Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι εννοούσα όχι τόσο scripted :mrgreen:

 

edit: Εν τω μεταξύ κάτι που μου χτύπησε άσχημα.

Πώς γίνεται ο τύπος στην αρχή να είναι σαν κλασικός Ελληνάρας τρόμπας (εκεί που βρίσκει το Kalasnikov) και ξαφνικά να γίνεται commando? :confused:

 

Υποτίθεται πως είναι στο νησί 2 χρόνια ήδη όταν διαδραματίζεται το παιχνίδι. Επιπλέον...video game :P Ολα αυτά που έκανε ο Freeman έστεκαν γι' αυτό που ήταν; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτά που έκανε ο Freeman έστεκαν γι' αυτό που ήταν; :-)

 

Πλάκα κάνεις, έτσι; Έχω έναν ξάδερφο θεωρητικό φυσικό και μου έλεγε ότι έτσι είναι όλοι!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεπτέμβριο? WTF? Θα ήθελα και κάνα πιο δυνατό κουμπούρι και μεγαλύτερη ποικιλία από το σπαστικό Kalashnikov... :-(

 

Θα ξαναπαίξω το FarCry1 για 7825693745693402121 φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μπορειτε να μου εξηγησετε στο FarCry1 που κολλαγαν τα τερατα κοντα στην μεση του παιχνιδιου???απο το πουθενα εμφανιζονταν τερατα και μετατραπηκε το παιχνιδι σαν το doom! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μπορειτε να μου εξηγησετε στο FarCry1 που κολλαγαν τα τερατα κοντα στην μεση του παιχνιδιου???απο το πουθενα εμφανιζονταν τερατα και μετατραπηκε το παιχνιδι σαν το doom! :mad:

Πιπέρι... :-D

Δε λέμε τέτοιες κακές λέξεις μπροστά σε Far Cry fanatics...χαχαχα

 

Για να σ΄απαντήσω κιόλας στο ερώτημα, να σου πώ ότι τα τέρατα προήλθαν από τις μεταλλάξεις λόγω των πειραμάτων που γινόντουσαν στο νησί.

 

Το trailer του 3 πάντως αφήνει θολό το τοπίο και δεν εξηγεί και κάτι ιδιαίτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιπέρι... :-D

Δε λέμε τέτοιες κακές λέξεις μπροστά σε Far Cry fanatics...χαχαχα

 

Για να σ΄απαντήσω κιόλας στο ερώτημα, να σου πώ ότι τα τέρατα προήλθαν από τις μεταλλάξεις λόγω των πειραμάτων που γινόντουσαν στο νησί.

 

Το trailer του 3 πάντως αφήνει θολό το τοπίο και δεν εξηγεί και κάτι ιδιαίτερα...

στο farcry 2 δυο υπηρχνα τερατα??στο 3?

σας ρωταω γτ δεν μαρεσουνε καθολου παιχνιδια με ζομπι/τερατα μου την δινουνε στα νευρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

υπομονή μέχρι το Diablo 3? :P

 

Μπα, έχω δει πολύ καλά CGI και από Blur (την εταιρεία). Δεν με εντυπωσίασε τόσο του FC3. Αλλά φαίνεται ενδιαφέρον απ' όσα βλέπουμε in-game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...