Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

thanks!

εγω ετσι τα εχω βαλει καλα πρεπει ειναι 

http://prntscr.com/1os3h5

Αναλογα τι παιχτη παιζεις και πως τον παιζεις. Αυτο το page που εχεις ειναι καλο κυριως για ad και brusiers για αρχη μεχρι να αγορσεις αλλα (6300ιπ η 500++ ρπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσυ δεν το σταματησες πριν μερικες μερες? :D

 

αυτο εκανα!!! χαχαχα

 

αφου εφτασα να χανω και απο τα bronze στα ranked επειδη οι δικοι μ feedaρουν αστο να παει στο διαολο το ranked.Μονο νορμαλ απο εδω και περα

Επεξ/σία από ssns
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την καλή μου πράξη σήμερα :)

Μπήκα duo q με ένα παιδί που ήταν στο last game του για promote στο silver (2 game έχει ακόμα) και ένας τρόλλαρε από το team μας. Το premade μου δεν μπορούσε να βγει και έτσι βγήκα εγώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα σε μια μερα απο silver i σε silver iii!!!! :-D :-D :-D :-D :-D

Θα ερθουνε και καλυτερες μερες.I believe!

 

 

Εγω παλι promo για gold(Ετσι να σε τσουξει :P)

 

Αλλα και παλι τα πρωτα 2 χαμενα...τωρα για να παρω 3 σερι δεν υπαρχει περιπτωση...

 

Στο ενα νικουσαμε θριαμβευτικα εγω ως lee να εχω κανει κουδουνι τον jax στο top και ξαφνικα βλεπουμε την ahri μας να καθετε κατω απο το blue.Και ξαφνικα βλεπουμε A summoner has left the game.gg qq ff.Στο δευτερο τρολακι στο mid με panth vs lux να feedαρει τσουρεκια γυρους και κεκακια....

 

 

Παιδια καμια συμβουλη για το promotion?Πρεπει να νικησω και τα τρια παιχνιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώστε tips για Zac jungle.

 

Όλα αυτά που θέλω να σου πω, είναι εδώ, http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/bouncing-to-victory-the-in-depth-guide-to-jungling-zac-314291

 

 

Θα ερθουνε και καλυτερες μερες.I believe!

 

 

Εγω παλι promo για gold(Ετσι να σε τσουξει :P)

 

Αλλα και παλι τα πρωτα 2 χαμενα...τωρα για να παρω 3 σερι δεν υπαρχει περιπτωση...

 

Στο ενα νικουσαμε θριαμβευτικα εγω ως lee να εχω κανει κουδουνι τον jax στο top και ξαφνικα βλεπουμε την ahri μας να καθετε κατω απο το blue.Και ξαφνικα βλεπουμε A summoner has left the game.gg qq ff.Στο δευτερο τρολακι στο mid με panth vs lux να feedαρει τσουρεκια γυρους και κεκακια....

 

 

Παιδια καμια συμβουλη για το promotion?Πρεπει να νικησω και τα τρια παιχνιδια..

 

Ναι, παίξε το main σου, να είσαι καλός με το team σου, αν μαλώνουν ηρέμησε τα πνεύματα. πες κάτι για χαβαλέ , δράκο/baron , κράτα timers απαραίτητα και πρήξε μπάλες στο support ευγενικά να βάζει wards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά που θέλω να σου πω, είναι εδώ, http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/bouncing-to-victory-the-in-depth-guide-to-jungling-zac-314291

 

 

 

 

Ναι, παίξε το main σου, να είσαι καλός με το team σου, αν μαλώνουν ηρέμησε τα πνεύματα. πες κάτι για χαβαλέ , δράκο/baron , κράτα timers απαραίτητα και πρήξε μπάλες στο support ευγενικά να βάζει wards.

Πολυ ευκολο το παρουσιαζεις ρε συ...Οταν παιζω top και το bot (premade) feedαρει ασχημα δεν υπαρχει επιστροφη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ευκολο το παρουσιαζεις ρε συ...Οταν παιζω top και το bot (premade) feedαρει ασχημα δεν υπαρχει επιστροφη..

 

δεν υπάρχει πιθανότητα 100% να νικήσεις, απλά για να αυξήσεις τις πιθανότητες σου κάνε τα παραπάνω, ο δράκος, το baron , τα timers , το warding και το anti-warding, σώζουν ένα mid 0-10 ή ένα bot 0-5. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...