Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο πάντως γιατί εγώ παίζω από το 2009 και έχω φάει 1 warning . Τι λες να παίζει? Δεν πειράζει, πάμε για το καλό το ban jonakos, συνέχισε αγορίνα, 3/1000 δεν είναι πολλά

Κατσε και κολλησε στο ενα troll που εκανα.Απ οτι φενεται το κομπλεξ σου δεν περιγραφεται.Και εγω απο το 09 παιζω.Αμα θες τις ξαναβγαζουμε και τις ξαναμετραμε.Np.

 

Edit:Πραγματικα κανει τοσο διαφορα το ενα crit chance mark?

 

Εγω χρησιμοποιω attack damage marks and quints.Για vayne ad marks 3 ls quints

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέρεις τι με ενοχλεί σε σένα? Αντί να πεις , ''μαλακία έκανα, δεν άξιζε τον κόπο'' , ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ τη θέση σου. Με άλλα λόγια δικαιολογείς την πράξη σου. Τι διαφορά έχεις με ένα troll που το έκανε 100 φορές ή εσένα που το έκανες 3-4? Στο πλήθος μεγάλη, αλλά η σκέψη είναι η ίδια. Και αυτός στο μυαλό του ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ το έκανε. Οπότε λοιπόν , από θέμα πρόθεσης , πέφτεις στην ίδια κατηγορία. Θα με βγάλεις εμένα κομπλεξικό και δεν ξέρω τι, αντί να πεις, ''εντάξει μωρέ μαλάκα, μια φορά το έκανα, μαλακία''.

 

 

Και θα σου πω γιατί με βλέπεις τόσο κάθετο. Οι παλιότεροι θα με καταλάβουν. Από τον καιρό της Dota, τα τρόλ , οι leavers και οι afkers είναι η πληγή των Moba. Άπειρα κανάλια, banlist, κόλπα, vouching, ενέργεια εν γένει , εχει σπαταληθεί για ακριβώς αυτά τα είδη παιχτών. Είναι η ανοιχτή πληγή του παιχνιδιού.Και την τρώμε στη μάπα , χρόνια τώρα. Πόσοι ευχηθήκαμε να ήμασταν στον ίδιο χώρο με έναν από δαύτους, την ώρα που γίνεται το κακό, να του φέρουμε την οθόνη κολάρο. Μηδενική ανοχή.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ 'το trivia του Genja:
rr4myg.png
Διαβαστε το ολο, αξιζει. Και εξηγηστε μου λιγο τα υπογραμμισμενα (και τα βελακια). Ξερω οτι γενικα κανει περιεργα builds, απλα θελω να μαθω το σκεπτικο πισω απο αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα περισσοτερα , αν οχι ολα ειναι παλια κ ειναι κ προσωπικες προτιμησεις 

Το μονο σχολιο που μπορει να γινει ειναι στην τελευταια υπογραμμιση που την εξηγει ο ιδιος οποτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι με ενοχλεί σε σένα? Αντί να πεις , ''μαλακία έκανα, δεν άξιζε τον κόπο'' , ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ τη θέση σου. Με άλλα λόγια δικαιολογείς την πράξη σου. Τι διαφορά έχεις με ένα troll που το έκανε 100 φορές ή εσένα που το έκανες 3-4? Στο πλήθος μεγάλη, αλλά η σκέψη είναι η ίδια. Και αυτός στο μυαλό του ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ το έκανε. Οπότε λοιπόν , από θέμα πρόθεσης , πέφτεις στην ίδια κατηγορία. Θα με βγάλεις εμένα κομπλεξικό και δεν ξέρω τι, αντί να πεις, ''εντάξει μωρέ μαλάκα, μια φορά το έκανα, μαλακία''.

 

 

Και θα σου πω γιατί με βλέπεις τόσο κάθετο. Οι παλιότεροι θα με καταλάβουν. Από τον καιρό της Dota, τα τρόλ , οι leavers και οι afkers είναι η πληγή των Moba. Άπειρα κανάλια, banlist, κόλπα, vouching, ενέργεια εν γένει , εχει σπαταληθεί για ακριβώς αυτά τα είδη παιχτών. Είναι η ανοιχτή πληγή του παιχνιδιού.Και την τρώμε στη μάπα , χρόνια τώρα. Πόσοι ευχηθήκαμε να ήμασταν στον ίδιο χώρο με έναν από δαύτους, την ώρα που γίνεται το κακό, να του φέρουμε την οθόνη κολάρο. Μηδενική ανοχή.

Ποιοι ''παλιοι'' ''βετερανοι'' και μαλακιες.Και εγω απο το 06 ελιωνα dota multiplayer,garena.Οπως επισαης demigod.

 

Αλλα απο την αλλη εγω δεν εθιξα καν το θεμα του παιχνιδιου που τρολλαρα πριν 15 σελιδες περιπου (που στην τελικη εγω το ανεφερα.Χαζομαρα μου) και εσυ ΜΠΑΜ το φερνεις ξανα στην επιφανεια.Εγω αυτο που εκανα ηταν να κανω post τους λογους για τους οποιους εφαγα το τωρινο ban τους οποιους θεωρω απαραδεκτους και να ακουσω αποψεις.Το μονο που κανεις εσυ ειναι να κανεις ανακυκλωση του θεματος το οποιο αναφερθηκε πριν 15 σελιδες(Το οποιο ναι ηταν μαλακια μου.)Καταντας κουραστικος και απιστευτα εριστικος.Γι αυτο επειδη δεν μου αρεσει να μιλαω ασχημα σε κανεναν ουτε απο το ιντερνετ ουτε αυτοπροσοπως get of my back και μην απαντας στα μηνυματα μου αμα θεωρεις οτι ειμαι τρολλερ,flamer και ολα τα συναφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας από τους λόγους λοιπόν, ήταν και το trollopaixnido. Και για αυτό και μόνο έφαγες ban, δικαίως. Άλλη βαρύτητα έχει το trollopaixnido άλλη το noob.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας από τους λόγους λοιπόν, ήταν και το trollopaixnido. Και για αυτό και μόνο έφαγες ban, δικαίως. Άλλη βαρύτητα έχει το trollopaixnido άλλη το noob.

Δισκοι βινυλιου που εχω κολλανε λιγοτερο απο σενα.Αμα εχει καποιο ψυχολογικο-σωματικο προβλημα λυστο και μετα ξαναμιλαμε.Καθεσαι και μου τα κανεις Βασιλοπιτες για ενα trollgame και περιμενεις να σου απαντησω τι?Λοιπον γειαχαρανταν καλε μου ανθρωπε.Οταν δεν ξερεις τους βασικους τομεις-κομματια μιας κουβεντας μην ξεκινας καποια.Μην απαντας απλα γιατι το μονο που κανεις ειναι να μου τα ζαλιζεις περισσοτερο να + γεμιζουμε το thread με μαλακιες + δεν καταληγουμε πουθενα.Μεχρι και με δελφινι να μιλουσα στην πορεια της κουβεντας μας θα του μαθαινα και σκακι και σικελικη αμυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι πως το πιθανότερο είναι πως όντως έχεις φάει ban για το trollopaixnido. Αλλά μάλλον δεν το διαβάζεις το φόρουμ καλά. Η μάλλον από τότε που παίζεις δεν έμαθες και πολλά. Πόσο μάλλον σικελική ΛΟΛ άμυνα.

 

Φαντάσου δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...