Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν γεμίσουν ταυτόχρονα το rucksack σου και το wallet σου και δεν μπορείς να craftάρεις μεγαλύτερο γιατί δεν έχεις το απαραίτητα υλικά, τί ακριβώς κάνεις;

Δεν μπορείς να πουλήσεις τίποτα γιατί φυσικά το wallet σου είναι γεμάτο, ενώ ακόμη και να σκοτώσεις τα απαραίτητα ζώα για το crafting, δεν μπορείς να κάνεις loot !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να μη γίνεται με κάποιο τρόπο, θα 'ταν τρελό fail.

 

Βαριέμαι και να το ψάξω όμως παρόλο που και σε μένα αυτό έχει συμβεί νομίζω :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γεμίσουν ταυτόχρονα το rucksack σου και το wallet σου και δεν μπορείς να craftάρεις μεγαλύτερο γιατί δεν έχεις το απαραίτητα υλικά, τί ακριβώς κάνεις;

Δεν μπορείς να πουλήσεις τίποτα γιατί φυσικά το wallet σου είναι γεμάτο, ενώ ακόμη και να σκοτώσεις τα απαραίτητα ζώα για το crafting, δεν μπορείς να κάνεις loot !!

Μπορείς είτε να πετάξεις τα πράγματα απο τον σάκο είτε να τα πουλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να πετάξεις πράγματα από το σάκο;

 

Το παιχνίδι το παίζει ο αδερφός μου και δεν ήξερε τί σημαίνει το 'Discard'. :P

Τώρα που το είδα, του το εξήγησα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το single player είναι πάρα πολύ καλό. Αν σας αρέσουν τα open world fps με rpg elements μη χάσετε αυτό το game. Story που δεν απευθύνεται σε 12χρονά και στρατόκαβλους πολύ καλά voice overs - acting loot παντού - collectathon, (αν και κάπως κουραστικό απο ένα σημείο και μετά) και κυρίως τρομερή φάση με το wild life. Είναι σα να παίζεις sandbox ένα crocodile dundee game. To multiplayer (τo coop δηλαδή) δε το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αν κανείς ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm να τον κάνω add στο noobiplay. BTW για κάπου 5-6 ώρες μετά το launch είχαν πέσει οι servers και δε μπορούσες να παίξεις ούτε single player.. Σας θυμίζει κάτι αυτό? :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως το game ειναι πολυ καλο το εχω λιωσει,καιρο ειχα να ασχοληθω τοσο πολυ με game,να ψαχνω ολα τα μυστικα κτλ εννοω.παντως τα σημαντικα αντικειμενα για craft που τα βρισκεις μονο μια φορα στο παιχνιδι συνηθως απο αποστολες κυνηγιου δν μπορεις ουτε να τα πεταξεις ουτε να τα πουλησεις,τωρα αν δν παρεις το πετσι απο τα σπανια ζωα που νομιζω τα βρισκεις μονο μια φορα οπως μαυρος πανθηρα χρυση τιγρη κτλ δν ξερω αν μπορεις να κανεις το τελικο craft σε wallet κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...Με 7870 χτυπαω θερμοκρασιες 65-68 και τον ανεμιστηρα 55%...Στα υπολοιπα παιχνιδια ειναι κατω απο 62 και με 40% στροφες....Επισης με ολα full σε 1680X1050 και φιλτρο 8Χ τα fps γονατιζουν γυρω στα 28...Μηπως φταιει οτι τα εχω ενεργοποιημενα απο τον Catalyst και οχι με βαση το application settings;

 

Κάτι παίζει.....

Με την ίδια κάρτα και όλα στο μαξ στην ίδια ανάλυση με σενα έχω 45-52 frames με Catalyst 12.8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το laptop της υπογραφης μου το παιζω ολα full σε dx11 1080p εκτος απο msaa που ειναι off κ εχω average 45 fps με τους 12.11 beta 8!!παρα πολυ καλο game!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...