Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ελεος αυτος ο teemo..
με εκεινο το βελακι....
ασε που δεν εχει καμια σχεση στην εικονα με το πως ειναι μεσα στο παιχνιδι..
δηλαδη πολυ σπαστικο...
ολοκληρος zed και να μου χαλαει το παιχνιδι ο teemo..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος αυτος ο teemo..

με εκεινο το βελακι....

ασε που δεν εχει καμια σχεση στην εικονα με το πως ειναι μεσα στο παιχνιδι..

δηλαδη πολυ σπαστικο...

ολοκληρος zed και να μου χαλαει το παιχνιδι ο teemo..

Εδω αυτο το μπ@στ@ρδ@κι χαλαει το παιχνιδι του Garen και του Darius, που ειναι 80% ατσαλι και 20% μυικη μαζα. Απιστευτα σπαστικος champ, συναγωνιζεται τους Nunu, Twitch, Singed, Blitz και Yi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα τα δυνατα μου



Πως και τετοια χαλια οι CRS φετος ρε παιδια??

 

Καθε παιχνιδι τους φαινεται σαν να τρολλαρουν!!δεν ξερω γιατι..απο οτι φαινεται δεν θελουν να νικανε!!!και με αυτο αναφερομαι σε κατι περιεργα pick που κανουν βλεποντας την αντιπαλη ομαδα.Δεν ειναι παντα η στρατηγικη που κερδιζει ενα παιχνιδι!!προσωπικη αποψη παντα!

post-238009-0-13877100-1377988551_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler για το NA LCS

 

 

Δεν γινεται να banαρουν τα παντα

 

Στο 1 banαραν Shen κ Noc κ αφησαν τον Karthus

Στο 2 ειμαι σχεδον σιγουρος οτι περιμεναν Zac η Vladimir , αλλα still ο Rumble δεν ειναι ban worthy

 

Για να παρεις Rumble πρεπει να χτισεις γυρω του , αλλα ετσι κι αλλιως δεν εχασαν απο αυτο οι Vulcun

 

Ειχαν μακραν χειροτερα rotations , χειροτερο dragon control κ σε κακη μερα 3 παιχτες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο ranked με jayce top ενάντια σε nasus με full armor/MR runes, 0/30/0 masteries και doran's shield. Απλά δεν ένιωθε. (Αξίζει για top lane nasus αν ξέρεις τι θα έχεις στο top. Σαν afk Farm είναι :P )

 

 

Στο mid έχουμε kassadin ενάντια σε TF, junglers WW ενάντια σε Udyr και MF Nunu ενάντια σε Vayne Voli.

 

 

Για να μην πολυλογώ, feedαρίστηκαν udyr,TF,Vayne και εγώ σαν Jayce. Ο Nasus ήταν feedαρισμένος από θέμα q stacks.

 

Το κερδίσαμε χάρη στις λάθος αποφάσεις τους, σε μερικά καλά play μας, στο σύνδρομο LiftLift που είχε η Vayne τους και σε 3 ΓΑΜΑΟΥΑ 1v3 που κατάφερα (GA Passive OP).

 

+25 και συνεχίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ανάμεσα σε 4 champions..

αλλά μόνο ένα μπορώ να ξεκλειδώσω..

λέω 

για

1 πανθεον

2 σακο

3 ακαλι

4 καταρινα..

εσεις τι θα επιλεγατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα απτα 4. runes/new rune page.

 

Αν τελικα πρεπει να παρεις champ, δεν εχει σημασια ποιον θα διαλεγαμε εμεις, σημασια εχει τι προτιμας εσυ σαν gameplay. Ο ενας ειναι top, ο αλλος jungle, και οι αλλοι mid. Εσυ τι θες ?

 

(Σιγουρα δε θα χαλαγα 3.2κ IP για jungler shaco παντως, οταν με τα ιδια IP παιρνω και amumu και evelynn και fiddle ή μονο rammus εστω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...