαχαίρια. :P

 

Όσο για το τέλος, σχολή Baywatch/Guybrush "I can hold my breath for 10 minutes!" Threepwood. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως βλέπω κάποιους που λένε καλούτσικα τα γραφικά,συμπαθητικά γραφικά ρε πατε καλα?

Τα γραφικά είναι awesomeeeeeeeeee

Awesome δεν είναι, διότι εξακολουθούν να είναι κατώτερα από του Crysis που είναι παιχνίδι του 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουσταρω φουλ που θα παιξω παλι far cry σε ζουγλα το φαιλ θα ειναι οτι θα εχει χειροτερα γραφικα απο το crysis 1, ομως μπορεις να το πεις και θετικο γιατι θα εχουμε μπολικα fps (λογω port :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho γιατί τόσο απόλυτος ρε dude, ακόμα καλά σωστή ανάλυση δεν είδαμε από ingame και δεν έχουμε ιδέα για το ποσο βαρύ στην τελική θα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...