Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ γνήσιο FarCry2, αγορασμένο υπό την επιρροή του εκπληκτικού FarCry1 (που το τερμάτισα ίσα με 15 φορές χωρίς cheats)! Δεν έχω ξαναδεί πιο ελεεινό, βαρετό και ανούσιο/αδιέξοδο παιχνίδι, να τα xesw και τα γραφικά του και όλα (σιγά τα ωά δλδ, η ζούγλα ήταν 1000 φορές καλύτερη!).

 

Ειλικρινά, σκέφτομαι να αγοράσω τα Ultimate (στα Home ως γνωστόν δεν παίζει) για να ξαναβάλω το FarCry1 πάνω, τα σημερινά παιχνίδια εκτός από ατελείωτο τουφεκίδι και βαβούρα δεν έχουν τίποτε να δείξουν...

 

Μακάρι το Μκ_ΙΙΙ να είναι σαν το Μκ_Ι, αλλιώς θα φάνε Χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε γμτ... να το παίξω το Far Cry 2 μέχρι να μου έρθει το Crysis 2;

 

Είναι καλό;

φιλε γουστα ειναι αυτα και το συγκεκριμενο θελει την υπομονη του..

απο οτι βλεπω δε χαιρει και ιδιαιτερης εκτιμησης απο αρκετους.

 

εγω παντως το βρηκα αρκετα ευχαριστο παιχνιδι απο την αρχη μεχρι το τελος και δυσκολα μπορω να σκεφτω καλυτερο single player fps τα τελευταια χρονια :-) (με εξαιρεση το bioshock)

 

σιγουρα ομως θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο (ξεκιναει αρκετα βαρετα και αυτο ισως απογοητευει, οπως επισης ειναι κουραστικο πολλες φορες και λογω της απειρης οδηγησης που ριχνεις , αλλα και του respawn που ειπε ο φιλος παραπανω ειδικα εκει θα επρεπε να το ειχαν προσεξει λιγακι) , αλλα δεν εχει καμια σχεση με τα περισσοτερα παιχνιδια που εχουν ενα campaign της πλακας το οποιο με το ζορι κραταει 5 ωρες και στην ουσια απευθυνονται σε αυτους που θελουν το multiplayer και το γρηγορο ξυλικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε γμτ... να το παίξω το Far Cry 2 μέχρι να μου έρθει το Crysis 2;

 

Είναι καλό;

Αν δεν εχεις τιποτα, μα ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ αλλο να παιξεις, δωστου μια ευκαιρια.

 

υγ : κρατα backup απο τα save σου, εμενα μου κολλησε στο 70+% και εφυγαν τρελλα βρισιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... δεν το παίζω.. έχω τόσα παιχνίδια να τσεκάρω μέχρι να μου έρθει το Crysis 2...

 

Θα το έπαιζα έτσι κι αλλιώς για χάρη του 1, που ήταν θεϊκό...

 

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

+10, το Νο1 ητανε κορυφη, το Νο2 αρλουμπα.

 

Εβαλα τις προαλλες να ξαναπαιξω το Far Cry 1, αφου σημερα δεν υπαρχει τιποτα καλό(τα σημερινα fps ειναι για χεσιμο, μονο γραφικα) αλλα ειχε γλιτς στα γραφικα. Εχει προβλημα με τα Win7?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι παρατήρησες ακριβώς; Το 'χω περάσει κι εγώ στα 7 αρκετές φορές και δεν έχω παρατηρήσει κάτι, είτε με την 1.40, είτε με την 1.50 (mod) version.

 

Παρεμπιπτόντως, με HDR ενεργοποιημένο και maxed out μια χαρά στέκεται ακόμα και στον τομέα των γραφικών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παρατήρησες ακριβώς; Το 'χω περάσει κι εγώ στα 7 αρκετές φορές και δεν έχω παρατηρήσει κάτι, είτε με την 1.40, είτε με την 1.50 (mod) version.

 

Παρεμπιπτόντως, με HDR ενεργοποιημένο και maxed out μια χαρά στέκεται ακόμα και στον τομέα των γραφικών.

 

Υπαρχει προβλημα με τη "πρασιναδα" τη δειχνει κρασαρισμενη. Βεβαια δεν του εβαλα τιποτα extra, το ετρεξα απ το original dvd.

Moυ συστηνεις να βαλω καποια mod version και HDR?

 

Eνα αλλο καλο fps(για να μη πω το καλυτερο) που δε τρεχει με τιποτα στα 7 ειναι το Will Rock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...