Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, τερμάτισα. :)

Tελικά ή πέρασε πολύ πιο ωραία από το πρώτο (σίγουρα) ή ήταν και πιο μικρό (παίζει).

Must restart και να δοκιμάσω αλλιώς. :P

 

Το τελειωσα και γω !!! :-D

Πολυ ωραιο , αλλα οντως τελειωνει καπως αποτομα !!!

Το συστημα μαχης μονο στην αρχη μου φανηκε λιγο περιεργο ( μεχρι να το συνηθησω ) και εχανα αρκετες φορες , αλλα στη πορεια καταλαβα πως με βολευει η μαχη και απο τη μεση περιπου του chapter 1 και μετα δεν εχασα ποτε ξανα , μονο κανα 2 φορες απο απροσεξια !!!

Λεω να το ξεκινησω στο Hard τωρα απο την αρχη, για να δω και τα υπολοιπα που εχασα απο τις επιλογες που εκανα B)

 

Μέσα σε spoiler μπορείτε να βάλετε τί 'παίζει' με το romance στο παιχνίδι;

Όχι τί και ποιες επιλογές κάνατε, απλά με ποιες γυναίκες πήγατε.

 

Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Εγω στο chapter 1 με Triss κατω απο το αγαλμα με τα elves και τη Ves στο chapter 2....

Ερωτηση: Αξιζει το chapter 2 αν εχεις βοηθησει τον ioverth και οχι τον roche στο chapter 1 ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@Manost

 

Triss, 2 "κυρίες" (μια στο chapter 1, μια στο 2), όπως και μια elf γυναίκα που είχα σώσει.

 

 

Για τον Chris

 

Ναι, φάση είχε. Αλλά δεν έχω δει του Roche, οπότε... :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Chris

 

Ναι, φάση είχε. Αλλά δεν έχω δει του Roche, οπότε... :P

 

 

 

Δηλαδη δεν πας καθολου στο camp του Henselt ? γιατι εγω που βοηθησα τον Roche και δεν πηγα με τα elves, ολη την ωρα εισαι στο στρατοπεδο του henselt και προσπαθεις να σταματησεις τη καταρα με τους πεθαμενους στρατιωτες....

 

 

Μαλλον σε σποϊλαρω με το παραπανω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Δηλαδη δεν πας καθολου στο camp του Henselt ? γιατι εγω που βοηθησα τον Roche και δεν πηγα με τα elves, ολη την ωρα εισαι στο στρατοπεδο του henselt και προσπαθεις να σταματησεις τη καταρα με τους πεθαμενους στρατιωτες....

 

 

Μαλλον σε σποϊλαρω με το παραπανω :P

 

Όχι. :P

 

Πάω στο camp για λίγο. Κατά τ'άλλα είμαι στην πόλη των dwarves από την άλλη μεριά της κατάρας, αλλά δεν σου λέω τί κάνεις. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις ολα καλα, αλλα τον λιθο πως στο διαολο τον νικας στη πρωτη μαχη?εγω το γυρισα στο ιζι και το περασα, αλλα στο νορμαλ δεν μου εδινε καμια πιθανοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Xavier

1) Spoilers... :P

2)

Με signs, bombs, ό,τι θες, πρόσεχε γενικά να μην σε χτυπάει

 

 

τι σποιλερς, σιγα τι εγραψα... τεσπα...

 

 

το θεμα ειναι οτι πας κοντα σε θεριζει, ουτε μπλοκ δεν μπορεις να κανεις, σου πεταει και ααρντ, πας μακρυα σου πεταει τις φωτιες. δλδ πως να μην σε χτυπαει? λες και θελει πανω απο 3-4 χτυπηματα για να σε τελειωσει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις ολα καλα, αλλα τον λιθο πως στο διαολο τον νικας στη πρωτη μαχη?εγω το γυρισα στο ιζι και το περασα, αλλα στο νορμαλ δεν μου εδινε καμια πιθανοτητα...

 

Κρατάς απόσταση όταν είναι σε Quen και πετάει projectiles κτλ (κάνεις και καμιά τούμπα). Μόλις τελειώνει το Quen του, τον χτυπάς με Aard, 2-3 φορές με δυνατή σπαθιά όταν ζαλίζεται, μετά απομακρύνεσαι... Δεν είναι τόσο δύσκολος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι βαζεις παγιδες κατω ( Yrden sign ) οταν αυτος δεν εχει ενεργο το quen και μετα backstabs και σε 2 λεπτα τον εχεις νικησει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεί μερικά σημεία που είναι τελείως ακατόρθωτα ακόμα και στο normal. Και μιλάω για τις queen το ποιο δύσκολο mob. Και τα quest δεν στα δίνει όλα έτοιμα στο χέρι αλλά μερικά θέλουν πολύ ψάξιμο. Πάλι καλά που υπάρχει και αυτός ο οδηγός μαζί με το game αν και δεν είναι αρκετά ενημερωμένος τουλάχιστον βοηθάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...