Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι εγω τους κατεβασα κ παιζει τελεια με full τα γραφικα.το εχω λιωσει το παιχνιδι κανω κ ολα τα υποquest βεβαια κ εχω κραφταρει κ πολλα πραματα

 

Εγω έχω ξεκλειδώσει τον μισό χάρτη σε 6-7 ώρες

 

ένα άλλο .Που βλέπεις πόσο game progress έχεις ολοκληρώσει;

 

edit: Δε το βλέπεις .Το παιχνίδι έχει 10 chapters απο τι είδα σε ένα review και εχω φτάσει στο 5ο chapter. Κρίμα θα ήθελα να είναι πιο μεγάλο σε διάρκεια

 

στο handbook σου δειχνει ποσο % εισαι.εχει 38 κυριες αποστολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τώρα το χω αφήσει το story και βαλθεί να κάνω crafting ,έχω φτιάξει πορτοφόλια ,εξαρτήσεις για μπόλικα πυρομαχικα,μεγαλύτερα σακίδια κτλ.Τελικά έτσι κρατάει πολύ περισσότερο.Οπότε είναι εντάξει σε διάρκεια.

 

Αλλα ρε π@#στη μου αυτές οι τίγρεις τις πιο πολλές φορές με κατασπαράζουν! :shock:

 

 

 

στο handbook σου δειχνει ποσο % εισαι.εχει 38 κυριες αποστολες

 

α οκ ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεοί οι devs.... Ενώ σου δίνουν μαγαζί που πουλάει σφαίρες και όπλα , απο την άλλη για να τα κουβαλήσεις πρέπει να κάνεις σαφάρι άγριων θηρίων για να φτιάξεις handmade belts απο το δέρμα τους...Δηλαδη το μαγαζάκι δεν μπορούσε να πουλούσε και μια ζωνούλα ρε αδερφέ? :lol:

Απο την άλλη έχει και γέλιο. Πας να κάνεις stealth infiltration , σου την πέφτουν στο άκυρο κάτι...comodo dragons και εκτός του ότι σου χαλάνε το stealth ,σε χλαπακώνουν κιόλας στο τέλος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επαιξα λιγο αλλα το σταματησα γιατι συνεχιζω ακομα το Hitman. Επαιξα την πρωτη πιστα με γραφικα ολα φουλ dx11 με τους 310.64 και παιζει τελεια!

 

Full γραφικά με την 560ti; Εγώ γιατί παίζω σε high με 660ti; εκτός αν παίζει κάτι άλλο. Βγάζεις 60fps μέσο όρο δηλαδή;

 

Για τα ζώα υπάρχει και potion που δεν σου επιτίθενται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full γραφικά με την 560ti; Εγώ γιατί παίζω σε high με 660ti; εκτός αν παίζει κάτι άλλο. Βγάζεις 60fps μέσο όρο δηλαδή;

 

Σε crt οθόνη παίζει με 800x600

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full γραφικά με την 560ti; Εγώ γιατί παίζω σε high με 660ti; εκτός αν παίζει κάτι άλλο. Βγάζεις 60fps μέσο όρο δηλαδή;

 

Για τα ζώα υπάρχει και potion που δεν σου επιτίθενται.

 

τι cpu εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει σε 1280 αναλυση νομιζω ο οrokusaki.πηγα το σακιδιο για τις σφαιρες full level κ για το πορτοφολι πρεπει να βρω κατι απο αποστολη κυνηγιου.γενικα κανω ολα τα αλλα εκτος απο τις βασικες αποστολες.μαζευω κ ολα τα relic γραμματα κουτια memory κτλ.καρχαριες πως σκοτωνεται?εγω κανο πεσιμο με το chris craft :P

 

το FXAA εγω δν το εχω δοκιμασει,θα το δοκιμασω ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς πρόβλημα με κλοκαρισμενη ati στο παιχνίδι ?

7950 στα 975/1550 με εργοστασιακά ρεύματα σταθερή εδώ και μήνες.

και με τους 12.10 και τους 12.11 παγώνει εμένα μετά από 2-3 λεπτά παιχνιδιού.

την γύρισα στα εργοστασιακά και όλα κομπλέ όμως ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...