Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Στο gog.com λένε ότι θα έχουν την έκδοση 2.0 στις 29 Σεπτεμβρίου.

Επίσης ρίχνουν την τιμή στα $40, ενώ στις 29 Σεπ θα τρέξει νέα προσφορά (περιορισμένου χρόνου) -25% οπότε θα είναι στα $30.

The Witcher 2 version 2.0 Coming to GOG.com on the 29th and we're celebrating!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η παρουσίαση τρέχει αυτή τη στιγμή....

Αυτό το quote μιλάει για νέα features:

New gameplay shown during conference will consist of the totally new Tutorial system, new “Dark Mode” difficulty level, and the arcade style Arena Mode (Be sure to watch this segment to see the new opponent that’s being introduced to the game with version 2.0!).

http://www.thewitcher.com/community/entry/92

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ έχουν αργήσει. Τόσο για νέο patch, όσο και για τα free DLC που μας είχαν υποσχεθεί.

Θα συνεχίσω να γκρινιάζω και να παραπονιέμαι καθώς θεωρώ το game μισό, σκεφτείται να είχαν την ίδια ποιότητα τα chapter 1+3 όσο του 2ου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ έχουν αργήσει. Τόσο για νέο patch, όσο και για τα free DLC που μας είχαν υποσχεθεί.

Θα συνεχίσω να γκρινιάζω και να παραπονιέμαι καθώς θεωρώ το game μισό, σκεφτείται να είχαν την ίδια ποιότητα τα chapter 1+3 όσο του 2ου.

 

Εγώ λέω ότι παραπονιέσαι αδίκως κι αυτό γιατί τα DLC ΗΔΗ έχουν βγει και ΗΔΗ τα έχουμε παίξει όσοι το έχουμε original (9 DLC έβγαλαν να πούμε κι είναι δωρεάν σε αντίθεση με άλλα παιχνίδια). Στο 2.0 απλά θα είναι μαζεμένα, δεν πρόκειται για νέα DLC.

 

Κι όσο για το 2.0, δεν όφειλαν να προσφέρουν κάτι τέτοιο οπότε και ευχαριστώ να λέτε... ή θέλετε καλύτερα μια Ubisoft ώστε να πιάνουν τόπο τα 'παράπονά' σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάμε τα χειρότερα δηλαδή? Και τί DLC ήταν? 2 quests και 7 items? Δες τα DLC της Bethesda για το Fallout για παράδειγμα!

 

Έχω σε original και το 1ο και το 2ο. Δεν θα πω ότι μετάνιωσα για το 2ο, μόνο ότι περίμενα περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάμε τα χειρότερα δηλαδή? Και τί DLC ήταν? 2 quests και 7 items? Δες τα DLC της Bethesda για το Fallout για παράδειγμα!

 

Έχω σε original και το 1ο και το 2ο. Δεν θα πω ότι μετάνιωσα για το 2ο, μόνο ότι περίμενα περισσότερα.

 

Περιμένεις δηλαδή να κάθονται να βγάζουν νέες αποστολές τσαμπέ όλη την ώρα (για να μην μιλήσω για το horse armor DLC της Bethesda :P); Okay, καλοί είπαμε ότι είναι... όχι και μ@λάκες :P

 

Καλώς ή κακώς, το παιχνίδι ήταν όπως ήταν. Οτιδήποτε extra είναι καλοδεχούμενο αλλά δεν μπορείς να περιμένεις να βγουν 50 DLC για να πεις ότι άξιζε (και 20 patches την στιγμή που τα περισσότερα bugs έχουν διορθωθεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάμε τα χειρότερα δηλαδή? Και τί DLC ήταν? 2 quests και 7 items? Δες τα DLC της Bethesda για το Fallout για παράδειγμα!

 

Έχω σε original και το 1ο και το 2ο. Δεν θα πω ότι μετάνιωσα για το 2ο, μόνο ότι περίμενα περισσότερα.

 

Αυτα του fallout ηταν τζαμπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 DLC του New Vegas από 9.99€ το καθένα είναι 40 ευρώ.

 

Ξαναγοράσαμε το παιχνίδι 2η φορά στην ουσία. Όχι ότι δεν αξίζουν, αλλά απλά δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.

 

Το Witcher 2 είναι αυτό που είναι. Οτιδήποτε μας δίνουν free είναι καλοδεχούμενο. Θα μπορούσαν να μήν δώσουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι προτιμω το πακετο ετσι φουλ απο την αρχη και αυτα τα μικρα DLC τζαμπε μια χαρα ειναι. Δεν εχω αγορασει μεχρι τωρα ουτε ενα DLC για κανενα παιχνιδι που διαθετω. Ουτε ενα ομως και ουτε προκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...