Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να φτασεις Silver 1 ειναι σχετικα ευκολο.Εγω ανεβηκα silver 1 και επεσα Silver V 4 φορες και παλι silver 1 ειμαι.Το promo για gold ειναι σπαστικο

Το πιο δύσκολο με το silver 1 είναι ότι συνήθως σε βάζει με άτομα gold V οι οποίοι έχουν την εξής συμπεριφορά: No fcks given.

 

Ξέρουν ότι δεν μπορούν να πέσουν και ότι έχουν εξασφαλίσει τα season rewards και δεν νοιάζονται για τίποτα. Έτσι trollάρουν ασταμάτητα. Silver 1 και Gold 5 είναι το πραγματικό elo hell.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πιο δύσκολο με το silver 1 είναι ότι συνήθως σε βάζει με άτομα gold V οι οποίοι έχουν την εξής συμπεριφορά: No fcks given.

 

Ξέρουν ότι δεν μπορούν να πέσουν και ότι έχουν εξασφαλίσει τα season rewards και δεν νοιάζονται για τίποτα. Έτσι trollάρουν ασταμάτητα. Silver 1 και Gold 5 είναι το πραγματικό elo hell.

 

Αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα με ολα τα V divisions. Απλα στο χρυσο συγκεκριμενα ειναι ποιο ηλιθιο οχι μονο για τον σταρχιδισμο που περιγραφεις , αλλα και γιατι τα περισσοτερα μπουσταρισμενα ακαουντ βρισκονται εκει καθως το μπουστ για χρυσο ειναι και το ποιο φθηνο ^^ εκει ειναι ο πραγματικος καρκινος. να βλεπεις ατομα με 10-12-15 deaths average και να θες να σκισεις τα @@ σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντισοιχα οπως παρατηρω ειναι και το diamond V , ειμαι plat III και με matchαρει με diamond V καποιες φορες...απλα τα γραφουν ολα στα παπαρΓια τους , ειτε στο team μου ειτε στο αλλο.

συμφωνω οτι silver I - gold V πονανε τα ματια σου και αισθανεσαι καθηστεριμενος που παιζεις με αυτους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει να ειμαστε silver 2-3  4 ατομα στην ομαδα και το τελευταιο pick να ειναι gold. Ποσο χαλια mmr παιζει να εχει ο τυπος, που τον βαζει κατω απο s3!!!!!!

 

 

 

o twich ηθελε να χωρεψει πανω στο ward των αντιπαλων και καλα για να τους trollarei πηδαει πανω του o attrox first blood high elo game υποτιθεται τωρα

 

 

 

Θα ειναι στο fan  club του trick2g που οταν παιρνει κιλλ χορευει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μία πώς λέγετε το τραγούδι...δεν έχω καταφέρει να το διαβάσω στο ατελείωτο spamming chat.

 

nvm το βρήκα  :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-J5PDPtLsuM

Shazam Owns.

(Το 'βαλα σε περίπτωση που το θέλει κάποιος συμφορουμίτης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ότι δε μπορείς να λειτουργήσεις με ομάδα να τελιώνουμε.

Συζητάω για το BF3 και αυτό ήταν το επιχείρημα σου ειλικρινά?  :blink:

 

"Όχι 32 άτομα σε μάχη ανάμεσα σε ένα απέραντο χάρτη με κάθε λογής εξοπλισμό και οχήματα δεν χρειάζεται teamwork αλλά 5 τσομπαναραίοι σε μια αρένα που σου παίρνει 2-3 λεπτά να την διασχίσεις από άκρη ως άκρη κατά μέσο όρο χρειάζεται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...