Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

GG οι Blaze.

 

Πάντως είναι απίστευτο το πόσο τα e-Sports μοιάζουν στα κανονικά sports. Το flame που τρώνε οι Blaze σε όλα τα forums είναι σαν να διαβάζεις Ελληνική αθλητική εφημερίδα μετά από ήττα του Ολυμπιακού στο πρωτάθλημα (ναι είμαι Ολυμπιακός :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπα μετά από υπερβολικό λιώσιμο στο BF3 και Crysis3 το γύρισα στα RPGοειδή. Η αναφορά στο Skyrim έγινε στα πλαίσια του "επιστροφή στην ποιότητα" παρά στο "επιστροφή στο single". Εξ άλλου και εγώ έδωσα σημασία στο LOL και ψήθηκα 

να παίξω ακριβώς για την multiplayer-arena-MMO φάση. Ούτε για τα γραφικά (hahaha) ούτε για το lore storylane (hahaha x2) ούτε για τα πολυπλοκα game mechanics (hahaha x3).

 

Γιατί το BF3 και το Crysis3 έχουν σούπερ mechanics και lore storylane (χαΛ4). Πες ότι δε μπορείς να λειτουργήσεις με ομάδα να τελιώνουμε. Άλλα παιχνίδια αγαπητέ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tryhard στο Plat ελαχιστο , αισιως φτασαμε plat III με ομορφα γκειμς (ειτε χαμενα ειτε κερδισμενα).

Στο δευτερο account , εχω γινει επαγγελματιας στο gold V και δεν εχω κααααμια διαθεση να ασχοληθω πλεον διοτι το MMR του ειναι απαραδεχτο...απο S4 με το καλο...

ανεβαζωντας SI --->GV atm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tryhard στο Plat ελαχιστο , αισιως φτασαμε plat III με ομορφα γκειμς (ειτε χαμενα ειτε κερδισμενα).

Στο δευτερο account , εχω γινει επαγγελματιας στο gold V και δεν εχω κααααμια διαθεση να ασχοληθω πλεον διοτι το MMR του ειναι απαραδεχτο...απο S4 με το καλο...

ανεβαζωντας SI --->GV atm...

Μακαρι να πηγαινα και εγω gold V να περιμενα season 4 μετα αλλα χλωμο το βλεπω(current Silver 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να πηγαινα και εγω gold V να περιμενα season 4 μετα αλλα χλωμο το βλεπω(current Silver 2).

ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια και εδω, silver V.

 

Μου φαινεται βουνο να φτασω μεχρι το s1 ποσο μαλλον gold v

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έπαιξα χτες σε plat 3 είχα random pick first time jax jungle απέναντι σε diamond lee sin. Ωραίο game. Τουλάχιστον πήρα codes από pax για arcade heca και riot blitz δεν είχα και τους champion κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια και εδω, silver V.

 

Μου φαινεται βουνο να φτασω μεχρι το s1 ποσο μαλλον gold v

Το να φτασεις Silver 1 ειναι σχετικα ευκολο.Εγω ανεβηκα silver 1 και επεσα Silver V 4 φορες και παλι silver 1 ειμαι.Το promo για gold ειναι σπαστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...