Προς το περιεχόμενο

προβλημα με την εγκατασταση


memax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκανα εγκατασταση απο το livecd που κατεβασα απο την ιστοσελιδα ubuntu.gr και θελω να το εγκαταστησω με dual boot στα vista μου.

εκνα σηγουρα σωστα τα partitons η εγκατασταση σταματαει περιπου στο 70% και μου βγαζει σφαλμα οτι το cd μου εχει προβλημα η οτι πρεπει να το καψω παλι με ποιο αργη ταχύτητα

το προβλημα μου τωρα ειναι οτι πλεον δεν μπορω να ξεκινησω ουτε με vista αφου στην εκκινηση που διαλεγω λειτουργικο μου βγαζει μηνυμα οτ υπαρχει καποιο σφαλμα κατα την εκκινηση και οτι πρεπει να κανω επιδιορθωση των windows αλλα χωρις αποτελεσμα

σας κουρασα...

τι εχω κανει?

μου περναει απο το μυαλο οτι τα partitions μου χαλασαν καποιο μερος απο το λειτουργικο των windows... το γλιτωνω το format?

ευχαριστω εκ των προτερων και ελπιζω να σας εδωσα να καταλαβεται αν και δεν το νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα μου τωρα ειναι οτι πλεον δεν μπορω να ξεκινησω ουτε με vista αφου στην εκκινηση που διαλεγω λειτουργικο μου βγαζει μηνυμα οτ υπαρχει καποιο σφαλμα κατα την εκκινηση και οτι πρεπει να κανω επιδιορθωση των windows αλλα χωρις αποτελεσμα

Δηλαδή έβαλες το CD των Windows και έκανες repair, αλλά συνεχίζει να βγάζει αυτό το μήνυμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...