Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά κάνουν. Τέτοιου είδους συμπεριφορές κάνουν κακό στο lol.

Ναι απο το wtf are you doing vayne εχει γινει το Lol οπως εχει γινει το βρηκες εσυ το προβλημα  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι απο το wtf are you doing vayne εχει γινει το Lol οπως εχει γινει το βρηκες εσυ το προβλημα  :-(

Το λέει ένας, το λένε 2 και σιγά-σιγά έγινε το community σκατά. Φταίει βέβαια και ο κάλος που έχουν μερικοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω τις αλλαγες που εγιναν στην cassiopeia δεν θα τις κανουν?Κριμα πιστευω ηταν καλες.Καιρο εχω να την δω και την εχω παιξει που και που τωρα τλευταια ακομα δυνατη φαινεται.Με τις αλλαγες στην ult πιστευω θα ηταν πολυ balanced.

Το θεμα ειναι οτι πλεον στο mid ολοι παιζουν assasins συνεπως δεν ξερω κατα ποσο στεκεται καλα απεντατι σε πχ εναν zed.

Ποιες αλλαγες? Δε θυμαμαι ποτε να ειπαν για τιποτα αλλαγες περα οτι το e μετραει για single target spell πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tool που βρισκει high elo παιχτες απο ολες τις regions να παιζουν καποιον συγκεκριμενο champ

Θελει LolReplay

 

http://www.lolsummoners.com/spectate

μ γραφει αδυναμια ευρεσης αγωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, δεν ειχαν πει οτι θα ενσωματωσουν στον client ενα replay system?..Μαλλον το παρατησαν προς το παρον γιατι το remake του garen ειναι πιο σημαντικο :-(

Ειναι ακομα σε beta. Γιατι συγκρινεις ανομοια πραγματα? Αλλη ομαδα κανει το replay αλλη το remake, δεν εχουν σχεση μεταξυ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τrue dat... Απλα εχουν μισο χρονο πανω κατω που το παλευουν και πιστευω οτι θα ειναι η πιο σημαντικη προσθηκη εδω και αρκετα patches...

Επεξ/σία από bele
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τue dat... Απλα εχουν μισο χρονο πανω κατω που το παλευουν και πιστευω οτι θα ειναι η πιο σημαντικη προσθηκη εδω και αρκετα patches...

Αν βαλεις οτι το LoLReplay σε καθε νεο patch δε λειτουργει μεχρι να το φτιαξουν, θα ειναι καπως δυσκολο να το κανουν να ειναι σταθερο στη πορεια ανεξαρτητως των patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω 2 Μήνες LOL και μου έδωσαν λογαριασμό 20...είμαι 27 τώρα ..

κατάλαβα ότι αναμφισβήτητα ένα από τα κορυφαία champion είναι ο zed...
γιαυτό και στο spectate Live σπάνια υπάρχει φορά που να μην τον έχει κάποιος..

χθες πέτυχα το μεγαλύτερο scor από όλες τις φορές που έχω κάνει....

27 kills 19 deaths...

δύσκολος αγώνας...

τα deaths μπορεί να ήταν πολλά

αλλά πιστεύω ότι ο zed.

είναι από τους κορυφαίους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψεματα υπηρχε και ενα ''gg easy game for u my team apparently doesnt want to win''

Dackοn παλικαρι μου καλο τα ''troll games'' που εχω κανει θεμα ειναι να ειναι 3 στα χιλια.

Κατσε βγαλε απο την μυγα ξιγκι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο πάντως γιατί εγώ παίζω από το 2009 και έχω φάει 1 warning . Τι λες να παίζει? Δεν πειράζει, πάμε για το καλό το ban jonakos, συνέχισε αγορίνα, 3/1000 δεν είναι πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω φάει 2 φορές ban για AFK (μια και δύο μέρες αντίστοιχα). Ήταν επειδή έκανα παιχνίδια ΑΙ beginner ενώ ταυτόχρονα σερφάριζα… Ε τι να έκανα; Θέλει 150-200 ώρες για να φτάσεις lvl 30 κι αυτό είναι μλκια…

 

Πόσους champions έχετε;

Εγώ έχω 22 :ph34r: post-264050-0-13035200-1378913665_thumb.png

Επεξ/σία από OMGA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...