Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λετε να το χτυπησει σε γραφικα το crysis 1??

οχι. το στιλ των γραφικων του δεν ειναι στον τομεο του σοβαρου game. ειναι πολυ anime cartoon game !!!!

 

αν σκευτεις οτι το crysis 1 δεν μπορουν να το παιξουν οι κονσολες που εχουμε και οτι το far cry 3 βγαινει και για αυτες μην περιμενεις να δεις γραφικα της προκοπης !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι. το στιλ των γραφικων του δεν ειναι στον τομεο του σοβαρου game. ειναι πολυ anime cartoon game !!!!

 

αν σκευτεις οτι το crysis 1 δεν μπορουν να το παιξουν οι κονσολες που εχουμε και οτι το far cry 3 βγαινει και για αυτες μην περιμενεις να δεις γραφικα της προκοπης !!!

 

Το Crysis 1 έχει ήδη βγει για κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Crysis 1 έχει ήδη βγει για κονσόλες.

 

Πράγματι, αλλά είναι σαν κάτι ports που τρώμε εμείς. :P

 

Και χρειάστηκε να το κάνουν με την μηχανή του 2 και πάλι είχε προβλήματα/σερνόταν σε μέρη αν δεν κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, αλλά είναι σαν κάτι ports που τρώμε εμείς. :P

 

Και χρειάστηκε να το κάνουν με την μηχανή του 2 και πάλι είχε προβλήματα/σερνόταν σε μέρη αν δεν κάνω λάθος;

 

Δεν το έχω παίξει για να ξέρω. Τα ports στο PC πάντως θα αρχίσω να τα αποφεύγω μετά από αυτό το αίσχος που είδα στο the amazing spiderman...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να λεμε το παιχνιδι πιστευω θα βγει πολυ καλο απο την ubisoft (ετσι οπως βλεπω απο τα βιντεο )

Κανενα Far Cry τουλαχιστον, δεν εβγαλα τρομερα ελατώματα ! Ισα ισα αφησαν καλες εντυπωσεις ,το ιδιο ελπιζω και αυτο και εχω μεγαλες προσδοκιες για να δουμε .. !!

Αναμενουμε λοιπον τον μηνα οκτωμβριο με ανυπομονησια !!! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...