Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου παιζει ranked...Αν δεν τον μπερδευω με αλλον

 

edit: ΑΚυρο τελικα δεν ειναι 30lvl οντως. Οποτε, κρατα τα IP σου εως το 30 lvl και δοκιμαζε τους free champs καθε εβδομαδα μεχρι τοτε. Αν καποιος σου αρεσει πολυ, αγορασε τον, βαλτου runes και ξεκινα να τον main-αρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπορει να εξηγησει καποιος τι ειδους παιχνιδι ειναι αυτο?

μου θυμιζει Warcraft ετσι οπως ειδα κατι gameplay videos..

 

εχω στρατο απο "ηρωες" χτιζω βασεις? τι παιζει ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να εξηγησει καποιος τι ειδους παιχνιδι ειναι αυτο?

μου θυμιζει Warcraft ετσι οπως ειδα κατι gameplay videos..

 

εχω στρατο απο "ηρωες" χτιζω βασεις? τι παιζει ακριβως?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Multiplayer_online_battle_arena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα

δε μου φαινεται κατι τοσο τρομερο για ολο αυτον τον ντορο.. βεβαια θα μου πεις "παιξτο πρωτα και μετα μιλα" οποτε αυτη τη στιγμη κανω το setup ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=aiA5Tt1RHcg

 

Λυπάμαι τους Ευρωπαίους και Αμερικανους που θα πρέπει να παίξουν απέναντι σε τέτοιους παίκτες στο worlds, πάλι τα ίδια με πέρυσι θα δούμε :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να εξηγησει καποιος τι ειδους παιχνιδι ειναι αυτο?

μου θυμιζει Warcraft ετσι οπως ειδα κατι gameplay videos..

 

εχω στρατο απο "ηρωες" χτιζω βασεις? τι παιζει ακριβως?

Ειναι παρομοιο με το dota.

YΓ. Δεν χτιζεις τιποτα, μονο γκρεμιζεις-σκοτωνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω το λογο που γινεται ολος αυτος το ντορος για το συγκεκριμενο βιντεο...το ειδα και Live.

Ναι οκ , το μονο αξιολογο ειναι το dodge του AA με το living shadow στο τελος.

 

Κατατά , πεφτει ενα random flash και ενα random tp σε ενα Living shadow που δεν προσφερουν τπτ.

επισης ο faker , εχει τεραστιο advantage μιας και με το qss αφηνει ολο το dmg απο το mark Και το ignite Που θα τον σκοτωνε.

βγαλαν ακριβως το ιδιο dmg απλα ο faker δεν εφαγε ποτε τo mark , οποτε πραγματικα για μενα δεν εκανε σχεδον τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω το λογο που γινεται ολος αυτος το ντορος για το συγκεκριμενο βιντεο...το ειδα και Live.

Ναι οκ , το μονο αξιολογο ειναι το dodge του AA με το living shadow στο τελος.

 

Κατατά , πεφτει ενα random flash και ενα random tp σε ενα Living shadow που δεν προσφερουν τπτ.

επισης ο faker , εχει τεραστιο advantage μιας και με το qss αφηνει ολο το dmg απο το mark Και το ignite Που θα τον σκοτωνε.

βγαλαν ακριβως το ιδιο dmg απλα ο faker δεν εφαγε ποτε τo mark , οποτε πραγματικα για μενα δεν εκανε σχεδον τπτ.

 

Το ότι το fight αρχίζει με τον Faker να είναι με 20% hp δεν σου λέει τίποτα... Δυο autos άμα έτρωγε ήταν dead. Έκανε dodge τα πάντα και τους πάντες για να κερδίσει το trade. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί φαίνεται ότι κοιτάει συνέχια κάτω; Πως την έχει την οθόνη;

 

Απλα επειδη δεν του αρεσει να παιζει με τα γυαλια που φοραει και επειδη εχει προβλημα με τα ματια χρειαζεται να καθεται ποιο κοντα στην οθονη για να βλεπεις χωρις τα γαλια οποτε σου δινει την αισθηση οτι κοιταει κατω ενω δεν το κανει.Απλα η καμερες ειναι πανω απο τις οθονες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι το fight αρχίζει με τον Faker να είναι με 20% hp δεν σου λέει τίποτα... Δυο autos άμα έτρωγε ήταν dead. Έκανε dodge τα πάντα και τους πάντες για να κερδίσει το trade. 

ο zed εχει πολυ συγκεκριμενο dmg output το οποιο βγαινει ξεκαθαρα με το burst combo του με την ulti.

o ryu ,δεν ειχε τπτ αλλο να κανει παρα μονο AAs.

 

 

Wat? Αν αυτό δεν είναι ο ορισμός του outplay τότε ποιός είναι; Το οτι between flash και qss dodgαρε με το w και το ulti shadow ας πούμε;

Δεν βλεπω να κανει dodge κατι μετα το qss περα του q του Ryu με το flash του.

 

θεωρω οτι ηταν απειρα μπροστα με το qss οποτε για μενα δεν αξιζει να γινεται ολο αυτο.

στην ουσια ο,τι εκανε το εκανε οταν εκανε dodge το τελευταιο AA με το living shadow Και το q με το flash Που εκει του δινω οσα credits Δινω και στον genja οταν εκανε το Blind flash στο arrow της ashe με τον varus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τον εκανε outplay doghare το q kai to flash αλλα και οι δυο το επαιξαν καλα ο ριου ενο τον βαραγε τον ζεντ ο πυργος δεν μπηκε με υλτι γτ ηξερε οτι εχει qss οποτε το κρατησε για να κανει doghe οταν θα του μπει με υλτυ για να μην φαει το dmg απο το q e που πατιουνται αμεσος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...