Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε τοτε το pc σου ειναι συλλεκτικο , εγω το τερμάτησα 2 φορες μου κρασαρε μονο 1 φορα αντε να κολησε και στην μαχη κανα 2 φορες με το σπαθι. δεν το θεωρω σε καμια περιπτωση game με full bugs.

μακαρι να ειχαμε καμια 10αρια τετοια games καθε χρονο που εχουμε γεμισει fail ports απο κονσολες.

 

Το τι θεωρείς εσύ είναι αδιάφορο. Άπειρες αναφορές για bugs υπάρχουν σε ανάλογα forums, ψάξε και διάβασε.

Επίσης έχουν βγεί ήδη 2 patches μετά απο 1 μήνα κυκλοφορίας και πάμε για τρίτο (thats a record). Τυχαίο? Δε νομίζω.

 

Επίσης original το παιχνίδι ή όχι δεν έχει πια σημασία. Μετά το patch 1.1 το copy protection έχει αφαιρεθεί οπότε και κλεψιμέϊκο να ειναι παίζει το ίδιο σαν το αυθεντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το τι θεωρείς εσύ είναι αδιάφορο. Άπειρες αναφορές για bugs υπάρχουν σε ανάλογα forums, ψάξε και διάβασε.

Επίσης έχουν βγεί ήδη 2 patches μετά απο 1 μήνα κυκλοφορίας και πάμε για τρίτο (thats a record). Τυχαίο? Δε νομίζω.

 

Επίσης original το παιχνίδι ή όχι δεν έχει πια σημασία. Μετά το patch 1.1 το copy protection έχει αφαιρεθεί οπότε και κλεψιμέϊκο να ειναι παίζει το ίδιο σαν το αυθεντικό.

 

 

gtsamour τι να σου πω... εισαι εξαιρεση αν σου συμβαινουν ολα αυτα. Εγω στο forum του gog και του guru3d που εμπαινα καθημερινα και εγκαθιστουσα και mod στο παιχνιδι δεν ειδα πουθενα να μιλανε για "ΤΡΑΓΙΚΑ BUGS!!!"... ισα-ισα σχεδον παντου εβλεπα παρα πολυ καλα σχολια.... Και στο τοπικ εδω γενικως αν δεις, σχεδον ολοι διθυραμβικα σχολια λενε, δεν βλεπω καμμια εικονα για... ΤΡΑΓΙΚΑ bugs... συγκρινε αν θες τις εντυπωσεις για bugs στο launch του da2, του cod black ops κλπ. Που και παλι δεν βγαλαν Patch αμεσως οπως το witcher. Εγω δεχομαι οτι λες την αληθεια για τα bugs που σου τυχαν και πως δεν φταιει το pc σου (με επιφυλαξη βεβαια) αλλα ειμαι σοκαρισμενος γιατι εδω μιλαμε για τρελλα διαφορετικη ερμηνεια μιας καταστασης....

 

 

Όσο για το αν ειναι το πρώτο μου game... άστα φίλε μου... είχα computer πρίν γεννηθείς (αν εισαι 29 όπως λέει το προφίλ σου) και τα παιχνίδια που έχω τερματήσει... αμέτρητα.

 

Παλι μην το παιρνεις προσωπικα. Εγραψα ενα ενδεχομενο. Δεν ειπα ντε και καλα οτι εισαι ασχετος. Επισης ναι 29 ειμαι αλλα ενταξει, δεν εχουμε και ιδιαιτερη διαφορα για να λες οτι ειχες pc πριν γεννηθω... και γω εχω τερματησει τα αμετρητα και ειμαι core pc gamer με ξεκινημα pc 386 απο το 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι θεωρείς εσύ είναι αδιάφορο. Άπειρες αναφορές για bugs υπάρχουν σε ανάλογα forums, ψάξε και διάβασε.

Επίσης έχουν βγεί ήδη 2 patches μετά απο 1 μήνα κυκλοφορίας και πάμε για τρίτο (thats a record). Τυχαίο? Δε νομίζω.

 

Επίσης original το παιχνίδι ή όχι δεν έχει πια σημασία. Μετά το patch 1.1 το copy protection έχει αφαιρεθεί οπότε και κλεψιμέϊκο να ειναι παίζει το ίδιο σαν το αυθεντικό.

 

Στο τελευταίο μην παίρνεις όρκο. Είναι και τι σου έχει περάσει ο καθένας όταν σου διαθέτει αυτή την έκδοση. Κατά 99% οι πειρατικές εκδόσεις είναι πατσαρισμένες με διάφορα περιέργα πράγματα όπως malware και τέτοια αθώα patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαξα αλλα δεν βρηκα "απειρες" αναφορες, μαλλον στα εκανε μαζεμενα τα κολληματα και τρελαθηκες .

τα 2 Patch που βγηκαν δεν το θεωρω αρνητικο , το αντιθετο μαλιστα.

 

ελπιζω να μιλαμε παντα για original game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα αντί να κάνετε υποθέσεις για το τι μπορεί να φταίει (στο pc ή ώπου αλλου) να ρίξετε μια ματιά στο official site στη λίστα που αναφέρονται αυτά που φτιάχνουν τα patches για να πάρετε μια ιδέα του αν έχει bugs ή όχι. Εννοείται ότι υπάρχουν πολλά ακόμα που θελουν φτιάξιμο.

 

Εμένα προσωπικά 2 φορές κράσαρε μόνο, μέχρι και 10 φορές έλεγε κάποιος πιο πάνω ότι του είχε κρασάρει. Το κουλό με την πανοπλία που μπήκε μόνη της και δεν έβγαινε (και μετά έπρεπε να τελειώσω το παιχνίδι με το ίδιο outfit) με έσπασε κυρίως και τα προβλήματα στο fighting. Έχω διαβάσει όμως και πολύ πιο περίεργα (αντικείμενα να χάνονται απο το inventory, να χάνονται τα enchantments αντικειμένων κα).

Δηλαδή τι θα θεωρούσες εσύ σαν ΤΡΑΓΙΚΟ BUG αν όχι τέτοια... να μην παίζει σε κανέναν?

 

dapos

δεν είπα ότι είχα PC πριν γεννηθείς, είπα ότι είχα υπολογιστή πριν γεννηθείς (1982 και πέρα για την ακρίβεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ειναι και gothic-2-3 σε bug αλλα εχει και αυτο μερικα ,

το dragon age 2 αν ηταν μεγαλυτερο και λιγακι καλυτερα γραφικα ισως εφτανε το witcher 2..

το θεμα ειναι αλλο χωρεις ubsampling fps πανε 55+αρια απο 23!!

η αλλη λυση ειναι για μονη καρτα βεβαια ολα full αλλα χαμηλοτερη αναλυση με ubsampling εκει παιζει στα 30-35+ οπωτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλάρωσε old boy συζήτηση κάνουμε σε φιλικό επίπεδο μην τρελαίνεσαι και μιλάμε βάση στοιχείον δηλαδή από εδώ μέσα ελάχιστοι είχαν πρόβλημα με το game. Anyways τώρα τελειώνω το 2nd playthough από μεριά Iorveth και μπορώ να πω ότι είναι κλάσεις καλύτερο στο Act 2 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά όχι ότι είναι σημαντικό , αλλά μου χει σπάσει τα νεύρα και δεν βρίσκω στο νετ κάτι

 

στο δωμάτιο της

 

 

Philippa Eilhart στο chapter 2, με το medallion μου βγάζει πως το κομοδίνο ανάμεσα στο κρεβάτι της και την ντουλάπα έχει κάτι. αλλά δεν μπορώ να το πλησιάσω με τπτ . Bug είναι;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζε spoiler dude,

στα αριστερά όπως κοιτάς το Kayran μπορείς να ανεβείς.

 

 

Και ένα gameplay βιντεάκι από μένα λίγο πριν το τέλος με full armor, sword κτλ... :-);-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

{TDi}Dj2k..infc ωραίο το βιντεάκι και πολύ smooth οι μάχες σου.

 

Σιγά σιγά με βλέπω να το ξεκινάω και εγώ.

 

Τερμάτισα ξανά το Witcher 1 σε hard (που ήταν και πάλι πανεύκολο) και τώρα κάνω διαλλειματάκι με άλλα παιχνίδια .

 

Το Witcher 2 ακόμα είναι με τη ζελατίνα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν το εχω ξεκινησει ακομα μπορει να μου πει καποιος ποιες ειναι οι καλυτερες ρυθμισεις για τα γραφικα εκτος απο το ubersampling off;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...