Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία μαζί με μία ωραία προσφορά να το πάρουμε και θα τα έχει βγάλει τα λεφτά του και αυτό όπως και το πρώτο με την Enhanced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευτυχώς που είναι free γιατί ένοιωθα να με έχουν πιάσει μ@λάκα με το άδειο 3ο chapter....

 

Είπαν τίποτα για το 3ο chapter ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαν τίποτα για το 3ο chapter ;

 

Τίποτα, ακόμα και στην v2.0 που θα βγάλουν σε κανά μήνα δεν είπαν για το 3ο.

Υποσχέθηκαν dlc και extra content αλλά δεν βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα, ακόμα και στην v2.0 που θα βγάλουν σε κανά μήνα δεν είπαν για το 3ο.

Υποσχέθηκαν dlc και extra content αλλά δεν βλέπω...

 

Αχα τωρα κατάλαβα πως το εννοούσες, αϊ να δούμε τι θα γίνει.

Απορώ με ποιο σκεπτικό φτιάχνουν dlc για το chapter 2 όταν το 3 είναι άδειο... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι τωρα ολοι αυτοι που λεγαν να αγορασουμε τον τιτλο για να στηριξουμε 'επαγγελματικές' εταιριες ? Απο οτι διαβαζω το game χωρα απιστευτες διορθωσεις για να ειναι απολυτως playable τοσο απο πλευρας αποδοσης οσο και απο πλευρας content

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περίεργο ήταν πως το witcher 2 δεν είχε τεχνικά προβλήματα που να δικαιολογούν μια enhanced edition, ούτε ο κόσμος ζήτησε massive redesign σε κάτι. ΠΡαγματικά αναρωτιέμαι τι μπορεί να είναι, αποκλείω την πε΄ριπτωση τρίτου chapter ή expansion και ποντάρω σε έξτρα περιπέτειες με το Geralt παρμένες από τα βιβλία του Sapkowski. Αυτό που με ψιλοπειράζει είναι πως όσοι αγόρασαν το παιχνίδι πριν την κυκλοφορία του version 2.0 την έχουν πατήσει ελαφρώς, γιατί όχι μόνο θα πρέπει να κατεβάζουν αλλά δε θα το έχουν σε υλική μορφή. Τύποι σαν κι εμένα που θέλουν hard copies έρχονται σε δύσκολη θέση και νιώθω κάπως ριγμένος.

 

Σε άλλα νέα, αναγκάστηκα να το ξαναεγκαταστήσω γιατί σταμάτησε να δουλεύει ο ο launcher. Μετά απο΄διπλό κλικ στο desktop shortcut δεν εμφανιζόταν τίποτα, αλλά με διπλό κλικ στο install folder exe το παιχνίδι έτρεχε κανονικά. Καθώς ήθελα να το κάνω update, μόνη λύση το reinstall. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο αυτό?

 

EDIT:

 

που ειναι τωρα ολοι αυτοι που λεγαν να αγορασουμε τον τιτλο για να στηριξουμε 'επαγγελματικές' εταιριες ? Απο οτι διαβαζω το game χωρα απιστευτες διορθωσεις για να ειναι απολυτως playable τοσο απο πλευρας αποδοσης οσο και απο πλευρας content

 

Εγώ τουλάχιστον εδώ είμαι και εξακολουθώ να πιστεύω το ίδιο πράγμα. Στο πρώτο μου playthrough δε συνάντησα κανένα πρόβλημα και με χάλασε που έκαναν πιο εύκολο το αρχικό τμήμα του παιχνιδιού. Απλά η δική μου άποψη είναι προσωπική και όχι με βάση αυτά που έχω διαβάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

που ειναι τωρα ολοι αυτοι που λεγαν να αγορασουμε τον τιτλο για να στηριξουμε 'επαγγελματικές' εταιριες ? Απο οτι διαβαζω το game χωρα απιστευτες διορθωσεις για να ειναι απολυτως playable τοσο απο πλευρας αποδοσης οσο και απο πλευρας content

 

 

Εγώ εδώ είμαι. Το έπαιξα, το χάρηκα και περιμένω για ό,τι βγάζουν. :)

 

Εσύ το έπαιξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι τωρα ολοι αυτοι που λεγαν να αγορασουμε τον τιτλο για να στηριξουμε 'επαγγελματικές' εταιριες ? Απο οτι διαβαζω το game χωρα απιστευτες διορθωσεις για να ειναι απολυτως playable τοσο απο πλευρας αποδοσης οσο και απο πλευρας content

 

Δεν ισχύει αυτό. Τόσο άρτιο τίτλο είχαμε να δούμε πολλά χρόνια και φυσικά οι άνθρωποι ήταν και είναι επαγγελματίες.

Γκρινιάζουμε για πταίσματα που θα του χάριζαν το 10/10, δηλαδή καθαρά λόγο αυξημένων προσδοκιών που θα ήταν άσκοπο να είχαμε πχ από μια ubi (αυτοί δεν έχουν εξαλείψει ακόμα το drm...) Προσωπικά το αγόρασα και θα το ξανά αγόραζα την πρώτη κιόλα μέρα. Από εκεί και πέρα ναι με τον καιρό θα ρθουν και τα free updates και στο κάτω κάτω έχει είδη πολλά Playground για να σε κρατήσει, μέχρι να τα δω αυτά θα ρθουν και άλλα (ελπίζω στο chapter 3). Από εκεί και πέρα οι βιαστικοί θα έπρεπε να γνωρίζουν ότι πιθανότατα θα βγει μια v2.0 ή enhanced edition όπως ακριβώς συνέβει και στο πρώτο, οπότε κατά μια έννοια έκαναν την επιλογή τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λεει ο xorxhs απο πανω , αλλα εμενα μου αρεσε πολυ το παιχνιδι.Το καλυτερο game που επαιξα φετος . Ειχε πολυ καλο σεναριο , απιστευτα γραφικα και το gameplay στο hard ηταν ΤΕΛΕΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...