Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν το έχω παίξει ακόμα το παιχνίδι, αλλά εικάζεται ότι το τέλος είναι όπως είναι για να υπάρχει ελευθερία στα DLC και expansions.

 

Άν ήταν κάποια άλλη εταιρία δεν θα το πολυπίστευα, αλλά αναλογιζόμενος τη δουλειά που έκαναν στο Witcher Enhanced Edition, δεν το θεωρώ απίθανό.

 

Η εταιρία μέχρι στιγμής είναι απλά too good to be true.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τερματισα..Καηκαμε καλα 3 μερες νταξει..Συνοψιζοντας θα ελεγα ΠΟλΥ ωραιο το story και η ατμοσφαιρα οπως επισης και πολυ τουμπανο η Triss(!!!) :wub: ..ΑλλΑ πολυ μαπα οι μαχες πολυ φτηνιαρικες και ολη η ιστορια με τα βοτανα και τις αλχημεις δεν μ αρεσε καθολου προσωπικα καθως και τα αντικειμενα(σπαθια-πανοπλιες-μποτες-γαντια) ολο τα ιδια και τα ιδια πολυ λιγα και τιποτα το ιδιαιτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι μαύρες μπάρες που εμφανίστηκαν μετά το patch με έχουν ξενερώσει. Δεν μπορούσαν να είχαν χαλάσει τπτ άλλο..μια χαρά μου έπεζε πριν. εδώ σκέφτομαι μήπως κάνω ξανά εγκατάσταση για να το παίξω με τα save χωρίς να περάσω το τελευταίο patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι μαύρες μπάρες που εμφανίστηκαν μετά το patch με έχουν ξενερώσει. Δεν μπορούσαν να είχαν χαλάσει τπτ άλλο..μια χαρά μου έπεζε πριν. εδώ σκέφτομαι μήπως κάνω ξανά εγκατάσταση για να το παίξω με τα save χωρίς να περάσω το τελευταίο patch

 

Μια από τα ίδια, εκτός από το θέμα με τις μπάρες που δε με ενοχλεί. Εμένα μου έχασε τις ρυθμίσεις στα γραφικά και έπρεπε να τις ξαναβάλω, ενώ πλέον με τα decals ανοιχτά μου χάνει frames. Δε θυμάμαι τι είχα βάλει προηγουμένως αλλά τώρα το έκλεισα, χωρίς να δω κάποια διαφορά.

 

Σωστό πάντως το ότι ενσωματώσανε το DLC, και οι περισσότεροι μιλάνε για σημαντικές βελτιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τερματισα..Καηκαμε καλα 3 μερες νταξει..Συνοψιζοντας θα ελεγα ΠΟλΥ ωραιο το story και η ατμοσφαιρα οπως επισης και πολυ τουμπανο η Triss(!!!) :wub: ..ΑλλΑ πολυ μαπα οι μαχες πολυ φτηνιαρικες και ολη η ιστορια με τα βοτανα και τις αλχημεις δεν μ αρεσε καθολου προσωπικα καθως και τα αντικειμενα(σπαθια-πανοπλιες-μποτες-γαντια) ολο τα ιδια και τα ιδια πολυ λιγα και τιποτα το ιδιαιτερο..

Αυτα τα βοτανα και τις αλχημειες,πως και ποτε μπορουμε να τις χρησημοποιησουμε?

Και γενικα τι κανουν?

Λετε να ξεκινησω το πρωτο,μηπως μαθω πως παιζεται? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχνεις βόμβες που είναι αρκετά χρήσιμες ingame η potions που σου δίνουν διάφορα buff στις μάχες.

Ειναι κλειδομενα και δε ξερω πως να τα ξεκλειδωσω! :(

Ασε ειναι πολλα που πρεπει να μαθω,τελικα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτάν μπεις στην διαδικασία για το alchemy πρέπει να έχεις και τα υλικά για να φτιάξεις κάτι. Σου δείχνει τι υλικά σου λείπουν η κάθε συνταγή. Να ρωτήσω κάτι. Αν έχεις βγάλει τον letho μπορείς μετά να ολοκληρώσεις το troll trouble χωρίς να σκοτώσεις το troll γιατί του υποσχέθηκα ότι θα βρω τους δολοφόνους της γυναίκας του πάω στην πόλη αλλά δεν υπάρχει και κανείς μετά το πογκρομ για να ρωτήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτάν μπεις στην διαδικασία για το alchemy πρέπει να έχεις και τα υλικά για να φτιάξεις κάτι. Σου δείχνει τι υλικά σου λείπουν η κάθε συνταγή. Να ρωτήσω κάτι. Αν έχεις βγάλει τον letho μπορείς μετά να ολοκληρώσεις το troll trouble χωρίς να σκοτώσεις το troll γιατί του υποσχέθηκα ότι θα βρω τους δολοφόνους της γυναίκας του πάω στην πόλη αλλά δεν υπάρχει και κανείς μετά το πογκρομ για να ρωτήσω.

 

Πάς στον craftman που είναι στα σπίτια έξω απο τα τείχη, κοντα στον γέρο που σου δίνει πληροφορίες για το troll.Σου λέει που θα βρείς τους δολοφόνους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Polish Prime Minister gives President Obama a copy of The Witcher 2.

 

Καλή φάση devil.png

 

Edit: Είναι και η Collector's Edition κιόλας...

 

Αν έρθει από δω μεριά, το πολύ πολύ να του σκάσει ο Γεωργάκης καμιά ντατσό με την Νικολέτα Ρωμανού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...