Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρου, αλλά η Κρίση έχει ανεβάσει πολύ ψηλά τον πήχη και εν έτει 2012+ και μετά από τόσα χρόνια λογικό είναι κάποιοι να περιμένουν περισσότερα πράγματα στον τομέα των γραφικών.

 

Για μένα αρκεί να είναι όσο εθιστικό ήταν το πρώτο Far Cry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το βίντεο δέν έχει και φοβερή εικόνα και θέλω να πιστεύω ότι θα δούμε καλύτερα πράγματα...

 

Οι φωτογραφίες φαίνονται πολύ καλές αλλα τώρα απο φώτο δέν μπορείς να πείς τίποτα, το θέμα είναι να

μήν έχει το ίδιο μονότονο σενάριο με το 2 και να κάνει το μπαμ που έκανε το πρώτο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λέμε και του στραβού το δίκαιο...το ΜΠΑΜ μια φορά γίνεται (βλέπε farcry 1 - crysis 1)

Ο ανοικτός κόσμος και το όλο στήσιμο του fc1 ήταν κάτι πρωτόγνωρο για τα τότε fps

Έτσι κινήθηκε και ο ευρύτερος (τεχνικός) τομέας του crysis 1, πάντα δεδομένης της εποχής. Οπότε και τα δυο πέτυχαν.

 

Είναι δυνατό να ξανά παίξει η ίδια πρωταρχική συγκίνηση ; παρόμοια ίσως...

Ίδια και μεγαλύτερη με ξανά ζεσταμένη συνταγή (από τα λίγα που βλέπω) προσωπικά δεν ελπίζω.

 

Υ.Γ Για να μη παρεξηγηθώ, δεν λέω ότι είναι ή δεν είναι καλό (ακόμα δεν τον είδαμε μη τον βαφτίσουμε κιόλα δηλαδή :P)

Αλλά βλέπω να το κυνηγάει η σκιά του 2004 και αυτό σίγουρα δε το λες θετικό οιωνό (ιδικά μετά από ένα ψιλό fail fc2) :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τα βλέπω τα γραφικά του αν εξαιρέσεις λίγα σημεία.

 

 

μια χαρα ειναι τα γραφικα. λιγο καρτουνιστικα ειναι

 

Σαφώς, απλά μετά από ~4 χρόνια (Crysis) όσο να 'ναι περιμένεις κάτι περισσότερο απ' το Crysis στον τομέα της απεικόνισης, ακόμα κι εγώ το παραδέχομαι ότι είναι λογική μια τέτοια σκέψη, που δε με απασχολεί τόσο ο συγκεκριμένος τομέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι στο καλό μάλλον εγώ έχω αρχίσει να γίνομαι ο περίεργος με τα γραφικά..(ίσως φταίει ότι πριν ποστάρω έβλεπα το bf3.. :-D)

ειδικά οι χαρακτήρες δε μου φαίνοταν κάτι το ιδιαίτερο...τώρα όσον αφορά το gameplay, πραγματικά υπάρχει κάποιος που πιστεύει ότι θα φτάνει το επίπεδο του 1?

απο το πολύ λίγο βέβαια video που είδα, ως αίσθηση που έχω είναι ότι θα συνεχίσει στα χνάρια του 2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα όπα ρε guys, okay graphs δεν με ενδιαφέρουν και μένα, αλλα sorry το μικρό gameplay που έδειξε ήταν πολύ πιο interactive από τα προηγούμενα...σίγουρα δεν έχουμε δει τίποτα γιατί εγώ προσωπικά επειδή έβλεπα live δεν κατάλαβα πιο game ήταν αφού άλλωστε δεν είχε ανακοινωθεί κιόλας εάν δεν κάνω λάθος. Όταν βγήκε το 2 το μονο που είχε ήταν τα extra 2-3 animation σε τραυματισμό (απίστευτα unrealistic btw) αυτό τουλάχιστον είχε όμορφο gameplay...anyways στην αναμονή...for με it looks promising, και κάτι τελευταίο για το 2 που μου άρεσε ήταν ότι δεν είχε beasties.

 

Ελπίζω αυτή την φορά να μην γίνονται respawn οι εχθροί κάθε φορά που περνάς απο την ίδια διασταύρωση :devil:

 

Απλά ελεεινό μην μου το θυμίζεις καν dude...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...