Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει αυτο ειναι θεμα του blind pick 

Αμα παρεις εσυ κατι melee χωρις gap closers κτλ κ παρω εγω Cait , ε το game εχει τελειωσει πριν αρχισει προφανως

 

Brackets θα ειναι , 8 η 16 για να μπορω να το βγαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μπορεις να επαναλθεις.Πχ αν παιξεις ριβεν ενατνιον ριβεν και ο αλλος παρει fb και ερθει με 1-2 items παραπανω δεν υπαρχει περιπτωση να επαναλθεις

ναι αλλα δεν θα ειναι riven vs riven blink pick θα ειναι οποτε ο καθενας περνει οτι θελει επειδι δεν mainαρω riven enas ρενε δεν μπορει να επανελ8ει αμα τον παρεις ενα κιλλ?

 

Νταξει αυτο ειναι θεμα του blind pick 

Αμα παρεις εσυ κατι melee χωρις gap closers κτλ κ παρω εγω Cait , ε το game εχει τελειωσει πριν αρχισει προφανως

 

Brackets θα ειναι , 8 η 16 για να μπορω να το βγαλω

αμα παρει ο αλλος μια riven στο lvl 3 μπορει να παρει κιλλ με ενα σωστο all in αν και η cait ειναι περιπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι πως το πιθανότερο είναι πως όντως έχεις φάει ban για το trollopaixnido. Αλλά μάλλον δεν το διαβάζεις το φόρουμ καλά. Η μάλλον από τότε που παίζεις δεν έμαθες και πολλά. Πόσο μάλλον σικελική ΛΟΛ άμυνα.

 

Φαντάσου δηλαδή.

Οχι το ban το εφαγα για τον παραπανω λογο π ανεφερα.Το ban για το τρολλ εγινε πριν καιρο.Δεν λεει να το καταλαβεις.Δεν πειραζει ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fb ή tower είναι καλό αλλά γιατί στο aram κ όχι στο summoner's rift στο mid? γιατί να είσαi αναγκασμένος να βγάλεις όλη τη μάχη με ένα doran's πχ.? θα μπορείς να διαλέξεις να backareis με κόστος hits στο turret, και να έρθεις δυνατότερος. Just an idea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ το να τσακώνεστε γιατί δε χρησιμοποιείτε το παρακάτω?:    (αν φυσικά θέλετε).

2i9rtzm.png

Ευχαριστω για την συμβουλη δεν εχω ιδεα απο φορουμς

 

Για να αλλαξουμε θεμα εχω ενα account απ οτι ειδα(το ειχα ξεχασει τελειως) το οποιο ειναι 20 lvl.Ποσο καιρο θα μου παρει Μ.Ο για να το παω 30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα δεν θα ειναι riven vs riven blink pick θα ειναι οποτε ο καθενας περνει οτι θελει επειδι δεν mainαρω riven enas ρενε δεν μπορει να επανελ8ει αμα τον παρεις ενα κιλλ?

 

αμα παρει ο αλλος μια riven στο lvl 3 μπορει να παρει κιλλ με ενα σωστο all in αν και η cait ειναι περιπτωση

 

οχι εκτος και αν ο αλλος δεν ξερει να παιζει ριβεν.

Αν ειναι blind pick[Random pick για την ακριβεια],ειμαι μεσα να γελασουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την συμβουλη δεν εχω ιδεα απο φορουμς

 

Για να αλλαξουμε θεμα εχω ενα account απ οτι ειδα(το ειχα ξεχασει τελειως) το οποιο ειναι 20 lvl.Ποσο καιρο θα μου παρει Μ.Ο για να το παω 30?

Αγορασε με τα 400rp τα xp boosts τωρα που ειναι μιση τιμη.

Εγω αυτο εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rift καλύτερα, και γω μέσα αν και δεν είμαι ακόμη 30 στoν east

Είχα παίξει μια φορά 4+ ξημερώματα με έναν τυπά που με έπρηζε μέσα στο game και μου πήρε 40 λεπτά να του σπάσω το nexus

2 ή 3 kills τον πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το ban το εφαγα για τον παραπανω λογο π ανεφερα.Το ban για το τρολλ εγινε πριν καιρο.Δεν λεει να το καταλαβεις.Δεν πειραζει ομως

 

 

όλα αυτά είναι αθροιστικά. Και δε σβήνουν. Απλα ''σβήνουν'' με τον καιρό. Αν έκανες τρολοπαίχνιδο , έφαγες μπαν και συνέχισες παραβατική συμπεριφορά, το δεύτερο έρχεται γρηγορότερα από το πρώτο. Αν έκανες ένα παιχνίδι σκατά και για ένα χρόνο δεν έκανες τίποτα αξιοσημείωτο , τότε είναι σα να έχει ξεχαστεί. Έτσι δουλεύει το tribunal , αλλά μάλλον εκεί μέσα στις σικελικές το έχασες το memo. 

 

Και ένα τελευταίο για την περίπτωσή σου. Το tribunal δε κάνει λάθος , ειδικά σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις. Για να φας 2 ban , τα άξιζες. Και αυτό λέει πολλά για την περίπτωσή σου. Το ότι δεν το καταλαβαίνεις εσύ, λέει άλλα τόσα. Και σε αφήνω και στην trolololololo ησυχία σου. Καλό 3 ban και καλό smurfarisma.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...