Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές οι δύο ομάδες δεν είχανε παίξει πριν καμια βδομάδα πάλι; Τότε με τo Zed vs Zed; Αυτός τι αγώνας ήταν;

 

Τελικός OGN (το αντίστοιχο LCS της Κορέας).

Αυτός είναι τελικός των regionals όπου ο νικητής του Bo5 γίνεται seed στο Group A του WC.

 

Για τους λίγους που δεν τα έχουν δει, τα group του WC: http://eune.lolesports.com/worlds/standings

Καλή η κλήρωση για τους LD στο Group A, εάν εμφανιστούν όπως το regular season του LCS έχουν ελπίδα να μπούνε 8άδα.

Tricky η κληρωση για GMB & Fnatic αλλά εάν κάνουν λίγο step up το παιχνίδι τους μπορεί να δούμε μεγάλο upset με 1-2 στο group.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γτ υπαρχουν απευθιας προκρισεις στα νοκ ουτ

 

Τα 4 πρώτα region του All-Star (δηλαδή όλοι εκτός από εμάς τους Ευρωπαίους) στέλνουν την πρώτη ομάδα με bye στα Quarterfinals.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανας streamer που παίζει lux υπάρχει? κάτι σχετικά φρέσκο,θέλω να δώ λίγο πως κινήται στο χώρο καθώς και τα skill shot/combos

Ψαξε να βρεις video με Froggen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιa, σε περίπου 3-4 games θα πάω 30 lvl se server east και θελω βοηθεια τουλαχιστον στα 10 πρώτα solo duo rank αν καποιος θελει να με βοηθησει ας μου στείλει μήνυμα. ( στον server west είμαι silver 1 )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιa, σε περίπου 3-4 games θα πάω 30 lvl se server east και θελω βοηθεια τουλαχιστον στα 10 πρώτα solo duo rank αν καποιος θελει να με βοηθησει ας μου στείλει μήνυμα. ( στον server west είμαι silver 1 )

Καλυτερα μην αρχισεις τα ranked απο τωρα. Αφου μπεις 30lvl βρες 1-2champs και μαθε τους παιζοντας draft pick (επειδη μοιαζει πιο πολυ με τα ranked) να δεις λιγο πως παει το πραμα, και αφου σιγουρευτεις οτι παιζεις καλα τους champions σου ξεκινα τα ranked. Ωπα, ακυρο δεν ειχα δει αυτο με τον west. Παιξτα μονος σου (λογικα θα μπεις καπου silver 3) και δες αν μπορεις να μπεις gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα μην αρχισεις τα ranked απο τωρα. Αφου μπεις 30lvl βρες 1-2champs και μαθε τους παιζοντας draft pick (επειδη μοιαζει πιο πολυ με τα ranked) να δεις λιγο πως παει το πραμα, και αφου σιγουρευτεις οτι παιζεις καλα τους champions σου ξεκινα τα ranked. Ωπα, ακυρο δεν ειχα δει αυτο με τον west. Παιξτα μονος σου (λογικα θα μπεις καπου silver 3) και δες αν μπορεις να μπεις gold.

 

 

δηλαδή είναι καλύτερο να τα παίξω μόνος μου ; ναι είμαι main noct jungle εχω + runes!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή είναι καλύτερο να τα παίξω μόνος μου ; ναι είμαι main noct jungle εχω + runes!

Αφου εχεις ξαναπαιξει ranked, ισως να 'ναι. Εφοσον παιζεις jungler, βρες καποιον για mid/top ωστε να κουβαλατε τα παιχνιδια οι δυο σας, αν επαιζες supp ή adc θα επρεπε σιγουρα να βρεις duo για τα provisionals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...