Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Tι ειναι το  curse voice?

Ειναι εφαρμογη που σου επιτρεπει φωνητικο chat στο league, εχει dragon , baron και ultimate timers.

 

και σιγα σιγα να προετοιμαζόμαστε για να το βγαλουμε.

 

r.i.p curse voice.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετά και τον τελευταίο καβγά σας, το topic γίνεται unpinned. 

 

Όποιος συνεχίσει στη γραμμή των προσωπικών επιθέσεων θα κάνει καλοκαίρι αλλού σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Praeτέτοιε, πάνω στο lol κάνουμε ένα e-fight ούτε fight δεν το λες για χαβαλέ, αλλά και πάλι πάνω στο παιχνίδι είδες καμιά απειλή ή καμιά σοβαρή βρισιά? Καλά το unpinned ασχολίαστο. γιατί oi mods έχουν μια τάση να κάνουν πιο σοβαρά τα πράγματα απότι είναι  :huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδα τουλάχιστον 3 σημερινά reports, χαρακτηρισμούς "είσαι κομπλεξικός", "τρολάρεις επαννηλειμένα", όρους όπως "attentionwhorισμό", και φτάσαμε σε meme images με pop corn, τυπικό σημάδι ότι το thread έχει πιάσει συχνότητα shitposting-fm.

Δεν συμφωνώ πως κάνω τα πράγματα πιο σοβαρά από ό,τι είναι, όταν η συζήτηση σας που διαγράφτηκε είχε drama και flaming που δεν αρμόζει σε pinned thread.

Όποιος έχει άλλες απορίες για το συντονισμό, τις εκφράζει σε pm όπως προβλέπουν οι κανονισμοί του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι το έχασα -_-

Καμια ιδέα για το πότε θα βγει ο Braum? 

 

δεν εχει ανακοινωθει αλλα κατι ακουγεται σε 1-2 βδομαδες -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

How about a mode όπου να μπαίνει ένας άκυρος παίχτης στην θέση ενός afk παίρνοντας έλενχο του champ του και να παίζει ως έχει με τα ίδια items gold αλλάζοντας μόνο όνομα και runes-masteries? Πιστεύω θα έσωνε πολλά παιχνίδια που είναι καταδικασμένα λόγω 4vs5.

 

Δεν ξέρω μου κατέβηκε ιδέα παίζοντας τελευταία σερί παιχνιδιών με 4 στην ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

How about a mode όπου να μπαίνει ένας άκυρος παίχτης στην θέση ενός afk παίρνοντας έλενχο του champ του και να παίζει ως έχει με τα ίδια items gold αλλάζοντας μόνο όνομα και runes-masteries? Πιστεύω θα έσωνε πολλά παιχνίδια που είναι καταδικασμένα λόγω 4vs5.

 

Δεν ξέρω μου κατέβηκε ιδέα παίζοντας τελευταία σερί παιχνιδιών με 4 στην ομάδα...

και αμα βρεθει  σε μια ομαδα με 0/20 να μπει να κανει τι να χασει την ωρα του? για ρανκ θα χασει και τζαμπα lp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...