Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει και στο Witcher 1, βρίσκεις πλανώδιο traveller, ο οποίος σε πληρώνει για δουλειά που είχες κάνει στο παρελθόν, πρίν το παιχνίδι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντάξει και στο Witcher 1, βρίσκεις πλανώδιο traveller, ο οποίος σε πληρώνει για δουλειά που είχες κάνει στο παρελθόν, πρίν το παιχνίδι το ίδιο.

 

Έδινες στην αρχή του παιχνιδιού τον import-κωδικό απο την τελευταία σελίδα του βιβλίου devil.png .

 

....Άν το σκεφτείς λίγο, καλά θά'ταν να κάναν κάτι τέτοιο, τα βιβλία πάντως ωραία ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά το βάζω γιατί εμένα προσωπικά με χάλαγε (καλά ο γκοστ και ο σκουλ είναι tigerblood αετομάτηδες!):

 

Witcher 2 Bigger Font Mod

 

http://www.mediafire.com/?fnkhn7i9rk9v9g1

 

Put it on: (backup default one)

The Witcher 2\CookedPC\globals\gui\fonts

 

Τώρα απομένει patch η remap tool (βαριέμαι να πειράξω όλο το ini). Με τους beta drivers για το brink το game είναι playable στην 4870 αλλά είμαι ακόμη prologue και δεν ξέρω μετά τι γίνεται.

 

Peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ilos θα βγάλει σύντομα η ΑΤΙ hotfix αποκλειστικά για το παιχνίδι.

 

Όντως χρήσιμο το μοντ για μας τους μύωπες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι το neutral path/triss/ είναι το καλύτερο για το 2. Συνεχεια αντιμετωπίζω καινούργιους διαλογους μέχρι και στον δρόμο σου λένε σχετικά "You killed the Grand Master, good job" κτλ... άσε που με το που ξεκινάει το game βρίσκω ένα royal guard/hunter ο οποιος με πληρώνει για κάτι που σκότωσα στο 1...lol!!!

 

Crap, δεν τον βρήκα αυτόν. :P

Και είχα σκοτώσει τα πάντα από τα γνωστά τέρατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το Unprotected.exe υπάρχει για την πατσαρισμένη έκδοση;

 

Γιατί έχω ήδη περασμένο το day 1 patch..

 

Εγώ αντικατέστησα στο πρώτο patch πάνω και δουλεύει πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, τα frame drops δε παλεύονται. Εκεί που 'χω 30(μετά από κάμποσο πείραγμα στις επιλογές), πάει μπαμ στο 0 για ~2 δευτερόλεπτα κάθε τρεις και λίγο.. Έβαλα και το unprotected, όμως πάλι έχω(αν και μου φαίνεται λιγότερες φορές από ότι πριν). Μια 4770 έχω σε 1920x1080, τι να παλέψει κι αυτή. ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, τα frame drops δε παλεύονται. Εκεί που 'χω 30(μετά από κάμποσο πείραγμα στις επιλογές), πάει μπαμ στο 0 για ~2 δευτερόλεπτα κάθε τρεις και λίγο.. Έβαλα και το unprotected, όμως πάλι έχω(αν και μου φαίνεται λιγότερες φορές από ότι πριν). Μια 4770 έχω σε 1920x1080, τι να παλέψει κι αυτή. ;ρ

περιμενε το πατς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειναι epic fail το συστημα μαχης απλα δεν νιωθει..ειμαι στη μαχη με το χταποδοπραγμα και τη στιγμη που πιανομαι στο μπλοκαμι του και με πηγαινει περα δωθε στον αερα και πρεπει να λυσσομανισω στο δεξικλικ του ποντικου για να του φαω την ακρη του μποκαμιου απλα δεν πιανει εχω αλλαξει τα φωτα του ποντικου χωρις ανταποκριση :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο game αλλα πολλα bug.Μου την σπαει οτι μετα αφου σκοτωσεις τους εχθρους,πρεπει να περιμενεις 5 δευτερα για να ανοιξεις καποια πορτα η να κανεις loot,επισης ενω ειμαι με 50 fps πολλες φορες τρεμοπαιζει η οθονη.Περιμενω το patch της ατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

καλα ειναι epic fail το συστημα μαχης απλα δεν νιωθει..ειμαι στη μαχη με το χταποδοπραγμα και τη στιγμη που πιανομαι στο μπλοκαμι του και με πηγαινει περα δωθε στον αερα και πρεπει να λυσσομανισω στο δεξικλικ του ποντικου για να του φαω την ακρη του μποκαμιου απλα δεν πιανει εχω αλλαξει τα φωτα του ποντικου χωρις ανταποκριση :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

 

 

Γατοκόριτσο:

 

Όταν είσαι στον αέρα, θέλει αριστερό κλικ συνέχεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...