Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

After a 4v5 normal. Απλά δεν κερδίζεται ενάντια σε khazix,zed,yi. Μπορείς μόνο να πας late-game εναντίον τους. Δεν προλαβαίνεις να κάνεις focus κάποιον γιατί σε σκοτώνει ο άλλος :P

 

EDIT: Εμείς ήμασταν οι 4. Leave το support για άγνωστους λόγους. Είχε feedάριστεί η cait τους αλλά δεν γινόταν να κάνει carry μόνη της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Σε 9 λεπτά αρχίζει ο τελικός του OGN ( KT Bullets vs SKT1) , αξίζει για όποιον θέλει να δει...

 

http://el.twitch.tv/ongamenet

Da fuq εναρξη, ουτε ολυμπιακοι αγωνες να ηταν :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανέβω (για πολλοστή φορά) Silver 2, θα το ρίξω στα Normal για βελτίωση mechanics - champion pool - farming κλπ και θα ξανασχοληθώ με ranked αφού ανοίξουν τα σχολεία. Είμαι που είμαι μια χρυσή μετριότητα, αν δε μάθω να κάνω snowball θα γίνω επαγγελματίας silver - gold που λέτε κι εσείς και δε μου αρκεί.

 

Ένιγουέι, πρώτη σαιζόν σε ranked ήταν (και με το μεγάλο διάλειμμα αυτό τον καιρό δεν έχω όρεξη ούτε τη ζαχαρένια μου να χαλάσω ούτε να παίξω καλά), τουλάχιστον έμαθα να παίζω support. Πάμε για άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Σε 9 λεπτά αρχίζει ο τελικός του OGN ( KT Bullets vs SKT1) , αξίζει για όποιον θέλει να δει...

 

http://el.twitch.tv/ongamenet

 

Αδερφέ κάτι παίζει με το link, asiavision δείχνει :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ο triforce ezreal γυρναει σιγα σιγα.

εμεινα αρκετα ευχαριστημενος και το passive του triforce με speed boost ειναι οτι πρεπει μιας και αντισταθμιζει πανω κατω το slow του gauntlet.

μια δυο φορες επαιξα σε gold V που ειχαμε κανει stomp το game , δεν ξερω αν θα βγαζει οσο dmg οσο το blue build αλλα θα προσπαθησω να δω και σε μεγαλυτερο elo πως παει γιατι , θεωρω οτι το playstyle αλλαζει λιγακι απο blue σε trifroce...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανέβω (για πολλοστή φορά) Silver 2, θα το ρίξω στα Normal για βελτίωση mechanics - champion pool - farming κλπ και θα ξανασχοληθώ με ranked αφού ανοίξουν τα σχολεία. Είμαι που είμαι μια χρυσή μετριότητα, αν δε μάθω να κάνω snowball θα γίνω επαγγελματίας silver - gold που λέτε κι εσείς και δε μου αρκεί.

 

Ένιγουέι, πρώτη σαιζόν σε ranked ήταν (και με το μεγάλο διάλειμμα αυτό τον καιρό δεν έχω όρεξη ούτε τη ζαχαρένια μου να χαλάσω ούτε να παίξω καλά), τουλάχιστον έμαθα να παίζω support. Πάμε για άλλα.

εγω με εναν champ πηγα πλατ ασε τα champion pool για τους lcsεδες και εχε ενα βασικο pick και παιζε κατι αλλο οταν δεν μπορεις να το παρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ο triforce ezreal γυρναει σιγα σιγα.

εμεινα αρκετα ευχαριστημενος και το passive του triforce με speed boost ειναι οτι πρεπει μιας και αντισταθμιζει πανω κατω το slow του gauntlet.

μια δυο φορες επαιξα σε gold V που ειχαμε κανει stomp το game , δεν ξερω αν θα βγαζει οσο dmg οσο το blue build αλλα θα προσπαθησω να δω και σε μεγαλυτερο elo πως παει γιατι , θεωρω οτι το playstyle αλλαζει λιγακι απο blue σε trifroce...

Γενικα θα αρχισουμε να βλεπουμε triforce παρα πολυ μετα το Buff/μειωση τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...