Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.gameworld.gr/news/events/item/14438-%CF%84%CE%BF-gameworld-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%B4%CE%B5%CE%B8


οποιος θελει να κραξει την χριστιανα για τα guides της θα ειναι στην δεθ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ban μεχρι 24 του μηνος....Και ολα αυτα για ενα ''wtf are u doing vayne''...


Οταν εχεις φαει ηδη 2 ban σε εχουνε βαλει στο ματι δεν παιζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ban μεχρι 24 του μηνος....Και ολα αυτα για ενα ''wtf are u doing vayne''...

 

 

Οταν εχεις φαει ηδη 2 ban σε εχουνε βαλει στο ματι δεν παιζει...

 

 

 

χωρίς να το λέω προσωπικά σε σένα κατα τη γνώμη μου κάλο είναι να σε έχουν βάλει στο μάτι και γενικά οι τιμωρίες πρέπει να γίνουν πιο αυστηρές...Γιατί όπως έχουν γίνει τα πράγματα η κατάσταση ώρες ώρες δεν αντέχεται...(δε σου λέω τίποτα προσωπικά, απλά επειδή λογικό να μη μπορούν να τσεκαρουν την κάθε κατάσταση ξεχωριστά ίσως οι τιμωρίες είναι άδικες για κάποιους,αλλά κατά τη γνώμη μου καλύτερα αυτό παρά μη γίνεται τίποτα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ban μεχρι 24 του μηνος....Και ολα αυτα για ενα ''wtf are u doing vayne''...

 

 

Οταν εχεις φαει ηδη 2 ban σε εχουνε βαλει στο ματι δεν παιζει...

Καλά κάνουν. Τέτοιου είδους συμπεριφορές κάνουν κακό στο lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ban μεχρι 24 του μηνος....Και ολα αυτα για ενα ''wtf are u doing vayne''...

 

 

Οταν εχεις φαει ηδη 2 ban σε εχουνε βαλει στο ματι δεν παιζει...

φιλε δεν ξερω  τι ελγες[,μπορει και να τους εκραζες],αλλα οτι υπαρχει blacklist για εμενα ειναι γεγονος.Δεν γινετε να ριχνω χριστοπαναγιες 1 χρονο κια να μην μου κανει τιποτα ,και απο την στιγμη που τρωω το πρωτο μπαν να τρωω μεσα σε 4 μηνες αλλα 2-3.Κατι παιζει.Μιλαω παντα για εμενα ,δεν ξερω σε αλλους τι συμβαινει.Δηστυχως εχω φαει μπαν γιατι λεω απλα gg we lost [ειναι negative attitude ].Απλα και για αυτο μπαναρεσε.Αν θες να το μειωσεις τουλαχιστον κανε mute το all chat[πανε οι 5] και οσοι αρχιζουν και μιλανε στο team σου απλα ingore.Αλλο να φας 1 report και αλλο 3.Το κανω καιρο τωρα και ακομα κανενα μπαν,ποτε δεν εβριζα,αλλα οτι ειχα negattive attitude αυτο ειναι αληθεια[gg we lost γαμαει την ψυχολογια της ομαδας σου ,αν και δεν θεωρω οτι ειναι τοσο σημαντικο για να φας μπαν 2 εβδομαδων ].

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ban μεχρι 24 του μηνος....Και ολα αυτα για ενα ''wtf are u doing vayne''...

 

 

Οταν εχεις φαει ηδη 2 ban σε εχουνε βαλει στο ματι δεν παιζει...

 

Σου είχα πει, στο πρώτο σου παράπονο, να κοιτάξεις λίγο εκείνο το troll game που είχες κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πράγμα ο west. Υπάρχει συννενόηση και teamwork. Τα games είναι derby και αυτά που χάνω τα ευχαριστιέμαι. Πολύ ουτοπικά ακούγονται, αλλά ισχύουν ώς τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω τις αλλαγες που εγιναν στην cassiopeia δεν θα τις κανουν?Κριμα πιστευω ηταν καλες.Καιρο εχω να την δω και την εχω παιξει που και που τωρα τλευταια ακομα δυνατη φαινεται.Με τις αλλαγες στην ult πιστευω θα ηταν πολυ balanced.

Το θεμα ειναι οτι πλεον στο mid ολοι παιζουν assasins συνεπως δεν ξερω κατα ποσο στεκεται καλα απεντατι σε πχ εναν zed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...