Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ρε παιδια εγω crossfire ΔΕΝ βλεπω να υποστηριζει.Δηλαδη εκει που με μια καρτα θα ημουνα στα 45 frame με το cf αντε να παει στα 50-52.Οι καρτες παιζουν γυρω στα 55 τα 100 και οι δυο,ενω με μια 100αριζει.Τωρα για 7 frame στην καλυτερη τσαμπα το ρευμα που καιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα.Μεσα σε ενα σπιτι βελτιωσε αρκετα τα πραγματα.Δηλαδη ανετα πανω απο 60 frame,με χρηση των καρτων γυρω στα 70 φευγα τα 100.Με το που βγηκα η χρηση βουτηξε στα 50 τα 100 και τα frame οπως και πριν με την διαφορα οτι βλεπω λιγο πιο συχνα κατι 57αρια.Μπουρδες δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινε πιο συγκεκριμενος ..

 

Το 'χω βάλει αρκετές φορές αλλά δε με τραβάει να ασχοληθώ με τις ώρες, το βαριέμαι.

 

Είναι κάτι σα συνονθύλευμα FPS-Assassin's Creed-Oblivion, που δεν είναι απαραίτητα κακό, απλά δε με έχει συγκινήσει μέχρι στιγμής.

Σκοτώνεις κάποιον, κάνεις loot το πτώμα του, μαζεύεις χρήματα, κυκλοφορείς στο δάσος και στην πέφτουν δράκοι κομόντο.

 

Θα του δώσω κι άλλες ευκαιρίες βέβαια, εδώ «το πάλεψα» με το 2 που από ένα σημείο και μετά δεν παλευόταν κατά τη γνώμη μου.

 

 

 

Ξεφτιλα τελειως,παλιωσε το pcακι μου. :P

 

Παντως αυτο και το assassins 3(ειδικα αυτο) πολυ καρτοφαγα.Παναθεμα την εταιρεια που σας εφτιαξε.

 

Μια χαρά κρατάμε ακόμα (και για καιρό), απλά είναι λογικό να μένουμε πίσω σε τέτοια θέματα, όπως η υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλαμε για cap.Ουτε παραγγελια να το χαμε. :P

 

http://www.guru3d.co...1_download.html

 

Και οι 12.11 εδω

 

ρε φίλε, πάω να κατεβάσω το cap και με πετάει σε μία σελίδα με το μήνυμα 404 - Not Found.. Καμια ιδέα κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...