Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αναφορα στο θεμα των wards ειναι τουλαχιστον ελειπης!

Η αληθεια παντως ειναι οτι ο jungler και το support τρωνε το πιο πολυ flame ακομα κι αν δεν φταινε τοσο οσο οι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

R>Q>E>W

 

 dorans blade+Bloodthirster+last whisper+berserker greaves+random crit item

 

Red: 9 armor penetration

Quints: 3x Flat dmg

Yellow: choice

Blue: choice.

 

Σιγά τα δύσκολα.Απλά επειδή βασίζεσαι και στο Q και R για ζημιά, παίζει και penetration και flat dmg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τον swain τον έχει κανένας?

πως τον βλέπετε?

 

Αστον τον Swain για αρχη , ψαξου σε κατι πιο ευκολο

 

Δεν βλεπω λογο για armor pen στον Graves , αλλα αυτα ειναι προτιμησεις 

Προσωπικα θα πηγαινα το κλασσικο runepage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα το meta ειναι τα 2 LS quints...κατατά ουτε εγω βλεπω καποιο λογο για ArmPen reds.

και απο Build γενικα , BT Και rush LW για εμενα , early/mid game βασιζεσαι πολυ σε Q R για το dmg, αλλωστε εχεις και ενα typical as boost / reposition skill...οποτε το PD μετα απο αυτα imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα που το meta είναι 2 lifesteal quints όταν το πρώτο αντικείμενο είναι dorans ή pots και το δεύτερο vampiric scepter στη μεγάλη πλειονότητα των παιχνιδιών. 

 

Δε βλέπετε armor penetration γιατί το να βαράς creeps δε θέλει armor penetration. Ο graves μαζί με την quinn είναι από τους ήρωες που βασίζεται στα spells παρά στο autoattack στην αρχή του παιχνιδιού. Buckshot στα μούτρα και ulti στα μούτρα. 

 

 

Lifesteal quints μόνο σε passive laners ή autoattack harrassers. Έτσι το βλέπω εγώ δλδ. Ότι και να πάρει πάντως κανείς , αν είναι εν γένει σωστοί οι ρούνοι , τη δουλειά του θα την κάνει. Δε θα τους αγόραζα πάντως αν είχα 2 σελίδες μόνο διαθέσιμες.

 

Εγώ προσωπικά κοτσάρω και 2 crit chance κόκκινα. Μεγάλη πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς να μου προτείνει καλό guide για Graves?

http://www.lolking.net/guides/164457 ριξε μια ματια σε αυτο δεν το εχω διαβασει αλλα απο μια ματια που εριξα ειναι αρκετα αναλιτικος ο τιπας ειναι diamond V me 300 games graves και 50% win rate το γραφω αυτο γτ μπορει να γραφει και χαζομαρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...