Προς το περιεχόμενο

Συνδεση στα 26400 bps στην Πατρα @#$?!#%&>


skevo_kos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, εχω σοβαρο προβλημα με την γραμμη του ΟΤΕ που μου εβαλαν! Συγκεκριμενα οταν σηκωνω το ακουστικο εκτος απο το σημα, ακουω και ενα συνεχομενο περιεργο ηχο καπως σαν "χουουου". Στις κλησεις ολα καλα, οταν ομως συνδεθηκα internet (με Otenet) φανηκαν τα ασχημα αποτελεσματα...μονο 26400 bps.

Μενω στην Πατρα, κοντα στα ΤΕΙ για οποιον ξερει. Μηπως εχετε καμια ιδεα τι 'παιζει'? Εχει συμβει σε κανεναν σας κατι αντιστοιχο? Πως λυθηκε το προβλημα?

Please HELP !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

<blockquote><font class="small">Quote KilliMcNish19:</font><hr> 121+2 prota noumera tou thlefonou sou gia na sou katharisoun th grammh apo ta parasita.

Allios 134 :)

<hr /></blockquote>

 

kala iparhei tetoia magia?? kai den milate??? alla pos eiha tin entiposi oti prepei na erthei texnikos tou ote gia na sou katharisei ti grammi apo parasita? ginetai kai tilefonikos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τελικα τους πηρα τηλεφωνο και μου απαντησαν οτι η γραμμη δεν εχει βλαβη αλλα θα το κοιταξουν...παντως σημερα μπηκα με 36000..λες φιλε Ιcecut να φτιαξει απο μονο του οπως ανεφερες παραπανω;

 

σ.σ. Φιλε Zerocool τελικα γινεται αυτο (ειδες εξελιξη ο ΟΤΕ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλέφωνο αλλά μου έβγαλε "καλέσατε το βλαβικό κέντρου του ΟΤΕ Λάρισας... παρακαλώ περιμένεται.... και περίμενα και περίμενα... τίποτα. Δήλαδη θα το σηκώσει κάποιος και θα του πω να μου καθαρίσουν τη γραμμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...