Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^ Same here

Γενικά τον τελευταίο καιρό από το κακό στο χειρότερο, lag spikes, ταυτόχρονα dc η μισή ομάδα, τώρα αυτό......να δώσουν κάνα ip boost τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^ Same here

Γενικά τον τελευταίο καιρό από το κακό στο χειρότερο, lag spikes, ταυτόχρονα dc η μισή ομάδα, τώρα αυτό......να δώσουν κάνα ip boost τουλάχιστον

οχι "κανα ip boost" 20win IPboost + 400 RP, τουλαχιστον. Τις τελευταιες 2 μερες παιζω σαν Βronze 7 απ το lag, 50cs στο 20' out of teamfight, αποτυχημενα ολα τα skillshot κ.ο.κ. γιατι εκει που εχω μια χαρα 70ping ξαφνικα κτυπαει ενα 2000 και γουσταρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη απο το παραπανω αυτο σε πειραξε οχι οτι ειχαν support leblanc σε silver elo που ηταν 1/9 :P

Jax red pot fb στο 2 ανετα στο Silver elo δεν γινεται ανετα οπως λες  ;) Βασικα αναθεμα αν παιρνει κανεις red pot σε top εκτως αν δεν εχει δει κανενα χτεσινο παιχνιδι lcs,πχ Voyboy(μιλαω μεχρι gold φυσικα παραπανω δεν ξερω)

 

 

Τι με νοιαζει τι κανουν οι pro?Οι τυπο παιζουν ομαδικα ,δεν παιρνουν pot γιατι δεν θελουν να ρισκαρουν.Αν φανε gank ενω εχουν το ποτ active μετα ειναι -300+ gold πισω .Εγω παιρνω σχεδον παντα ποτ,υπαρχουν φορες που παινρω και στο mid pot.

Μην συγκρινετε pro ομαδες με solo  q east.Αληθεια εχουμε κανα προ παικτη[να βγαζει καλα λεφτα απο streams ,να κατεβαινει σε αγωνες κτλ]?Για τον east μιλαω παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα lag spikes τελικά φταίει το lol?

τσάμπα οι χριστοπαναγίες στην forthnet :P

Δεν πηγαν τσαμπα! Γιατι ειμαι σιγουρος, οτι ενω πληρωνεις 24Mbps, παιρνεις ...4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι με νοιαζει τι κανουν οι pro?Οι τυπο παιζουν ομαδικα ,δεν παιρνουν pot γιατι δεν θελουν να ρισκαρουν.Αν φανε gank ενω εχουν το ποτ active μετα ειναι -300+ gold πισω .Εγω παιρνω σχεδον παντα ποτ,υπαρχουν φορες που παινρω και στο mid pot.

Μην συγκρινετε pro ομαδες με solo  q east.Αληθεια εχουμε κανα προ παικτη[να βγαζει καλα λεφτα απο streams ,να κατεβαινει σε αγωνες κτλ]?Για τον east μιλαω παντα.

Λαθος τα καταλλαβες.Οταν ανεφερα τον voyboy εννοουσα οτι τις μερες μετα το lcs βλεπουμε να παιζουν champions-items απο αυτα που βλεπουν απο τους pro..Ποιος συγκρινε pro ομαδες με solo q??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι με νοιαζει τι κανουν οι pro?Οι τυπο παιζουν ομαδικα ,δεν παιρνουν pot γιατι δεν θελουν να ρισκαρουν.Αν φανε gank ενω εχουν το ποτ active μετα ειναι -300+ gold πισω .Εγω παιρνω σχεδον παντα ποτ,υπαρχουν φορες που παινρω και στο mid pot.

Μην συγκρινετε pro ομαδες με solo  q east.Αληθεια εχουμε κανα προ παικτη[να βγαζει καλα λεφτα απο streams ,να κατεβαινει σε αγωνες κτλ]?Για τον east μιλαω παντα.

Ομαδα και players που παιζουν μονο στον east και να εχουνε μεγαλα κερδη δεν υπαρχουν.Ο πιο γνωστος ειναι ο Tiridus που ητανε ranked 1 και τις 2 season στον east καθως και η ομαδα τους(Counter Counter Clockwise) που νικανε συχνα στα go4lol....Τελευταια ομως σε μεγαλα  τουρνουα(gamescom,lcs qualifiers κτλπ)  στα προκριματικα που προοριζετε για east players παιρνουνε seeds αλλες ομαδες απο το west που δηλωνονται στον east για πιο ευκολα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

done with ranked.Δεν θα σπασουνε τα δικα μ νευρα επειδη η ηλιθιοτητα ειναι ανω του κανονικου.


Δυο χαμενα προμο για gold και μετα loosing spree.Εγω φταιω π παω adc και περιμενω supp της προκοπης.

Οποτε το αφηνουμε στα νορμαλ και κανα αραμ και ειμαστε calm as fuck

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κοίτα να δεις που βρήκα Πολωνό για duo q :D

Και μου ανταπέδωσε και την χάρη που του είχα κάνει όταν έκανα leave για να μην φάει troll στο promotion game του. Τώρα όμως ήταν σε δικό μου promotion :D

Επεξ/σία από dNt^
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...